Golden sparkling

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 10. Dec. 2013 9:19

A je to čist zares od MK? Ne deluje mi to glih njegov "stil" pa še ful poceni zgleda. Bljak... :/ In tudi nikjer na uradni strani ni teh stvarc.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 10. Dec. 2013 23:39

^^ Čevlji očitno niso MK, sem našla link, kjer piše, da so Michael Antonio :) : http://www.amazon.com/gp/product/B003FK ... rcloset-20

Sem pa ravno danes drugače videla zelo podobne bleščeče zlate salonarje MK v izložbi Sportine XYZ (ampak so bili lepši, manj vpadljiva zlata)... :D Saj zlata barva je kar pogosto pri MK, že pri tistih njegovih priljubljenih supergah je pogosto vse 'bling bling' :?

Za torbo pa ne vem, meni tudi izgleda sumljivo. :D

Tearjerker napisal/-a::oops: Js pojma nimam kdo je ta tip.... :D


To je en znan ameriški modni oblikovalec, ki je še posebej zadnjih par let precej na udaru po svetu, babe so še posebno nore na njegove torbice Hamilton s kovinskim obeskom, čevlje, zadnjo sezono tudi na njegove znane visoke superge. Pri nas to znamko prodajajo v Galeriji Emporium in Sportini XYZ, cene so precej zasoljene (po par stotakov) :) Zadnjič sem videla neko najstnico v centru LJ, ki je bila očitno tako ponosna, da si je privoščila MK denarnico, da jo je čez celo mesto nosila kar razkazujoč v roki, pol metra od sebe o.O Je imela srečo, da pri nas ni toliko roparjev, ker je izgledalo, kot da prosi za krajo :P (pač polno denarnico oz. že v uporabi, ni šlo za novo ravno kupljeno v vrečki:)).

Znamka je nekako v podobnem rangu kot Marc Jacobs ali DKNY; meni ni preveč pri srcu, ni ravno moj stil z vso to zlato navlako (imam le par oblačil od njega, tile omenjeni značilni kosi me ne ganejo ravno). :)
Zadnjič spremenil dot, dne 10. Dec. 2013 23:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 10. Dec. 2013 23:59

Pa na ure ne pozabit, ki so top sh*t med blogerkami :razz:
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 11. Dec. 2013 1:01

Uf, točno, ja :D Pa tiste so tudi povečini zlate ali vsaj rožnato zlate, hehe.
ElleStrana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 3. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ElleStrana » 13. Dec. 2013 15:24

UREEEE :D :D :D :D

Full dobre ma MK.

Ne, ne vem če so orginal te stvari na slikah. Sem samo našla na internetu in dodala, sam tako, da vete kaj mislim :lach:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov