Kaj vse se nahaja v vaših torbicah?

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 11. Jan. 2005 14:29

gsm, gloss pa money :cool:
Uporabniški avatar
p!a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a p!a » 11. Jan. 2005 15:05

uf... velik stvari: ene 5 glossov v razlicnih odtenkih, pilca za nohte, ogledalck, svincnik za oci, korektor, robcki, deo, mobitel, kljuci, denarnca, skatlca s tamponi, maskara, krema za roke, obliz,... skratka full stvari tko da morm met dost veliko torbico ;)
Živi za biti, ne za izgledati!
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 11. Jan. 2005 15:47

hmm... ključi, denarnica, mobitel, žvečilni gumi, robčki, milijon label, špegel, krema za roke, korektor ja pa to bo kar to, ne prevažam sega vraga po torbicah, ker mam že itaq tem probleme ker nikdar nič ne najdem...

aja pa v določenih dneh še tamponi...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 11. Jan. 2005 15:50

no da še jst pogledam :gruebel: ... denarnica, poseben etui s karticami (za takve in onakve popuste :wink: ), mini kozmetična torbica (ki vsebuje mini puder, par šminkic in glosov ipd.), gsm, ključi, navadni robčki, mokri robčki, orbit professional (čisti zube tako, da vi to osjetite! :D ), par kulic, blokec za kaj not napisat, etui z dokumenti, po potrebi avtoradio in špegli, mat papirčki, mini pribor za šivanje, id službena kartica...pa to bi blo počas vse.
Uporabniški avatar
anneta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a anneta » 11. Jan. 2005 15:54

GSM, labello, vsaj 3 vrste glosov, tamponi, robčki, notes, denarnica, ključi od avta in doma, pilica za nohte, krema za roke. To bi blo to. Skromna kaj ne :oops: ????
Ne trudi se preveč, najboljše stvari se zgodijo, ko jih najmanj pričakuješ!
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 11. Jan. 2005 16:26

Hm, da pogledam... Denarnica, gsm, lipgloss, parfum, puder, čigumiji, kuli, ključi, osvežilni in navadni robčki, tamponi, krema za roke....
No, ni velik... :D
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 11. Jan. 2005 16:31

odvisno od torbice:

sam v vsaki pa je:
-mobitel
-bankomat kartica
-solzilec
-kljuci
-herba bomboni
-vazelin za ustnice ;)
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 11. Jan. 2005 16:33

Denarnica, ključi, labelo, čigumiji, tamponi, mobitel, robčki ...
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 11. Jan. 2005 16:53

Denarnica - s kešom, denarnica - s karticami, 'denarnica' z dokumenti.
(so me enkrat okradli, pa ni šans,da sem še enkrat ob vse stvari hkrati)
potem Gsm, ključi od avta in bajte, ključi od poštnega nabiralnika, lak za nohte (prozoren), pilica za nohte, šminka, puder v kamnu, kakšna kremica za ustnice, krtača za obleke, pisalo in blokec, pa še miljon papirja, ki pa ziher nima kaj tam počet, aja, če pa grem z mojim na zmenek, potem pa obvezno kakšne čistilne robčke, če slučajno kam zavijema :wink: .

Torej jaz rabim veliko torbico :D
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 11. Jan. 2005 18:07

denarnica<polna (ne)potrebnih stvari>, lipgloss, notes s kulijem, kljuce od bajte pa USB kljuc, gsm itak, pa kaksne uhane al pa zapestnico...mislim, da je to vse :wink:
Uporabniški avatar
Lollypop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 22. 8. 2004
Kraj: nekje med nebesi in peklom ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Lollypop » 11. Jan. 2005 18:19

Č se bom spomnla vsega...labela, denarnica (puno stvari not), cigareti, vžigalnik, čigumiji, mobitel, včasih krtača za lase :lol: , pol še robčki, pudr, črtalo za oči, ono za veke, tamponi, mini vložki, prfum, kak kuli... Matr se sploh ne spomin ostalih stvari! Pač odvisn tud kam grem! :)
"No laws. No limits. One rule. NEVER fall in love."
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 11. Jan. 2005 19:54

no pa začnimo: denarnica, notes, tamponi, mini vložki, tablete proti glavobolu, multivitaminske tablete, glavnik, kozmetična torbica (vse vemo kaj paše noter), parfum, obvezno dve labeli, lip gloss, osvežilni in navadni robčki, brez čokolade ne grem nikamor,krema za roke, bonboni, čigumiji, aja pa mobitel seveda. mislim da je to vse
N|NcHa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a N|NcHa » 11. Jan. 2005 19:55

denarnica, mobi, tamponi, labela, kondom, robci, gumica az lase....pa ucas se ksn kuli
Tamika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamika » 11. Jan. 2005 20:18

Jaz pa poskušam imet čim manj nepotrebnih stvari v torbici, ker sem ful nervozna, če nekaj iščem pa ne najdem. Recimo mobitel. Ko se ti itak že dere...ti pa šnofaš pa šnofaš, pa ga ne dobiš ven. No, v glavnem imam denarnico, robčke, žvake, obesek medvedek od lubija, ogledalo, obvezno labelo pa šminko (ki jo imam tisti dan na ustnicah), gsm, ključe, intimne robčke, mini kremica za roke in to je to.
Lp, Tamara
Uporabniški avatar
mnggirl007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mnggirl007 » 11. Jan. 2005 20:44

No, mam itak vedno ogromne torbe, notri ma pa: Mobi, denarnico, blokec in kuli (za nenadne ideje mojih dolgih ljubezenskih zgodb), ključi, labello (vsaj 3), glos, krema za roke, toaletna, tamponi, korektna očala, sončna očala, cigareti, vžigalnik, bonbončki, čigumiji, zalife, deo, robčki, mokri robčki, pilica&ščipalka za nohte, indeks, planer z adresarjem, miljon enih računov, papirčkov (beri smeti), kalkulator(vsak dan na faksu rabm in ga sploh ne dajem ven) no... najbrž bi se še kej našlo. A sm zmagala? :D
Človek z lahkoto preneša le eno bolečino. Bolečino drugih...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov