Čevlji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 02. Apr. 2010 20:32

Jaz sem si pa kupila takšne črne usnjene čeveljčke z debelim podplatom (peto) za maturanskega in kar je najboljše - nosim jih lahko tudi sedaj, v šolo (petk ne nosim - res redko), sploh na kavbojke. Zame je najpomembneje itak udobnost in funkcionalnost, je pa super če zraven tega tudi lepo izgledajo. Sicer pa čakam na štipendijo, da grem malce kakšne poletne, športne copate pogledat :D.
Uporabniški avatar
Ajda Sitar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajda Sitar » 02. Apr. 2010 21:44

Pred nekaj časa sem kupila čevlje za maturanca - črne sandale z visoko peto (udobni, sploh glede na to, da zares ne izgledajo). Rabim pa črne, sive ali pa bež balerinke. Naslednji teden grem na lov, hočm lepe, take klasika, ampak nočem, da bi me ožulile. Do sedaj so me prav vse balerinke. Katera mogoče ve kje bi dobila kakšne (da ne bo iskanje predolgo)?
IceIce
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 5. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a IceIce » 02. Apr. 2010 21:49

Ajda, v Zari majo crne in bez, take cist klasicne, nic nacickane. So ful mehke, tko da pomoje ne zulijo, pa se dost poceni so. Niso pa usnje, tko da ne vem, kako dolgo zdrzijo.
Uporabniški avatar
Ajda Sitar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajda Sitar » 02. Apr. 2010 22:03

IceIce napisal/-a:Ajda, v Zari majo crne in bez, take cist klasicne, nic nacickane. So ful mehke, tko da pomoje ne zulijo, pa se dost poceni so. Niso pa usnje, tko da ne vem, kako dolgo zdrzijo.


A take navadne, z nekimi gubicami? Te so ful lepe, ampak jih imata že 2 frendici (ena črne, druga bež) in ne bi rada ponavljala. :? Bom pa vsekakor skočila do Zare malo pogledat.
Uporabniški avatar
kiana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kiana » 02. Apr. 2010 22:51

°°°ČeŠnYa°°° napisal/-a:http://www.buyandwalk.com/images/shoes/adidas/adidas-shoes-401824-left.jpg

a je katera vidla kje adidaske podobne ali iste kot te, samo s srebrnimi črtami?? :(


se mi zdi, da sm jih zadnjič vidla tomas športu... nism pa zihr.. :roll:
have I told you how good it feels to be me...
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 07. Apr. 2010 21:58

hvala ti :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 02. Maj. 2010 12:10

Kakšne čevlje kej nosite zdaj v tem času? Ful je že toplo, včasih sicer dež, ampak to ni panika, a mi je mal hecno že obut odprte čevlje in zato še vedno nosim gležnarje. :roll: :D A kej takega je zdaj že fajn za nosit? Se mi zdijo kar primerni za ta vmesni pomladni čas, ko je zunaj že vseeno kar toplo oz. kar vroče včasih. :? (spodaj pa dokolenke al pač nekaj, da ni na golo nogo)

Slika

Uploaded with ImageShack.us
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Maj. 2010 12:40

Men je to čist kul :wink: al pa kakšne balerinke. Sicer nekatere ne marajo, da dokolenke+ odprti čevlji, ampak men čist kul zgleda. Odvisno od okusa :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Maj. 2010 12:59

Jaz se oblačim oz. obuvam glede na vreme, ne na koledar. :) Saj sem še tudi jaz zadnje dni nosila gležnarje, ampak na obali dol je že za japanke zreli čas. :D Pa tudi pri nas kakšen dan, čeprav je v glavnem čas za balerinke (če jih nosiš, razen če si navajena nosit večinoma pete), salonarje, tudi te, ki si jih nalimala so za zdaj ravno pravšnji. :)
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 02. Maj. 2010 13:08

Jaz zdaj nosim večinoma balerinke ali superge, ker za vsak dan ne nosim visokih pet ker sem veliko na nogah. Od visokih pet pa trenutno zelo rada nosim ene zelo podobne tem, ki si jih nalepila. Se mi zdijo ravno primerni za ta čas, odvisno seveda od vremena.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Maj. 2010 13:31

Jaz sem si pa kupila Adidas visoke copate, pa jih skoraj nič ne nosim. :roll: Ravno zadnje čase sem veliko v petah, razen za na fax ali do trgovine skočim v supergah. :D Moram pa rečt, da imajo letos v Humanicu toliko hudih modelov, da bom ta mesec verjetno kar dvoje čevlje s peto kupila, ker se hodim slinit po njih že lep čas.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Maj. 2010 13:36

Jaz zadnje čase nosim skoraj ves čas balerinke. Pred dvema tednoma sem pa še v gležnarjih naokol skakala, ker me je blazno zeblo v noge :lol: :D Pete pa skoraj nič ne nosim trenutno... Večina časa sem itak doma, ker sem že kar nekaj časa v intenzivni fazi učenja (kao :P ) in pol za v trgovino, pa ko grem na kako pijačo al pa na sprehod obujem balerinke, za tečt mam superge, v hiši sm pa v copatih :lol: :D
Uporabniški avatar
Hailey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 3. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Hailey » 04. Maj. 2010 19:39

sicer so mi pete všeč, sploh taki posebni čeveljci, jih ne nosim.
niti nism pristašica balerink, ker mi nekak ne pašejo, sm pa zadnjih neki mesecev zvesta 'uporabnica' nizkih vansk, takih oldskul. ;D
sm pa v fazi nabavljanja gladiatork trenutno.
Uporabniški avatar
KittyCat
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 9. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyCat » 07. Maj. 2010 18:55

jaz sem si v sredo kupla tele:

Slika
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Maj. 2010 20:38

Uuu, všečni! :razz: Iz kje pa so in koliko € si odštela zanje? Podoben model in barvo bi rabila za poroko. :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov