Foto model - avdicije, modne agencije...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 03. Okt. 2008 18:36

No sj v tej temi ni nobene škode, če malo miruje.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
jesssica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jesssica » 03. Okt. 2008 20:34

Meni je pa včasih prav polepšala dan :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 04. Okt. 2008 12:35

Evo, tukaj še ena, ki ima slabe izkušnje z Nino Lubarda. Jaz sem šla k njej na razgovor ali kakorkoli naj temu rečem. Namesto da bi se dobile v njeni "agenciji" smo se v neki slaščičarni sredi Velenja. Najprej je zahtevala nekega ogromnega denarja za book- okrog 300.000 takratnih tolarjev. Ker sem imela takat še kratke lase, je rekla,da ne morem biti model za takoimenovano visoko modo (zakaj bi potem potrebovala book?????). Hvala bogu,so mi starši takrat oporekali in niso hoteli dati denarja. Fora pa je v tem, da me je čez pol leta klicala, če bi lahko bila model na slikanju za Peko, booka ne bi potrebovala. Res smešno. Hvaležna sem staršem, da mi takrat niso dovolili, ker bi denar vrgli v smeti. :x :x
jesssica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jesssica » 06. Okt. 2008 11:15

spice girl, zagotovo bi te potem na nek način prisilila, da narediš book, da bi lahko ona iz tebe potegnila denar.
Zadnjič spremenil jesssica, dne 07. Okt. 2008 23:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 06. Okt. 2008 13:14

jesssica napisal/-a:spice girl, zagotovo bi te potem na nek način prisilila, da narediš book, da bi lahko ona iz tebe potegnila denar.

Jessica d.o.o. vabi vse 'obupane in propadle modele' v svojo svetovalnico na pogovor. Njene sposobnosti segajo v vsa področja modne scene, še posebno slovenske. Izkušnje so jo pripeljale do tega, da je danes uspešna (72 postov!) svetovalka na Cosmopolitanovem forumu. Za vse informacije vam je na voljo preko njenih zasebnih sporočil. Na javnem forumu so namreč njeni komentarji nezaželjeni..
Hvala.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 06. Okt. 2008 13:22

Jaz pa mislim, da ima vsak možnost povedati, kar hoče. In mislim, da tu ni nobena, ki ima neke sposobnosti oz. take, da bi solila pamet komurkoli. Ne vem zakaj, je potrebno bit nesramni, ali tako kaj pridobite?
Mislim, da ne. In če si želite polniti svoj ego, pojdite drugam.
Tu vsak lahko pove, kar želi. Če si na strani NL, ali ne. Sam nehajte se žalit for gad sejk :roll:
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 07. Okt. 2008 7:05

a_pikica_a napisal/-a:
SSarchy napisal/-a:
jesssica napisal/-a:spice girl, zagotovo bi te potem na nek način prisilila, da narediš book, da bi lahko ona iz tebe potegnila denar.

Jessica d.o.o. vabi vse 'obupane in propadle modele' v svojo svetovalnico na pogovor. Njene sposobnosti segajo v vsa področja modne scene, še posebno slovenske. Izkušnje so jo pripeljale do tega, da je danes uspešna (72 postov!) svetovalka na Cosmopolitanovem forumu. Za vse informacije vam je na voljo preko njenih zasebnih sporočil. Na javnem forumu so namreč njeni komentarji nezaželjeni..
Hvala.


Jaz pa mislim, da ima vsak možnost povedati, kar hoče. In mislim, da tu ni nobena, ki ima neke sposobnosti oz. take, da bi solila pamet komurkoli. Ne vem zakaj, je potrebno bit nesramni, ali tako kaj pridobite?
Mislim, da ne. In če si želite polniti svoj ego, pojdite drugam.
Tu vsak lahko pove, kar želi. Če si na strani NL, ali ne. Sam nehajte se žalit for gad sejk :roll:

Predlagam, da prebereš izjave jessice par strani nazaj in potem pametuješ o tem, kdo je nesramen..
Jessica - tvoja vzgoja se izraža v tvojih postih in ti zato verjamem, da ti nikoli ni noben narekoval, kdaj it spat, jest itd..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 07. Okt. 2008 18:26

Temo se bo zaklenilo, če se samo še enkrat napiše karkoli o Nini Lubardi.
Tema NI namenjena temu.
O vašem prerekanju kdo je koga nategnu.
Tema je o avdicijah.

Primer uporabe Nine Lubarde v stavku:

Danes sem imela avdicijo pri NL in mi ni všeč njihov odnos do dela, zato sem se odločila, da ne bom sodelovala z njimi.

In pika. Ostalo klobasanje, ki poteka zadnjih nevemkoliko strani je NEPOTREBNO!

Zadržite se komentiranju, prosim!
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Okt. 2008 15:35

zaradi prošnje uporabnice hallwag umikam svoja sporočila. Da se ne bomo pravno preganjali :wink:

če sem pa kej izpustila pa preklicujem :D

Zdi se mi pa čudno da nekateri ljudje/podjetja ne znajo sprejeti konstruktivnih kritik.

Se mi pa zdi da pogovori o NL delajo samo probleme tako da predlagam NACI na to :) čawči

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov