Jesenska moda

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 17. Avg. 2011 20:57

Jesenska moda v Sloveniji? najboljse je nabavit gasilske skornje in kaksnega uravnoteženega dežnika z avtomatskim odpiranjem in aluminijasto palico, ker itak bodo neke poplave :D
aha, pa bo zazeljena kaka velika torba, da lahk spravis deznik noter, ker se ne ve kdaj te bo dez presenetil.

v primeru dobrega vremena, pa ne vem... :D
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 21:03

se tudi ti delaš norca?
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 21:04

Akvamarin napisal/-a:Jesenska moda v Sloveniji? najboljse je nabavit gasilske skornje in kaksnega uravnoteženega dežnika z avtomatskim odpiranjem in aluminijasto palico, ker itak bodo neke poplave :D
aha, pa bo zazeljena kaka velika torba, da lahk spravis deznik noter, ker se ne ve kdaj te bo dez presenetil.

v primeru dobrega vremena, pa ne vem... :D


a se tudi ti delaš norca?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Avg. 2011 21:11

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 17. Avg. 2011 21:19

Ninča, glede na to da si me vprasala dvakrat, ti bom tudi jaz dvakrat odgovorila...

Ne, se ne delam norca!
Ne, se ne delam norca!

:D

Struca te pozdravljam :D
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 21:23

a bi lahko kdo v tej temi sploh realno pisal?

verjetno ne, ker vas grize, da je moja tema. ok, akvamarin. drži z njimi. amapk enkrat se vam bo to vsem maščevalo. caile in štruci še najbolj.

p.s bi te pa rada videla v gasilskih škornjih akvamarin
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Avg. 2011 8:47

o lej jo akvamarin! :D

čakam reportažo o štirih izdanih knjigah naše slavne ninče. (ja, pa blog ji bom zaprla. :stupid: )

jesen? ja človek pač ne menja cele kolekcije 4x na leto in ne pomeče starih reči vstran. če jih samo skombinira drugače, je čisto šik in kul s parimi novimi kosi.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 18. Avg. 2011 9:08

Ninča, po mojem ti je Akvamarin sam hotla povedat, da pač večino jeseni v Sloveniji pada dež, zato bi pa ona rabla gasilske škornje pa avtomatsko marelo :wink: Kar sploh ni neumna ideja :D

Da ti pa odgovorim na vprašanje, jst jeseni mislim nosit kkšne gležnjarje, obvezno daljšo majčko (brr, me kr strese ko pomislim na nekatere, ki še novembra veselo "luftajo" svoje ledvice) in čez jakno iz fejk usnja, ki mi fajn služi že par sezon, pa mi bo še kakšno. Mogoče kakšno oblekco, spodi debelejše žabe pa neki za čez.

Planiram pa nakup gležnjarjev, kacga lepega šala, Uggice že itak mam, pa razmišljam, da bi jih mal "spimpala" (mogoče da kk vzorec našijem gor, kaj pa vem ... ) Aja, en mejčken OT ... a katera ve: če z impregnacijskim sprejem našpricaš Uggice, ki niso original, tut ne bojo premočile, ne?

Drugač so mi pa za v kak hud naliv všeč Wellies (eto, Akvamarin, mal bolj fensi verzija gasilskih škornjev :P)
http://www.urbanbeach-surf.co.uk/shopimages/products/extras/Large/L_FW453-58_02.jpg, sam morjo bit čist take navadne, pa s kakim lepim vzorčkom. Nobenih takih, ki se delajo, da so all starke ... fuj :?
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 18. Avg. 2011 9:48

^^ Vsake Uggice, tud original, ti bojo v deževju in snegu premočile, kar je, glede na material sicer čist logično, ampak žal se tud jz ne morem zdisciplinirat in jih nosit samo ko je suho in mrrrzlo, ker so pač tko udobni in topli in bi jih nosila non stop. :)

Sicer pa si jeseni ne predstavljam brez daljših puloverjev, majčk in jopc, čez kak vintage waistbelt, kombinirano z đinsi ali leggicami, če je topleje. Tud pletene oblekce z žabicami pridejo v poštev. Zravn Uggice ali usnjene škornje, če je topleje tudi balerinke in startaske zgodaj jeseni, ledr jaknce in šali, ki so itak ratal moja trenutno obsesija. Pa nepogrešljiv del opreme so zame bodyji, ki jih začnem nosit enkrat oktobra, ker enostavno tko lepo pogrejejo.:)
Sicer pa bi si rada do faksa kupila še ene Hunterke, usnjene rokavice, par daljših jopc, če bo kej €€€ ostal pa še kak "it" blazer. Sicer bi se še marsikej našlo, ampak tole ma trenutno prioriteto.
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 18. Avg. 2011 10:27

LuvDancin, kaka pa je razlika med Hunterkami in Wellies škornji?
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 18. Avg. 2011 10:37

^^ Ni razlike, Hunter je pač brand takih škorjev, vendar z neko tradicijo in kvaliteto.
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 18. Avg. 2011 10:54

^^Dankešn :)

Aja, za tisto že skor zimsko jesen si mam namen omislt kakšn lep mal tanjši plaščk, pa prej sem pozabla napisat še kake mal višje škornje (tam do kolen). Pa novo torbico nucam, eno mal večjo :P
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 18. Avg. 2011 11:20

Jaz sem se odločila predvsem, da bom to jesen in zimo nosila več kril, sploh za v službo, ker sem bila lani ful lena in mi je bilo lažje kavbojke navlečt na rit. Punce, vas pa prosim za kak predlog kakšne žabice kupit, da bodo fajn tople, pa da ne bodo izgledale predebelo, ker imam malo močnejša stegna, ki jih debele žabe samo poudarijo in ne izgleda dobro.

@LuvDancin, a imaš kakšno posebno trgovino, kjer kupuješ bodije? Jaz prisegam na spodnje majčke, pa bi rada kak bodi sprobala.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 18. Avg. 2011 13:26

Maychy napisal/-a:Jaz sem se odločila predvsem, da bom to jesen in zimo nosila več kril, sploh za v službo, ker sem bila lani ful lena in mi je bilo lažje kavbojke navlečt na rit. Punce, vas pa prosim za kak predlog kakšne žabice kupit, da bodo fajn tople, pa da ne bodo izgledale predebelo, ker imam malo močnejša stegna, ki jih debele žabe samo poudarijo in ne izgleda dobro.




Jaz pozimi preživim tudi s tanjšimi žabami in krilom. :) Se mi res zdi, da je tist predel pri kolenih en tak predel, da te redko zebe tja :D Vsaj mene. Pač ne tiste tatanke žabe iz mercatorja (jaz jih itak pri prvi uporabi strgam), ampak ene navadne, ne čisto prosojne, bi pa šle.

Aja, pa lani sem se navdušila nad tistimi črnimi brez stopal iz H&Ma. Pač ful so praktične, večkrat jih maš lahko oblečene kot navadne, pa tut če so ti mal prevelike jih pač zavihaš spodi in se ne vidi.
Uporabniški avatar
Ice_cofee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 4. 7. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ice_cofee » 18. Avg. 2011 13:57

Jesenska moda, moja najljubša, čakam jo že zadnjih nekaj tednov, ker poletja res ne maram (weird :D). Nosila bom verjetno isto kot lani, obvezen trenč/suknjič v krem in črni barvi, rutke, balerinke, ko se malo shladi, pa že gležnarčke in Oxford shoes, ki so še na mojem nakupovalnem seznamu. Tko da ne bo bistvene preobrazbe omare, mogoče se bo v njej znašla edin kakšna dodatna jopa (letos sem usekana na umazano roza) ali srajčka. Garderobo bom pomoje nabavla v Topshopu, Zari, H&M, Mangu, en del pa še v tujini.

Ninča, tebi pa priporočam, da malo manj promoviraš svoj blog ... Sej fajn, da maš rada modo, podpiram to, ampak da pišeš o kozmetiki Essence in super duper kolekciji Deichmann in New Yorker...dvomim, da je to ravno nekaj, kar bi si želeli brat pravi modni navdušenci:D Če se pa ti zabavaš s kombiniranjem, je pa to seveda fajn;)
Največja sreča življenja je vedenje, da smo ljubljeni;ljubljeni zaradi sebe-ali bolje, ljubljeni kljub sebi.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov