Foto model - avdicije, modne agencije...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Sep. 2008 15:46

ah, pa tko zabavno je blo.. :(
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 25. Sep. 2008 15:53

jullia_ napisal/-a:Sploh si ne moreš zamislit, kakšno negativno anti-Mobitel kampanjo najdeš na prenovoletnem Simobilovem žuru. Sploh ne dobiš niti kozarca šampanjca, dokler cele družine ne prepričaš v pristop k njihovem omrežju.


:lol: :lol:
svaka čast :)

drgač pa tko no... kakšno merilo je že cosmoforum za ocenjevanje teh agencij? In čemu grožnje, ker se pojavljajo taka hujskanja? Bo kakšni agenciji propadel biznis, ker bo to in to pisalo na tem forumu? Svašta ej, moderatorke, jaz bi bla ponosna, da je ta forum postal tako pomemben v modnem svetu, da se dogajajo grožnje :)
Ne vem, ustanovite forum Zgornja Kungota, pa tam nadaljujte - da se boste lahko nekje spucale ;)
jesssica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jesssica » 25. Sep. 2008 16:19

Smeh, smeh, smeh. Kakšni ljudje se najdejo na tem svetu :roll:
Uporabniški avatar
ashi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ashi » 25. Sep. 2008 16:44

aja.. v bronzu je mafija al kaj zdaj spet to? :D :lol:
jesssica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jesssica » 25. Sep. 2008 16:59

...
Zadnjič spremenil jesssica, dne 07. Okt. 2008 23:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*~Liesl~*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 27. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *~Liesl~* » 25. Sep. 2008 17:40

Ta topic je prov legendaren :lach:
Take me away cuz in your eyes I'd like to stay...
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 25. Sep. 2008 17:55

Ja cel zabaven :D
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 26. Sep. 2008 7:29

Meni pa ni več zabaven. In verjamem, da tudi kateri drugi ne. Dekleta obiskujejo to stran, da pridejo do določenih informacij in že po parih vaših komentarjih popolnoma izgubijo vsakršno motivacijo, da bi kontaktirale določeno agencijo. Oblatile ste skoraj vse dobre agencije, o tistih komercialnih in neprofesionalnih, pa ni bilo nikoli govora.. Naj človek sam presodi, kaj je bolje: Nina Lubarda s samimi zavidanja vrednimi referencami in sposobnostjo trženja modelov v tujino, kjer lahko dekle dejansko dela s svetovno znanimi imeni, ali neka avdicija.com, o kateri ne bom izgublljala besed..
Modeling pri nas je čisto nekaj drugega, kot v tujini. Tudi ljudje smo drugačni, kot v prestolnicah mode. Tukaj se šteje vsaka kozlarija za ne vem kakšen škandal, imena se na veliko blatijo po medijih, govori se o nekih umazanih poslih, se norčuje iz profesionalcev, medtem pa ostajajo največji laiki neomenjeni. Zakaj? Zato, ker tam pa vsi delajo pošteno, nihče nikogar v nič ne prepričuje, ne zahtevajo denarja ipd.. Ampak, to nikakor ni podobno delovanju profi modne agencije. Vsi prijavljeni na kvazi modnih agencijah nikoli ne delajo za velik denar, še najmanj pa za znane znamke in znana imena. 'Modeli' so postavljeni v trgovinah za degustacije, ali v lokalih kot neke hostese, prijavlja se jih na vse miss izbore (za katere vsi vemo, da jih je že čisto preveč - mimogrede: ravno včeraj sem poslušala po radiu, da bo izbor za miss BUŠI, namenjen nosečnicam :roll: ) in tiste, ki zmagajo na teh izborih, so kasneje občasno videne v slovenskih tračarskih revijah ob ostalih kvazi zvezdah.. Ampak ne, o tem se ne bo nikoli nič reklo. Raje se bo pljuvalo po ljudeh, ki so v svojem poslu dosegli to, čemur je posel sploh namenjen.
Zato pozivam vsa dekleta, da se osebno pogovorijo z agenti agencij in si same ustvarijo mnenje o njihovem načinu dela. Imam veliko izkušenj in verjemite mi, tudi oni so samo ljudje. Vse se da lepo pogovorit. In če si ti do njih poštena in imaš nek odnos, bo tudi iz njihove strani tako. Logično, da je tudi njim lažje delat z nekom, s katerim ima dober odnos. Če pa jim 'pridelaš' še dober zaslužek, potem pa še toliko bolje - okrog tebe se bodo vedno več angažirali in ti si lahko vedno bolj zadovoljna.
Če imate željo po modelingu, predlagam, da prebrete in prelistate kakšno tujo revijo, da dobite vtis, kako izgledajo dobre fotografije, kakšne punce so interesantne, kako izgledajo naslovke, editoriali ipd.. O vseh svojih željah pa seveda vseeno podebatirajte s starši, svojim fanti, tetkami.. Agenti tudi nimajo nobenih problemov do pogovora ali sestanka z njimi.
To so moja mišljenja, ki izvirajo iz izkušenj. In naj se tema nadaljuje v tem smislu, ne pa da prežvekujemo ene in iste dvomljive informacije.
Lp!
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 26. Sep. 2008 10:13

^^ No ja, jaz se ne spomnim, da bi kdo oblatil vse agencije... Edino kup telih novih članic pospešeno piše svoje ekstremno bizarne zgodbe, ki pa itak mečejo slabo luč na svet mode :wink: ... Očitno ne mislijo odnehat s tem..

Če pa odštejemo ta balast, samo pa prej v to temo pisali ravno to, kar si tudi sama - svoje izkušnje in si izmenjevali informacije :ja: ...
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 26. Sep. 2008 15:13

Če bi bla ta tema nemnjena izključno izmenjavanju informacij, bi imela 5x manj strani
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 26. Sep. 2008 15:45

Jp, saj pomoje kakšnih 100 strani predstavlja tale telenovela o prepirih med agencijami, hehe... Ampak kaj hočemo :) ..
PIKApolonica15
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 11. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a PIKApolonica15 » 27. Sep. 2008 1:45

model8 napisal/-a:A MI RES NOČETE DAT NASVETA? :frown:
V AGENCIJI B. JE BIL ČUDEN TIP IN MI JE ZAGROZOIL.
SPLOH NISEM NIKOL BLA MODEL, NIKJER.
NA NJIHOVEM ŽURU SO MI TO PONUDLI.


:cry:

čuden tip? pa kak je najdu tebe? omg čist beeed :cry:

Kak so hudobni ljudje na svetu a ne... Kaj šele na tem forumu; noben ti noče pomagat.... :cry: Jz bi se šla hengat na tvojem mestu. :/ Ni več pomoči... Pomojem te bodo Ninini sovražniki izsledili pa tut če se odseliš na mars... res v težki situaciji se nahajaš...

...boooščeeekk... : (

boga nina, le kaj govorijo o njej. : (
res ne vem zakaj so vsi taki. Ful si prijazna da držiš z njo... Jaz bi tut pa ful nimam poguma. : (

:wink:
PIKApolonica15
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 11. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a PIKApolonica15 » 27. Sep. 2008 2:36

se pravičujem za ot v prejšnjem postu, ampak mogla sem. :D Ker res ne morem vrjet da nekateri dejansko pišejo take gluposti...

Drugač se pa strinjam s tem, kar je napisala SSarchy... Naj tema služi prvotnemu namenu.
Brez veze vrjet temu, kar pišejo "oboževalci" določenih agencij po forumu,ker to še zdaleč NI pokazatelj dejanskega stanja!

Vsaka agencija svoje napake; ena ne promovira dovolj svojih novih modelov, ena ne nudi izdelave kvalitetnih bookov, eni naredijo dobr book pa zanj preveč zaračunajo, ali pa zvabijo k sebi nepotencialne modele samo zato daq bi si ustvarili dobiček... Mislim da vsi vemo na koga se kaj nanaša... To smo že obdelal in se mi zdi da je ful dobr napisano v nekaterih postih nazaj. Če dejansko imaš potencial, lahko uspeš marsikje; problem je, da se v to spušča marsikatera punca ki tega nima...In potem je najlažje rečt; Bronz/hering/NL karkoli je kriv,... in potem pljuvat po njemu. :wink:
hallwag
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 3. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a hallwag » 27. Sep. 2008 13:42

PIKApolonica15
malo prispevkov imaš, pa vendar v večino tem vnašaš preprir, preveč si arogantna. Grow :wink:

Ssarchy Povsem se stirnjam z vsem, kar si napisala!
Tvoje razmišljanje je globlje, takšnih oseb manjka skoraj v vseh temah! :wink:
jesssica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jesssica » 03. Okt. 2008 18:02

In kar na enkrat vse tiho je bilo... :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov