Čevlji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 23. Feb. 2009 19:53

*mala* napisal/-a:^^ Tvoje mnenje. Men pol čevljev v tej temi ni všeč (no, še več k pol), ti so mi pa lepi :hearts: . Resda je original lepši, sam je pa mal preveč denarja...


Sej vrjetno pa ti nebi kakih mojih obula :) Si misliš, da bi bilo vsem všeč isto? :)
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 23. Feb. 2009 20:00

*mala* napisal/-a:Punce, če nočete kupovat kopij, bolje da nehate v H&M-u in Zari kupovat, ker vse posnemajo za dražjimi firmami.


Mene pa čist BK, če posnemajo al ne posnemajo. Jst mam vse čevlje iz Zare, Massa, Bate. Kak par se najde tudi iz Stiefelkoeniga in Stradivariusa.

In Zarini čevlji so mi ful ušeč, sploh ne razmišljam kopija česa bi lahko bli. Če mi padejo v oči je to to. :)


Drugač pa ful ne razumem zakaj kdo noče kupit "kopije". Če ti je čevelj lep, udoben in, če imaš denar zanj res nevem kje je problem. :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Feb. 2009 20:08

^^ Se popolnoma strinjam s tabo. Dokler na njih ne piše Puna, D&D,...mi je čist vseen.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 23. Feb. 2009 20:57

*mala* napisal/-a:^^ Se popolnoma strinjam s tabo. Dokler na njih ne piše Puna, D&D,...mi je čist vseen.


Ja, to je pa res klošarsko. Tega tudi jst nočem, ampak ne zato, ker bi bil ponaredek, ampak, ker mi ne zgleda.

Drugač mi pa itak ne paše, da sploh pišejo firme na oblačilih/čevljih ful opazno in veliko. Lahk so mi eni čevlji ful ušeč (model), ampak, če bo ful na veliko pisalo npr. PUMA jih ne bom vzela. Ti veliki napisi mi čist zajebejo situacijo (isto, na trenerkah ful na veliko Adidas pa Nike...). Mam raje en mali znakec tam kjer pač je in je to to. Sej ne nosim zato, da se vidi kaj mam. :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Feb. 2009 12:46

renatka_ napisal/-a:Drugač pa ful ne razumem zakaj kdo noče kupit "kopije". Če ti je čevelj lep, udoben in, če imaš denar zanj res nevem kje je problem. :)

... v tem, da nekatere poznavalke mode, ki nimajo pare za original, raje tudi za knock offse ali pa ponaredek ne dajo denarja (čeprav stane manj) oz. se bojijo, da bodo padli iz svojega "nivoja". :wink: :D Razumem tiste, ki imajo denar in si lahko privoščijo original - jaz bi si ga na njihovem mestu tudi. Prav tako razumem tiste, ki so jim knock offsi in ponaredki grdi in jih zato pač ne kupijo. Ne razumem pa tistih, ki nečesa nočejo kupiti (pa jim je všeč) zato, ker je PODOBNO nečemu, kar je original, vendar ne gre za ponaredek ampak za knocf offs. Ponaredkov pa sama ne podpiram (že v osnovi so mi grdi, tako jih niti zastonj ne bi imela). :)
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 24. Feb. 2009 17:04

*mala* napisal/-a:Punce, če nočete kupovat kopij, bolje da nehate v H&M-u in Zari kupovat, ker vse posnemajo za dražjimi firmami.


ja sam res. jz mam ene 12cm stilletto petke črne, k so čist take kukr od c.louboutina pigalle style, petka ista do oblike čevlja..
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 24. Feb. 2009 19:32

Mene pa sploh nič ne moti, če posnemajo dražje firme. Še celo všeč mi je. Ker navsezadnje jaz to smatram kot nekaj povsem drugega kot je ponaredek. Pač, dosegljiva moda, kaj več bi si še želeli.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 24. Feb. 2009 20:50

Moje nove balerinkice :) , k se (za razliko od na zadnje kupljenih) nosjo k copatki (sicer bi mi ble lepše brez gumice spredi, ampak nej jim bo :P):

Slika
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Feb. 2009 21:29

Jaz sem že tudi nameravala iti na lov za balerinkami, pa me je (zopet) presenetil sneg. :? Bo treba še naprej nositi uggse. :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Feb. 2009 21:56

*mala* napisal/-a:Punce, če nočete kupovat kopij, bolje da nehate v H&M-u in Zari kupovat, ker vse posnemajo za dražjimi firmami.


A ni to itak en splošen princip mode? Nekdo se nekaj spomni, potem pa cel svet naslednje 4 mesece šiva samo hlače na korenček.

Če bi hotela nekaj popolnoma drugačnega od dragih modnih znamk, bi itak lahko samo v Labodu kupovala, do tega mi pa nekako ni :)
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 24. Feb. 2009 22:25

Aloha napisal/-a:Moje nove balerinkice :) , k se (za razliko od na zadnje kupljenih) nosjo k copatki (sicer bi mi ble lepše brez gumice spredi, ampak nej jim bo :P):

Slika


hehehe, Roxy itak ane :D lušne so, čist tvoj stil (kokr sm js dobila občutek :) )
Make music, not war
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 25. Feb. 2009 10:25

Luškane balerinkice.Sm pa učer u emporiumu u Roxy-u vidla took prelepe balerinkice da sm skor dol padla.Sam kaj češ če sm brez dnarja!
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 25. Feb. 2009 14:02

Kr luškane, modra barva pa vzorec sta lepa, sam zgledajo tko mal cenene zarad une gume okol.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 25. Feb. 2009 15:29

Aloha napisal/-a:Slika


Aloha, zelo lepe balerinkice :gut:
A lahko poveš kolko si dala, če ni skrivnost? :)
In če so udobne? :)

Zadnjič sem šla na odelek Roxy v Hali 12, sem sam tko ostala :eek: js bi tudi. Moj je cel štuk dal skozi, jaz pa sm na istem oddelku bila. Pol sem našla eno majčko na zadrgo, sam ni bilo moje številke. :( Škoda, bo za drugič.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 25. Feb. 2009 15:47

Ob tem sončku me prav prime, da bi si obula balerinke namesto škornjev. :P
To so še moje balerinke, take pomladne, pa mokasinke, salonarje pa sm že prilepla.

SlikaSlika
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov