Gumijasti cokli

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 28. Maj. 2007 21:30

Men so pa luštni :D ...ampak, če bi bili iz drugega materiala pa če se le fajn skombinirajo...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 02. Jun. 2007 20:46

Smešni so tile čevlji, so pa udobni. Sem jih zadnjič za vic pomerila in imajo zelo mehak podplat.
Uporabniški avatar
Geja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Geja. » 03. Jun. 2007 11:03

mene niso glih nekej impresioniral... bi jih mela, za smeti odnest pa take stvari recimo...jih pa v tujini nosjo kr tko, na kavbojke pa kiklce kar men ful smesno izpade. :)
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 04. Jun. 2007 13:45

Jst jih pa mam :P pa prov hude so mi! Super udobne za hodt, bolj kot vse japanke in podobne poletne zadeve. Mi zelo prav pridejo ko skačem tukaj okoli hiše za našim pesjanom, pa tko za na kak piknik. V mestu se pa zaenkrat še ne mislim prikazovat z njimi ;) Za doma so pa 1A!
Uporabniški avatar
Kate Moss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kate Moss » 04. Jun. 2007 15:39

danes sem v mestu videla 4 punce z temi čevlji...ena je imela belo obleko do kolen in pol oranžne te natikače...kaki smehi so bli to...ostale tri pa so jih imela na tričetrt hlače ... joj kaj dela ljudem :D
kanglca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kanglca » 04. Jun. 2007 21:08

Ja jst delam u zdravstvu in mamo že skorj vsi u kc-ju tele papučke... :D k jih enkrat ubujes stem ne mors nc primerjat :flower: jst mam rdeče :lol: to je tak nor čevl za nost pa se smrdi nc ne.. :oops: lahko kupte u masu podobne, samo u tistih noga švica,medtem k u teh ne....zato so pa une tolk cnej...ampak vm povem k enkrat te čevle ubujes jih ne mors vec zamenat, se tud une papuce s fedri skrijejo.... :cool: pa še to:kdor jih ma jih ne sme umivat u vodi, samo z vlazno krpo jih ej treba ubrisat.... :schlaumeier:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 04. Jun. 2007 21:18

Mah meni še kar niso všeč. Niti za na polje jih ne kupim za psa sprehajat ... Pa če so še tako udobni. Da bi pa 40€ zanje dala mi pa na misel ne pride.
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 05. Jun. 2007 8:49

Jst jih ne bi mela, ampak mi je prov luštno vidt resne zdravnike v pisanih natikačih. Tud otrokom je zihr bolj prijazno vse skupi...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 05. Jun. 2007 13:49

Men so super res, odkar jih mam sam še v njih okol skačem. Sigurno en najbolj udobnih čevljev kar sem jih kdaj imela na nogah. In fora - včeri mi mama (babica) reče, a ti maš pa tud te k jih zdej vsi nosjo pa se mi kao neki smeje. Pa sm rekla dej probi k sploh ne veš kok je to fajn. In ona obuje in kr nasmešek do ušes, kok je to ful hudo za hodt in da jih je ful všeč. Tko da sm ji jih šla kupit včer in danes že ima svetlo modre ;)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 13. Jun. 2007 21:12

Danes prvič smo videle dekleta ko je prišla profesorica za telovadbo v njih in smo umrle od smeha...smo ble kar direktne in rekle kako lahko to nosi...

je rekla jah dobla sm jih za darilo pa ji je blo kr mal nerodno...boga ja...
sam so GRDE NO...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 14. Jun. 2007 11:22

jaz mam zdaj sicer ene stare dve leti ze al kok tak za doma po vrtu hodit in to... in sem ceri ravno te probala v hervisu in vedno bolj me ma da si grem po njih. Sicer pa samo tak za doma
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 14. Jun. 2007 13:30

Včeri sem vsa presenečena vidla, da jih je fotr kupu mami. Pravi, da za okol hiše :D Za nosit so res fajn, sicer pa grozno grdi in ja, res so 40€.
...
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 14. Jun. 2007 13:37

Sej to je to. Js ne bi dala nikol 40€ za neki okol hiše šlapat. Se mi zdi preveč škoda. Ok, če bi blo ortopedsko in bi mela probleme s stopali mogoče ja, sam drugač pa ne.
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 14. Jun. 2007 17:23

sploh mi niso usec :?
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 14. Jun. 2007 23:52

Men so ogabni. Morem rečt ja, da sem jih najprej vidla na dohterju. Pa sem misla, da majo slabe plače :lach: pol so mi pa povedali, da je to kao zadnji hit mode in da original stanejo kr dost.

In ja... mislim, da bom še kr nekej časa brez in ne bom šla v koraku z modo :rofl:
My dreams are my reality...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov