Čevlji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 02. Mar. 2009 22:19

*LooBika* napisal/-a:
pika911 napisal/-a:
Tamarra* napisal/-a:A sem res edina, ki so ji ti zeleni čevlji s peto in 60ko grdi? :eek: In ne me napadat, da sem fouš, ker sploh ne vem, ktera firma so in nič, samo videla sem, da jih vse tako hvalite.. :s


ne! sva že dve :P sam nism hotla komentirat ker itak se pol zmeri kkšna najde k začne neki napadat :P pa se mi zdi pol brezveze :D


ocitno smo ze tri.. sm pa tudi sama opazila,da so nekaterim ocitno zelo vsec..medtem k jih js ne bi obula za noben denar...vsak ima pac svoj okus..


nop, štiri smo že :P nekak preveč taki fensi šmensi kičasto ubijalsko visoki so mi, ni moj stil...
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 02. Mar. 2009 22:59

Poison Girl napisal/-a:V Transportu. Če jih pa ne bo, bom še v Celju pogledala, glede na to da se je tam odprla Miss Sixty trgovina.


Sej jih že majo. Js sm jih 150% vidla, če ne v Transportu pa v Stieflu. Sam se mi bl zdi da v Stiefelkonig-u. Sm pa nabaula ene druge od Miss Sixty.:)
roxygirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a roxygirl » 02. Mar. 2009 23:01

u stiflu jih ze majo jap:D
*ROXYGIRL*
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 03. Mar. 2009 9:00

Moji novi srčki. :hearts:
Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 03. Mar. 2009 9:22

mi je mal čevljev včeš, teli so pa res lepi
ot: a na te čevlje ^^ mate pol žabice al kuko? a se lahko nosi h kavbojkam? :oops:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 03. Mar. 2009 10:27

wau, lepi so luvdancin :) a jih slikaš še kako pridejo na nogiii? :D
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 03. Mar. 2009 10:44

Lady_fLame napisal/-a:
Drugace pa imam namen si nabaviti kaksne gladiatorke (crne) z peto.. Sem vidla neke v Deichmannovi reklami, ampak je petka bolj debela.. Js bi rada cisto tanko ;) ampak bom sla se pogledat osebno, da vidim ce imajo kaj..

drugace bi pa tele takoj imela. http://blog.seattlepi.nwsource.com/seat ... _small.jpg


v stiflu majo ene calvin klein gladiatorke na tanko visoko petko (podobno tem diorjevim, le da so tanjši trakci spredaj, pa mislim da niso platform). so na moji WL, samo kaj ko stanejo 170 :(
Uporabniški avatar
Inčaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Inčaa » 03. Mar. 2009 11:28

Ryu napisal/-a:
gaby_ napisal/-a:
Ryu napisal/-a:jest sm se pa u tele čist zagledala in sm jih šla dans iskt, ampak črne barve :D :
Slika

pa moda gor al pa dol, men so čist hude :jump:


od kje je to? meni so tudi všeč. sploh poleti za na morje bi bile super (za večerno pohajkovanje).


Deichmann za 14.90eur sm jih dobila :D mam črne, drugih farb nism vidla, oz bolje rečeno nism sploh gledala, ker so šle taprve črne zakoj z mano :P


jaz mam tudi take črne :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Mar. 2009 11:29

LuvDancin napisal/-a:Moji novi srčki. :hearts:
Slika Slika Slika


A si preko ASOS naročila? Kolk bla kej poštnina? Pa kakšne so kej številke v primerjavi z našimi?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 03. Mar. 2009 12:49

^^ Ja, prek Asosa. Poštnina ni bla neki, mislm da tm okol 3-4 funte.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Mar. 2009 12:51

Lepi so :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
TrixyPixie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 25. 2. 2009
Kraj: The world

Neprebrana objavaNapisal/-a TrixyPixie » 03. Mar. 2009 16:47

Ja, mam podobne, samo, da so viola. Všeč mi je notranja stran čevlja ter rožica! Zelo všečno! <3
Peta pa 11-12cm ane? ;)
maturantka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a maturantka » 03. Mar. 2009 23:26

jao.... 24 dni še... potem pa maturantski ples... js pa še zdaj nimam čeveljčkov iskala sem jih kot nora... po celem mariboru in... nobeni niso bili takšne barve kot bi želela ( svetlo malenkost bleščeče roza barve) no eni so pa ja bili... ampak so stali 550 € halooooo pač... zanima me... če je katera vidla kje pač... kakšne svetlo roza (po možnosti malenkost bleščeče) sandalčke... za odgovor se vam že v naprej zahvaljujem
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 04. Mar. 2009 11:49

^ če si tko odločena, da češ met točno take čevle pa čist nč drgačne ni druge, kt da si jih daš al delat pr komu k obvlada te zadeve (jst vem za Lopatca), sam te bo koštal okol 200 € ... če bi pa mela ebay zrihtan, bi se dal pa tud tam vse živo najt
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2009 11:57

maturantka napisal/-a:jao.... 24 dni še... potem pa maturantski ples... js pa še zdaj nimam čeveljčkov iskala sem jih kot nora... po celem mariboru in... nobeni niso bili takšne barve kot bi želela ( svetlo malenkost bleščeče roza barve) no eni so pa ja bili... ampak so stali 550 € halooooo pač... zanima me... če je katera vidla kje pač... kakšne svetlo roza (po možnosti malenkost bleščeče) sandalčke... za odgovor se vam že v naprej zahvaljujem


Kakšno maš pa obleko? Rajše kako drugo, bolj dostopno barvo išči.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov