Foto model - avdicije, modne agencije...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ulcz
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ulcz » 14. Dec. 2004 19:17

Kar se tiče teh modnih agencij in Heringa nasploh, vam lahko povem, da sem imela z njim slabe izkušnje,ampak z drugimi ne. Že nekaj časa se ukvarjam z manekenstvom in lahko vam povem, da se ne smeš nikoli pustit (lepo povedano) vleči za nos, ker oni samo to iščejo.Naivne punce,ki bodo naredile vse, da bi postale manekenke. Samo ne se pustit! To, da moreš dat denar in da te šele takrat mogoče pokličejo je čista svinjarija! Oni morejo tebi dat denar, ne pa ti njim! In zrihta ti tako delo...ja seveda! 3 dni celodnevnega trdega dela za 10.000 sit! Ma kje si to vidu!V sloveniji nasploh ne moreš živet od tega in ne moreš neki dosti časa delat. Tle se začne in pol adijo. Nič, to sem vam hotla povedat in mi je res žal za vse tiste punce ki so morale dat denar nič doseči! Pazite se takih!! :x
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 15. Dec. 2004 18:02

jess napisal/-a:jas pa sem pri 13 bla na tečaju!samo sem lahko srečna da sem pustila ker je učitelj posiljeval manekenke!!!zdaj pa je v zaporu! :?


jess kje si pa bila na tečaju?? v mb, ljubljani?? ali mogoče kje bližje... mene sicer manekenstvo ne zanima, ampak me pa tak inforumativno zanima če je kje v prekmurju kakšna agencija...

da je posiljeval svoje učenke?? svinja!!!! na grmado z njim!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
davor
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a davor » 23. Dec. 2004 23:51

:evil: Kar se tiče teh agencij-vsi skupi velik vzamejo od punce, konkretnega pa ne povejo nič. Next model search se je nekam drastično zavlekel (baje ima gospa Lubarda "težave s sponzorji"), na tečaj se pokličejo punce, ki nimajo niti primernih preddispozicij za ta poklic ali hobi...Pobere se jim denar in to je to. Kar pa se tiče snemanja buka pri Nini-v bolj zapuščenem skladišču se že ne bi moglo odvijati...me prav zanima, katere bodo finalistke...
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 24. Dec. 2004 0:16

js sm biu enkat z eno punco na fotkanju pri Nini na enem podstresju ene pografitirane hise, prou ql je blo :)
suzanaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanaa » 30. Dec. 2004 21:51

hmm... jst delam za agencijo hering models in morm povedat d dokler niste same pr tej agenciji pa ne delaš zanjo nek cajta ne morš vedt kaka je. A ste že kdaj slišale za niko globokar, jana koteska,... to so vse fullllll znane manekenke pa so začele s heringom in še zdj prsegajo na njega. Je pa res da je v tej agenciji red in disciplina in glih zartega je najbolša agencija v sloveniji,kar se pa anoreksičnih punc tiče pa tko... če hočš bit model rabš med drugim postavo ni ti treba hujšat, d si kot okostnjak sploh v sloveniji so merila kar se teže tiče full nižja kot v tujini. Primer: 174cm kg: 53,5kg ni mi treba hujšat ker se ne gre za kile ampk oblika postave če bi mela trebuh bi najbrž mogla hujšat in to bi storila pa če sm model al pa če nism. Noben pa me ne sili nej hujšam. Sm sorry ne morš pa prčakvat d se loh rediš in spreminjaš u nedogled...Vse se odločaš prostovolno nč ti ni treba delat pod prisilo če tga nočš tam so vrata... Razumem d ste skeptične zarad tga kr začetk je najtežji povsod ne sm kle sm k si enkrat not pol vidš d nisi rabu ničemur odrekat. Kukr sm že povedala če hočš bit model se morš navadt na tak način življenja da skrbiš za sebe in za postavo in to rabš pr VSEH agencijah! Kar se pa tečaja tiče to morš dat čez kr je to potrditev d znaš bit model in brez tega in tistih 35.000 čukov ne boš cenjen model. Res je d je potem še ena avdicija in loh vržeš 35.000 čukov stran ampk če se potrudš maš smisu pa daš vse od sebe in na tečaju in avdiciji pol si not. Valda pa morš nek tut tvegat. Jst sm full zadovolna k sm hering girl...hehe tok d punci se je kazala lepa priložnost nikol pa ni prepozn ne... nč lepu se mejte papa nuša
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 30. Dec. 2004 22:44

pozabla si oment se tjaso stanic :) (k si ze lih omenjala,katere so pr njemu najbl uspesne)

p.s.in kaj ti je on ze kej zrihtu za delat?kdaj si pa nardila tecaj pr njemu?
Uporabniški avatar
p!a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a p!a » 04. Jan. 2005 17:42

jst sm bla 1 leto pri avdicija.com in lahk sam to rečem da je vse skupej dost smešn. vse kar je, je to da te obveščajo z sms-i pa kdaj te pokličejo za kakšno avdicijo... v glavnem samo keš vlagaš! sm tud še pri eni drugi agenciji ki pa ni preveč znana-vodi jo ena bivša manekenka in sm pri njej naredila tud tečaj. zdej mi pa ona naprej štima vse zadeve-no do predkratkim mi jih je! trenutno mam ene dermatološke probleme-kozmetičarka me je mal zaj.... in sm staknila eno infekcijo tko da so se mi pojavle ene pikce ki pa sploh nočjo zgit. tko da me zej vlačjo po vseh možnih bolnišnicah pa pr dermatologih tko da upam da se bo vse uštimal... upanje še ostaja, čeprov ga je zmerej manj! vsem ki pa želite uspet v svetu mode pa želim velik sreče pa ne se pustit drugim da vas bodo samo nekej za nos vlekl!
lepo se mejte pa se še kej tipkamo :wink:
tajda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tajda » 05. Jan. 2005 17:28

Ne morem vrjet. Ko sem zacela brat sem vedla da gre za Heringa. Jaz sicer nisem sla na tecaj za manekenko, ampak za hostese, isto plačas ful tecaj in poj si ali nisi izbran. Izbrana sem sicer bila, ampak vecina ponudb je bila, da delim letake pred solami za njihove avdicije, za kar pa mislim da ne rabim nobenga tecaja. Druge ponudbe pa so ble promocija pijac v tko zakotnih lokalih, da tud kozarca vode tam ne bi spila.
Sem se ful skregala s Heringom, in me je baje dal na crno listo, da pri nobeni agenciji v slo. ne bom mogla delat kot hostesa. Jaz pa v jok :o :o
Proklet prasec, sej samo s temi tecaji sluzjo. Tecaji so enkrat mesecno, notr pa okol 30 punc-poj pa zracunajte.
tajda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tajda » 05. Jan. 2005 17:35

joj suzana lepo te prosim. Itak da imate v agenciji tud znane modele. Sej to mapo Hering pokaze na vsakmu tecaju (vsaj nam jo je). jaz ne recem da je z vsemi tako, ampak sem bila na vasem tecaju in ne morem pohvalit nicesar. Hering je nenehno promoviral tudi tecaj za fotomodele in manekenke, in punce so ga sprasevale ce o primerne za to, niti eni ni rekel, da mogoče ni dovolj visoka ali nima pravilnih potez, vse so bile krasne zanj. samo da bi plačale tecaj. jaz sem bla pri vas 3 leta nazaj in ko sem vidla kasna nategancija je to sem vas hotla tožit, ker mi je zal da bo se stotine punc padlo na isto foro kot smo takrat me. ma bedarija, skoda besed.
Uporabniški avatar
p!a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a p!a » 05. Jan. 2005 18:11

pomoje vse te agencije služjo samo na račun naivnih punc - sm bla sama tud med njimi. vsi samo nekej oblubjajo, na konc pa ni nč!!! ej tajda kolk pa je pol tečaj pr heringu?? jst sm slišala da je okol 70.000 (vključno z bookom)... sam si se mu pa mogla hudo zamert... sej kukr mi druge punce kej povejo od njega so same slabe stvari...
Živi za biti, ne za izgledati!
tajda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tajda » 05. Jan. 2005 18:31

Ej, ne vem točn kolk sem dala za tecaj, to je blo tri leta nazaj, mislim pa da okol 30 jurjev (delala sem tecaj za hosteso, kle ne rabis booka). Sploh ni vazn zdej a je to velik dnarja al mal, ampak je ziva nategancija punc. Jaz cist razumem, da ti nobeden ne more garantirat dela tudi ce naredis tecaj, ampak da so pa glih vse punce, ki so z mano ble na tecaju, kasneje ali niso sploh dobile povabil na avdicijo, al pa so doble tako ponudbo da niti slucajno ne rabis nobenga tecaja.
LadyK*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LadyK* » 13. Jan. 2005 23:39

Hey!
Jst v bistvu bol pozno odgovarjam na to temo, ker sm čist sveža na forumu. Sicer pa, kar se tega posla tiče je res grozno, čeprav še vedno "vabljivo".Zlo sm vesela, da sm zvedla par stvari o Heringu, ker so tut men že nekikrat poslal vabilo... in sm bla v dvomih kaj naj nardim, ker starši tega pač ne odobravajo...Tko, da sm res vesela, da sm pravočasno zvedla o vsem tem. Kar se pa Kaye in Nike tiče, kateri gre v tujini baje res super...Sta dve izmed tistih deklet katerim je uspelo. In mislim, da je delo v tujini ql, sam če maš pri sebi prave ljudi in si tega dela resnično želiš... Tko da, punce, poskuste; če boste našle pravo agencijo nimate kaj zgubit!!! :)
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 19. Jan. 2005 18:02

Moji frendici se je zgodilo isto - na cesti so jo povabili.....tečaj man. hoje.......in pol je bla izbrana. Pa če sm lahko realna, mislm da ona ni tok luškana da bi na avdiciji premagala ostale punce. Gre pa za isto agencijo. Pomoje sam punce iščejo da pol služjo s tečaji man. hoje.
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
marchy_ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marchy_ka » 19. Jan. 2005 21:07

še jz bi neki dodala!sm (bla) pr heringu in me je čist razočaru. ustavla me je njegova tajnica al karkoli že na cesti in ker so me že prej večkrat ustavlal iz drugih agencij pa se nekak nism odločla, sm tokrt rekla pa probimo. in sm šla dala najprej 35 čukov za hojo pol še 35 za book..pol sm še shujšala v parih mescih za 8-10kg,ker sm si res želela poskust.vedno so mi vsi govoril, da naj probam, da se mi splača in tko se je začel...prva avdicija pa nč...druga nč...tretja nč...edin enkrt sm dobila delo pa še to kot hostesa, slabš plačana k če bi si sama spedenala. opazla sm da so vedno zbrane sam več al manj ene in iste. in sm začela obupavat. pa je hering večkrt reku k sm bla na avdiciji, ja sej njo mora sam en enkrt zbrat pol se bojo pa vsi tepl zanjo (zame kao)...no ja vsi so se sam nasmehnl, sama sm pa vedla da to itq ni res.če bi me, bi me v enem letu že (tok časa sm namreč tm bla). zadnč mi je pa pač prekipel in sm vzela book in ga mam zdej doma...torej od vseh pričakovanj k sm jih mela, sm ostala sam brez 70 čukov in z bookom. pa še neki, verjamem da z vsemi ljudmi, ki slikajo za razne revije ravna na videz zlo pošteno in ne vem kaj, vprašanje pa je kaj si v resnici misli o njih...vasih ne najlepše.
mogoče sm bla prestroga, ker verjamem, da je še kje tko, sam vedno k sm omenla komu da sm pr heringu, so bli vsi zlo negativnega mnenja o njem. mal mi je žau da nism enkrt k so me vmes ustavl od bronza čist prestrašena rekla, da se z njimi ne smem nč dogovarjat, ker je tko hering reku. pa nimam nobene pogodbe z njim podpisane al pa karkoli. mogoče bi blo pa tam bolš, čeprav človek nikol ne ve... :D
Nasmehni se...nekdo te ima rad!
Uporabniški avatar
p!a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a p!a » 19. Jan. 2005 21:10

ja sej to je vecinoma povsod tko... pomoje bi bla ta prava modna agencija taka da bi ti najprej pomagala dnarja pridt pol bi pa sele zasluzla... ne pa da te najprej najbl orubjo pol pa nc! itq dost zasluzjo ze s tem k posredujejo manekenke. :!:
Živi za biti, ne za izgledati!

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov