kaj bi vi kombinirali na to obleko ? :)

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

anitarb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anitarb » 02. Feb. 2015 16:46

konec marca imam maturantski ples in zanima me kaksno frizuro, makeup, cevlje, nakit in torbico bi vi kombinirali na to obleko http://www.asos.com/Needle-Thread/Needl ... gridsize=3. :) aja pa se imam svetlo ( fair ) kozo, modro-sive oci in umazano blond daljse lase. Hvala za vse predloge !
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Feb. 2015 18:56

Črne preproste sandale. Glede na to, da je zaprt dekolte/vrat/roke, nobenega nakita ne bi dajala razen uhanov (ki naj bodo črni ali srebrni) in prstanov (enako). Ne preveč. Makeup u izi, mogoče rahel smokey eye, ker gre pač za maturanca. Frizura pa..odvisno od tvojih las. Jaz si najbolj predstavljam neko luštno mal scefrano figo pa kak lep dodatek v laseh (zaradi zaprtega ovratnika, da pokažeš vsaj vrat in obraz).
Slika
Slika
Slika
Mogoče ti bo kdo drug boljši nasvet dal..jz mam rada bolj preprosto. Pa obleka je sama na sebi dovolj "kičasta" (ne na slab način), da ne potrebuješ ekstra.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Feb. 2015 19:34

Se kar strinjam s tem. Obuješ lahko klasične črne salonarje in preprosto torbico. Je že obleka dost 'razkošna', da ne rabiš z ostalimi kosi pretiravat.
anitarb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anitarb » 10. Feb. 2015 20:26

najnajnajlepsa hvala za odgovore ! :) mi je kar precej vsec te ideja s figo, na katero prej sploh pomislila nisem ;D in ja, strinjam se s tem da bo drugace vsega prevec. a pa raje zaprte ali odprte salonarje al sploh ni pomembno ?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Feb. 2015 22:58

Mislim, da ni pomembno. V katerih se boljše počutiš. :)
lalica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 16. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalica » 16. Feb. 2015 13:08

No pa še moje mnenje :)

Na tvojem mestu bi izbrala sandale z visoko peto s paščkom. meni ljubše bi bile v srebrni barvi. pasala bi seveda tudi črna.
frizura pa kot so rekla že ostala dekleta...definitivno nekaj dvignjenega (figa, lep čop, karkoli).

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-HEADS-OR- ... ze=4&TTP=1

Obleka je zalo lepa. Hitro lahko pride do tega da jo z praveč dodatki pokvariš. Zapomni si...manj je več :) in sigurno boš prečudovita maturantka :D
anitarb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anitarb » 19. Feb. 2015 9:01

Hvala, hvala in se enkrat hvala ! :) tudi jaz se strinjam da je manj vec in ravno teli sandali me mikajo ze en lep cas. tako da bom sedaj najprej poskusila dobiti vsaj podobne oz. ce jih ne bo, jih bom pa kar prek spleta narocila. casa imam se dovolj :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov