Foto model - avdicije, modne agencije...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 08. Okt. 2004 16:21

Pri model grupu morš plačat fotografa,da ti nardi book,medtem ko to vse pri bronzu zastonj.
Za privee nevem lih kakšni so,sm pa vidla fotke od oseb k so se dal tja slikat in loh povem samo to,da niso dobre-ne znajo postavljat...

Itak pa uspešni (slo) modeli kar hitro odidejo narest book v tujino k profesionalnim fotografom-oz.jih agencija pošlje,da tam dopolnejo svoj book
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 08. Okt. 2004 18:10

Koliko pa placas bri model groupu? bronz ti naredi zastonj book?
Mogoce ve, kaksni so pri obeh agencijah pogoji?
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 08. Okt. 2004 23:46

Amm...pr model grupu je tko,da najprej prneseš tja svoje obične fotke,pogledajo te kok si fotogenična,kasneje se skup zmente za book-cena je odvisna od tega kdo te slika-majo različne fotografe

Pr bronzu,majo zastonj stilista,vizažista in fotografa,sam da te grejo sploh fotkat morš bit suuhaaaa pa morš bit ambiciozna punca...kasneje maš tut popuste v mangotu,solarijih,na fitnesu...

to je to,loh da se tut kej motm in da delajo s puncami čist različno...Najboljš je da se oglasiš v kateri od agencij in se sama prepričaš
:flower:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 09. Okt. 2004 19:57

evo..moja sodelavka si je sla delat foto book....in caka na odgovor oz. da ga dobi.!!!! rekla pa je,da so FULL hude fotke....!!!! punce tam probite.....NINA LUBARDA :razz: :D
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 09. Okt. 2004 21:34

stelccy:koliko pa je placala za book sodelovalka?se prosim pozanimas?
cist tko informativno me se zanima, koliko pa je stara tvoja sodelavka?
Ima kdo izkusnje ze z agencijo Vulcanomodels?
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 10. Okt. 2004 7:46

Ja za tecaj je placala: 30.000 sit!!Pol pa se za book:65.000 sit!!!! V tem booku je pa 6 slikic, A4 format!!! To se je za tist prijavla,ko je blo v Evi in Smrklji.......NEXT MODEL !!!!!

No ce ti bo kej pomagal.....ce te pa se kej zanima,mi pa kr povej....:D
LEP POZDRAV
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 10. Okt. 2004 22:07

to pri Nini Lubardi pa stane kr dosti...pa ziher pol dobis delo?
Kaj pa pravite na avdicijo.com in vulcanomodels-booki?ste zadovoljni?
Jaz bi si dala delat book, a ne vem, kje je najboljse...
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 11. Okt. 2004 15:25

Lea...se neki bi te rada vprasala....: zanima jo,kolk si dala za book? a si polnega vzela,al polovicnega????

pa zanima jo se kaksne so slikce......HVALA!!!! :D :wink:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 11. Okt. 2004 17:37

lea- ja ona si je dala polovicnega nardit....!!! pa se vedno caka,da ji ga posle....rekla ji je da more pocakat kakih 10 dni!!!!!drugac jih je pa vidla, ko se je slikala,ji je nina pokazala!! pa je rekla,da so full hude!!!! drugac pa se nc je ni poklicala....mogoc pol,ko bojo slikce gotove!!! :)

ka pa ti,kolk dolg si mogla cakat na njih (book)???pa kje si se to slikala?pa kok slikc mas to?pa kje si ze vse bla? to jo zanima...!!!! :D :lol:
Uporabniški avatar
mucika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mucika » 12. Okt. 2004 15:00

Hei ! Za to modno agencijo nch ne wem..baje so pa Model Group kar fajni!! Dans me je ravn eden sliko z njihove agencije..pa me bojo poklicali ce me bodo kaj rabili..Book si pa placas lahko na tak nacin, da ko delas da ti prvi zasluzek vzamejo oni..kar se mi zdi fer. Stalo naj bi pa 50 jurjev..Book! Ne pa pr Heringu k mors vnaprej placat .. ti ga naredijo.. potem pa sploh ne ves al bos kej lahko delal ali ne;) ne vem no! Model Group ima te zadeve po mojem veliko bolj urejene na fer nacin!! Kaj pravite!?!

Cao
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 12. Okt. 2004 15:09

a res...? ja men se to tud zdi fer...sam pol spet cist odvisno,kaksne slikce so...pa kolk jih dobis za ta denar...?!!!!kje pa je ta agencija? :)
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 13. Okt. 2004 10:06

Kaj a to greš kr tja na agencijo, potrkaš, rečeš: Dan, jaz bi bla pa rada model, pol ti pa oni takoj vn pošlejo, al te pa povabjo na prijazen klepet in se vse zmeniš? Al kako to gre? Jaz bi se tud to šla
pa pa
Agens
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Agens » 13. Okt. 2004 14:20

Najprej vsi lepo pozdravljeni,

Prebral sem vaše komentarje na temo plačljivih seminarjev in moram povedati še svoje mnenje.

Delam v agenciji Agens iz Kranja, ki se ukvarja z organizacijo promocij za različne naročnike. Da promotorji in promotorke postanejo del naše ekipe, prav tako opravijo seminar, ki ga mi organiziramo. Namen seminarja je predvsem v tem, da si mi ne moremo privoščiti teha, da bi promotorko/promotorja postavili za pult in upali da bo dobro delal, saj v primeru da dela slabo trpi ugled naše agencije, prav tako pa zelo hitro izgubimo naročnika promocij, če te niso izvršene kvalitetno.

Veliko promotork in promotorjev je upravičeno skeptičnih, ko gre za plačljiv seminar, predvsem zaradi Hering Models.

Zato smo se odločili, da se stroški seminarja krijejo kasneje, OD DENARJA, KI GA PROMOTOR ZASLUŠI NA NAŠIH PROJEKTIH. S tem se promotor ogne vsega tveganja.

Če kogarkoli zanima delo promocij/degustacij in občasnega dela v hostesni službi pa lahko pokliče na 04/2350 250 (Martin).

Veliko sreče in uspehov in ne nasedajte prevarantom.

Martin
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 13. Okt. 2004 15:37

Dalila: glej to je najbols,da se prijavis...na kaksne te agencije ...pa ti bojo ze uni vse povedal!!!!vrjetno bos mogla poslat kaksni slikco...pa svoje mere!!!!pa bos vidla kako to gre..... :D :wink:
andreisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a andreisha » 22. Okt. 2004 9:42

hej!
glede agencije vulcano models...ne it, ker je podn! sicer sem na tečaju spoznala super kolege in kolegice, ampak plačala sem preveč, book je tok amaterski da bolj ne bi mogu bit (sploh ni book, ampak na en karton prlimane štiri slikce), nobeden od nas, ki smo bili skupaj na tečaju ni dobil nobenega dela od te agencije, vse kar je, so nam pobrali denar. sm se pa pogovarjal s sošolcem, ki ima tud sestrco pr vulcanotu in je reku, da je sicer delala neke revije in še nekaj in da ni dobila plačano NIČ, ker se kao še zmeraj učijo na teh revij, čeprov je prej naredila tečaj. tako da...sam stran! :!:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov