Foto model - avdicije, modne agencije...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 22. Okt. 2004 11:48

čuj jaz ti povem tako. poznam te njihove fore. jaz sem za en manekenski tečaj plačala 60.000 sit brez stoškov ko sem se vozla v lj. pol leta z pomurja. vse so obljubljali na koncu pa ni bilo nič. par kastingov to pa je bilo vse. pri drugi bi mogla dat 100.000 vendar sem nehala ker sem čula da s tega tudi ni bilo nič. mam izkušnje. samo jaz nikomu več ne zaupam od teh. samo bla bla blča bla bla!

jaz sem bila prvo pri Adeli Ačkun in je največja lažnivka. Potem sem bila pri Nini Lubardi in je samo govorila hujšat, hujšat. če me je našla bi me naj imela tako kot sem. pa še plačat bi mogla 100.000 .če te nehče hoče met boš zastonj tam!!!!

zapomnite si!!!
Zadnjič spremenil šečeru, dne 08. Dec. 2005 12:23, skupaj popravljeno 2 krat.
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 22. Okt. 2004 18:47

cartika:a ni tvoja sestra pri vulcano models? kdo pa je ta adela ackun-kako se klice agencija? no, kam pa je pol sploh se dobr it?:)
Uporabniški avatar
trinnity
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a trinnity » 22. Okt. 2004 21:57

No, pa ma res vsak svoje izkušnje. Js mam kolegico, k je pr heringu, full ji gre dobr in full so nice z njo, nikol ni mela nobenih problemov, keša dost... Uglavnem super.
Človek z lahkoto prenaša le eno bolečino - bolečino drugih...
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 24. Okt. 2004 12:35

ja moja sestra bo ena od voditeljic tečaja za Vulcano models. kako pa to veš če lahklo vprašam? mislim, da se je samo tako imenovala adela ačkun. največja krava pri agencijah. sem sem jo po tistem ko sve se svadle klicala pa sem jo tako nadrla da ni več nič upala rečt nazaj. ja glede agencije katere ti priporočam ne vem. ker sem se nehala ukvarjat z tem, ker so enostavno v večini vsi prevaranti. Meni pa nede nekša kuzla gučala ka naj shujšam, ker ji pljunem v faco.

ja pa kakšne napotke za hujšanje ti dajo? to da ne jej nič celi teden pa pij vodo??? daj ne mi srat s takšnimi!da v tem poklicu uspeš je 1:1000000000. ajde to da zaslužiš nekaj od revij vendar to ni to.

brez zamere tak je!
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 24. Okt. 2004 14:39

sm brala na njihovi spletni strani, tvojo sestro pa poznam tko na videz
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 24. Okt. 2004 15:27

mene te vode nikoli niso mikale in kriterijem tut ustrezam niti priblizno ampak k je ravno ta tema - glede na vse kar sem slisala od kolegic in tudi dobrih frendic in jim verjamem :D v sloveniji ni ne dobrih modnih fotografov, kaj sele agencij :twisted: najbolje da si vse zrihtas sama, to da je treba placat za tecaj manekenske hoje, book itd je pa sploh bullshit!!!!book nardis k delas in mas ze hude fotke... vsem veliko uspeha vseeno :wink: bodite pac previdne :D
cosmo girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmo girl » 14. Nov. 2004 19:16

js mam izkusnje pr vulcano models... zacetni tecaj je prve tri mesece 8000 na mesec, pol pa 5000. na leto sta 2 vlki modni reviji, pa vcasih se kaka mala. zdj 27.11 je v mariboru revija z naslovom modni paket v lj pa mislim da je 3.12 al tm nekje. pac to ma metka klajderic pa je ful vredu. pa mi smo ze ene parkrat meli vizazistko na vajah. vaje so 1x tedensko po eno uro in pol pa kao demonstratorke so manekenke ko so ble ze kr nekajkrat po tv. aja pa svoj mail dobis pa loh si se letni cla sam ne prvo leto. ce s pa letni clan mas pa slike na netu.

http//www.vulcanomodels.com
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 14. Nov. 2004 19:32

jas pa sem pri 13 bla na tečaju!samo sem lahko srečna da sem pustila ker je učitelj posiljeval manekenke!!!zdaj pa je v zaporu! :?
model_ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 14. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a model_ka » 15. Nov. 2004 21:13

oiiiiiiii....
tkoj sem vedla za katero agencijo gre.....
imam lastne izkušnje glede te agencija in ti nerada priznam da niso dobre....nerada pa zato kr nočem da tkoj obupa..tvoja sestra.
Vbistvu imam kolegice ki na tečaju niso bile sprejete...seveda da jih ni blo sprejetih le 6 od 50,ampak tudi une ki so sprejete,jih mora pol še shujšat,ene so slabo inforirane o vsem-so le število,kakšni uspe...ampak vse skupi je kr neki no....
tudi sama gledam kako bi šla nekam drugam....
za več informacij pa naj me kar vpraša rvoja sestra....samo raje naj pusti cifro,da ne bo prišlo kej preveč slabega v javnost....sej razumeš.....
no lepo se imej
Uporabniški avatar
*AnGeL* B
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 14. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnGeL* B » 15. Nov. 2004 21:47

Aha ti si pri tej agenciji,si bila sprejeta,in razmisljas iti drugam,imas dobre iskusnje glede tega?Mislim reci glede te smeri nasploh :?:
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 15. Nov. 2004 22:22

offtopic: zakaj hocjo oz. hocte vse punce al pa vsaj vecina postat manekenke? :eek: ni mi jasno, ne da mam kej proti sam tko me zanima, k ni dnarja v tem pr nas pa tko, no sej sm prej pisala. brez zamere, ampak me res zanima, a je to zenska necimrnost al kej druzga :roll: :D
Uporabniški avatar
Zalika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 17. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Zalika » 17. Nov. 2004 15:54

to ti pa js povem ko sm tut pr vulcanu, za velike ne vem sam vem da uni tk pomoje ko mas manjse pa mlajse skupine da niso placane pr vulcanu ne mors uspet edin ce si res dobra te bo una ko ma to (metka klajderic) sama prijavlala na castinge pa bos dobivala dopise... odlocitev je tvoja pa vlk srece vsem :D
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 17. Nov. 2004 20:37

kepka napisal/-a:offtopic: zakaj hocjo oz. hocte vse punce al pa vsaj vecina postat manekenke? :eek: ni mi jasno, ne da mam kej proti sam tko me zanima, k ni dnarja v tem pr nas pa tko, no sej sm prej pisala. brez zamere, ampak me res zanima, a je to zenska necimrnost al kej druzga :roll: :D


ne vem.. js ne bi bla manekenka.. js pojem :) vrjetn je pač to tak poklic k zgleda lep in popoln dokler se ne začneš ukvarjat z njim..
First to Know

Tres tres chic.
Crni23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Crni23 » 10. Dec. 2004 13:27

Men zanima če se splača iti v take skrajnosti zaradi kariere manekenke.Kakšne so kej plače v Sloveniji za modne reviji,.....? Se splača toliko žrtvovati in hujšati ? Kokr sem bral na temu forumu je večina punc razočaranih.Jz mislim da je fora le v tem da morate punce biti anoreksične,če hočete uspeti v manekenski karieri.Kar se mi pa zdi bolno da gledam suhice po TV.Ko gledam kakšne nastope za miss Slovenije ali univerze mi je ena punca všeč izmed 15.Več je lepih deklet na ulicah LJ in MB.Vsem puncam želim velik sreče..........
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 11. Dec. 2004 20:06

tjaska napisal/-a:tak poklic k zgleda lep in popoln dokler se ne začneš ukvarjat z njim..


tocn tko!!!!!!!
Ne verjamem, da ma ktera zeljo, da ti zivljenje usmerjajo agneti. Dela je velik, se dobesedno nagaras, se vozis sm in tja, kesa pa nic!!
Preden pa postanes res priznan model oz. manekenka, pa traja tolk casa, da nisi vec ''primeren'' za to, oz. te pa prej pisihicne bolezni al pa anoreksija pokopljejo.
Lepih deklet je nesteto, tistih, ki pa uspejo v manekenstvu pa ...
Poklic je ''ep in popoln'', sam ozadja zgodb o uspehu so pa kruta.

pa sorry ce sm se keri zamerla s tem postom.
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov