Čevlji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 02. Mar. 2009 19:13

Ryu napisal/-a:jest sm se pa u tele čist zagledala in sm jih šla dans iskt, ampak črne barve :D :
Slika

pa moda gor al pa dol, men so čist hude :jump:


od kje je to? meni so tudi všeč. sploh poleti za na morje bi bile super (za večerno pohajkovanje).
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 02. Mar. 2009 19:14

waaaaaaaw! a majo zadi zardgo? kje kooook? HUUUDIIII
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 02. Mar. 2009 19:21

Kje kupiti nižje škornje, gležnarje, usnjene ali fake, nepodložene, brez pete? Take čisto enostavne primerne za na legice spomladi? :)
Uporabniški avatar
theNinna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 373
Na forumu od: 31. 3. 2008
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a theNinna » 02. Mar. 2009 19:23

^^ Vögele shoes, jello...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Mar. 2009 19:24

A sem res edina, ki so ji ti zeleni čevlji s peto in 60ko grdi? :eek: In ne me napadat, da sem fouš, ker sploh ne vem, ktera firma so in nič, samo videla sem, da jih vse tako hvalite.. :s
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 02. Mar. 2009 19:28

Tamarra* napisal/-a:A sem res edina, ki so ji ti zeleni čevlji s peto in 60ko grdi? :eek: In ne me napadat, da sem fouš, ker sploh ne vem, ktera firma so in nič, samo videla sem, da jih vse tako hvalite.. :s


ne! sva že dve :P sam nism hotla komentirat ker itak se pol zmeri kkšna najde k začne neki napadat :P pa se mi zdi pol brezveze :D
Uporabniški avatar
tita123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 4. 8. 2008
Kraj: Bela krajina/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tita123 » 02. Mar. 2009 20:06

tisti zeleni s 60 so od miss sixty :). men so tud tiste gladiatorke všeč, bi si jih takoj kupla ampak mi je mami prbila, da nisem v rimu in da nisem moški da bi jih nosila :lol: . sm za na pajkice pa kakšno tuniko bi bli superca
Najboljše šele prihaja...
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 02. Mar. 2009 20:18

Imam samo jaz mnenje, da na pajkice in tuniko pašejo samo gležnarji ali škornji? No, mogoče na izrazito suhcene nožice tudi kaj drugega, ampak na povprečne pa vsekakor samo višji čevlji.
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 02. Mar. 2009 20:21

MsN napisal/-a:Imam samo jaz mnenje, da na pajkice in tuniko pašejo samo gležnarji ali škornji? No, mogoče na izrazito suhcene nožice tudi kaj drugega, ampak na povprečne pa vsekakor samo višji čevlji.


moje mnenje je pa da pajkic itak ne pašejo na nč druzga kt na izrazito huhcene nožice :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 02. Mar. 2009 20:32

pika911 napisal/-a:
MsN napisal/-a:Imam samo jaz mnenje, da na pajkice in tuniko pašejo samo gležnarji ali škornji? No, mogoče na izrazito suhcene nožice tudi kaj drugega, ampak na povprečne pa vsekakor samo višji čevlji.


moje mnenje je pa da pajkic itak ne pašejo na nč druzga kt na izrazito huhcene nožice :D


Ne, ne, tudi na povsem 'normalne' pašejo, pod pogojem, da jih kombiniraš z višjimi čevlji, ker nekako pridobiš na višini (se mi zdi). Moje laično mnenje glede na izkušnje :D
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 02. Mar. 2009 20:39

pika911 napisal/-a:
Tamarra* napisal/-a:A sem res edina, ki so ji ti zeleni čevlji s peto in 60ko grdi? :eek: In ne me napadat, da sem fouš, ker sploh ne vem, ktera firma so in nič, samo videla sem, da jih vse tako hvalite.. :s


ne! sva že dve :P sam nism hotla komentirat ker itak se pol zmeri kkšna najde k začne neki napadat :P pa se mi zdi pol brezveze :D


ocitno smo ze tri.. sm pa tudi sama opazila,da so nekaterim ocitno zelo vsec..medtem k jih js ne bi obula za noben denar...vsak ima pac svoj okus..
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 02. Mar. 2009 20:49

js ravno poslikanih nimam, mam neki lepih šuhekov, sam wau punce kolk jih mate... Nektere mate sam za pozim 5 različni, js pa v celem letu ne vem če mam 5 različnih. Pa sm si zj ene bele kupla in sm se žrla da jih ne rabim, ker imam 5 parov čevljev dost za cel let al pa dve. Res z veseljem pogledam kej lepga in nism vam fauš če v tem uživate. Js pač ne.
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 02. Mar. 2009 21:03

Men so drugace tiste od Poison odbito dobre - le za kaksen photoshoot ali pa da jih imam na polici. Za na ulico jih pomoje ne bi imela, morda ce bi zivela v LJ, ampak v nasem malem mestecu ze z peeptoesi izgledam kakor da sem z lune padla. :) Jealousy.

Drugace pa imam namen si nabaviti kaksne gladiatorke (crne) z peto.. Sem vidla neke v Deichmannovi reklami, ampak je petka bolj debela.. Js bi rada cisto tanko ;) ampak bom sla se pogledat osebno, da vidim ce imajo kaj..

drugace bi pa tele takoj imela. http://blog.seattlepi.nwsource.com/seat ... _small.jpg
Zadnjič spremenil Lady_fLame, dne 02. Mar. 2009 21:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 02. Mar. 2009 21:05

welcome to the club :yau:
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 02. Mar. 2009 22:18

gaby_ napisal/-a:
Ryu napisal/-a:jest sm se pa u tele čist zagledala in sm jih šla dans iskt, ampak črne barve :D :
Slika

pa moda gor al pa dol, men so čist hude :jump:


od kje je to? meni so tudi všeč. sploh poleti za na morje bi bile super (za večerno pohajkovanje).


Deichmann za 14.90eur sm jih dobila :D mam črne, drugih farb nism vidla, oz bolje rečeno nism sploh gledala, ker so šle taprve črne zakoj z mano :P

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov