Kaj vse se nahaja v vaših torbicah?

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 11. Jan. 2005 21:38

Mobitel, kljuci, denarnica, toaletna torbica (lip gloss, maskara, svincnik za oci,...) robcki, tamponi, glavnik, nogavice, zlozljiv deznik, 0,5l ZaLife kaksna revija, pa trenutno knjiga Upstairs, Downstairs, selotejp, skarjice za nohte, CDji, Mp3 predvajalnik....

sam no, js nosm en tak ruzak ponavad, ker pase k mojmu stilu... firma pa Dakine (ce veste, kaksni so :D )

ce grem pa slucajn kdaj s torbico, pol pa sam mobitel, kljuci, denarnca pa vazelin in kaksni robcki...
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 11. Jan. 2005 21:48

Robčki, labela, krema za obraz in roke, mnaskara, denarnica, gsm, ključi, pilica, beležka in kuli.
Uporabniški avatar
lepotička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lepotička » 12. Jan. 2005 0:17

denarnica, kozmetična torbica, mobitel, čigumiji, robčki pa še kakšen bonbonček :)
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 12. Jan. 2005 0:37

A kaj sem pozabla pilica seveda ne sme manjkat in po novem odkar sem čakala kolegico predolgo in nisem mela kaj počet bom začela sabo nost tud kako revijo, knjigo ali morda celo šolske zapiske.Mogoče to komisija v mojih možgančkih še študira če mi bo dovolila.
pa pa
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 12. Jan. 2005 10:50

gsm,denarnica,labela,robcki,kljuci,zvecilni,kuli,tamponi....
pa se en kup stvari,sam se mi zdele ne da pogledat
Uporabniški avatar
Petrusa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petrusa » 12. Jan. 2005 14:23

Hm, jz mam pa navadne robčke, pa osvežilne in intimne, pa denarnico (ki ma not tud zobotrebce in sponke za papir + kamenčke za srečo), mobija, kremo za roke, labello (2), gloss tud 2, ker pozabm ven vzet, pa manjšo torbico, not pa puder pa maskaro, pa senčilo in korektor, včasih še parfum, polet pa še obvezn osvežilno vodo pa očala. Aja, pa tampone pa kondom pa mini vložke. Pa kuli pa blokec in stari računi in papirčki. Včasih pa še od lubija denarnico, ključe in cigarete. Dobr, d mam za polet velik cekar, d vse to not dam (poj je not tud jopca za zvečer).
Uporabniški avatar
Mrs. Smiley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 26. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Smiley » 12. Jan. 2005 15:39

Obvezno ključi, denarnica, mobitel, robčki, labello, žvečilni, bonboni, očala, mini kremica za roke, kemičnik, gumica ali španga za lase. Najde se tudi kakšna plastenka z vodo, včasih tudi puder (odvisno kam grem).

Pa v tem letnem času se najdejo še kakšne rokavice. V "tistih" dneh pa še kakšen tampon in vložek.

Še dobro, da sem si pred kratkim kupila dosti manjšo torbico, kot ponavadi in bom morala biti previdna, kaj bom vzela s seboj. Vse namreč ne bo šlo notri.
TinChaChaCha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a TinChaChaCha » 13. Jan. 2005 15:08

Meni pa se je zmeraj fajn zdelo, ko sem bila mala, da so imele mame ful red v torbici in bilo kaj si potreboval si našel tam....
Zdaj pa v moji...
:D
Lahko rečem, da imam red v neredu. Nosim ogromne torbe v katerih je zmeraj telefon, denarnica, ključi, labela(1,2,3...), čigumiji, milijon papirčkov, 10 vžigalnikov(ko ga rabim nikoli ne najdem nobenega), cigareti, očala in moja nova pridobitev k osebni prtljagi ROBČKI!
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 13. Jan. 2005 16:33

Hm... denarnica, mobitel, puder, maskara, barvica za oči, kakšna šminka, včasih tud kak parfum al pa deodorant... aja, pa polno nekih papirčkov. :) Pa še bi se verjetn kej našlo.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Akasha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 16. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Akasha » 13. Jan. 2005 19:40

Gsm,robcki,od kozmetike korektor,glos ali sminka,zepno ogledalo,vlozek,vcasih kaksen intimni robcek-vse to v mini make up torbici.Potem krema za roke.Pa denarnica,glavnik,kaksno pisalo,mini blokec vcasih,zvecilni,vcasih tic tac bonboni.. Aspirin.Etui z ocali.Pa kljuci.Pa se kaksni papircki.. :?
Zadnjič spremenil Akasha, dne 13. Jan. 2005 22:30, skupaj popravljeno 1 krat.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 13. Jan. 2005 22:20

Če mam tamalo torbico za žurat, pol mam not denarico,ključe in kakšno šminko....

V vsakodnevni torbici pa mam, gsm, ključe, denarnico, robčke, čigumije, kuli, blokec, kašni bomboni(ponavadi Wick za grlo), Labello, lip-glos, mini krema za roke, ogledalce, očala, avtoradio in zdaj pozimi tudi rokavce.
Uporabniški avatar
spelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Medulin-Lj-Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca » 13. Jan. 2005 23:19

Jaz mam v torbici rokavice (je spet mrzlo ratal), denarnico, ključe, robčke, pa mokre robčke, čigumije, odpirač :D (nikoli ne veš kdaj ga boš rabu) pol pa eno majhno torbico v keri je: mini deodorant, majhna krema za obraz, dva lipglosa, pilica za nohte, tamponi, ogledalo, pa kakšna blazinica za odstranjevat ličilo. No mislm da bo to vse.
Zadnjič spremenil spelca, dne 13. Jan. 2005 23:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 13. Jan. 2005 23:20

v moji torbici je vedno: :ja: gsm, denarnica, robčki, ključi od avta pa hiše, labello, kremca, maskara, špegu, svinčnik za oči, senčilo za oci, osvežilni robčki, aja pa čiki+ogenj, mini parfum. :nein:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 14. Jan. 2005 10:42

Različno :wink:

V torbicah, ki jih nosim čez dan za službo itd.: denarnica, gsm, ta mokri robčki, sončna očala, labela, glos, mini krema za roke, čigumji, čiki, zippo, tamponi, po potrebi pa še razne druge stvari...... :D

V mini torbicah, k jih mam za vn: dnar, ker cela denarnica ne gre notr (zato dam tut dnar kr lubiju ponavad, da ga js ne zgubim), gsm (če ne prevežm kr na lubijev gsm), čiki, zippo, glos, mokri robčki, več pa že ne gre notr :(
*missyA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 11. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *missyA* » 14. Jan. 2005 12:11

Hmmmm.....pa začnimo: gsm, čiki, žvečilni, robčki, labelo, glos, korektor, blusher, krema za roke, glavnik,ključi, denarnica.... :D
*If you belive in yourself you'll make it, everyday of your life*

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov