Emo stil

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
swinga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 9. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a swinga » 04. Feb. 2007 13:05

men je ful lepo gledat tiste pikice na majčkih al pa kšni vzorci k jih nosjo emoti.
ampk nevem tiste k jih js poznam k zase pravjo da so emoti...skor vsi vglavnm tud govorijo da so obojespolno usmerjeni. predvsem dekleta :?: to mi je tko mal mim :D
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 04. Feb. 2007 16:32

no men je em ostil ful zakon...sam se pa ne strinjam da se usi emoti režejo.....
mi je pa totalno glupo k mam sošolca k je u bistvu čiz normaln sam reže se....in to dela zanalšč med uram da ga usi vidjo al pa hod okol pa reče lj kaj sm pa jst naredu...in pol kaže une rane...... :x hate that people
evaleva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a evaleva » 08. Feb. 2007 21:50

am... sj je use lepo in prow kar se tiče emotov sej kšni so cute... ampak k je zdej to popularn ratal so pa kr usi emo...halo .. pol pa tisti k res spadajo k tej subkulturi popušijo po celi črti k se za njimi derejo fejkrji... ja no pa tut najdejo se emo-flasherji..kriza... uglavnem fajn je da če se že pretvarjaš da si neki pol mej usaj kej pojma o tem... drgač je pa ful lepo če ma nekdo svoj stil in s tem izraža sebe... aia... o rezanju...looool... sej nevem a to kao usi emoti delajo?a to zato ker so emoti... baaaad! :lol: na to pa lahko sam rečm da nej si poišče pomoč...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Feb. 2007 9:03

Vse kar mi je kul na emotih je stil oblačenja. Definitivno! Drugo pa niti približno ne. Sicer pa je naj vsak takšen kot mu paše. Če pa vidijo neki smisel v tem da se režejo itd. - meni je vseeno. Mam malo več pameti v glavi. :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 09. Feb. 2007 13:07

ma ta emo stil je sam še eno obdobje odraščanja, iskanja sebe in želje biti v središču pozornosti :roll: kr neki!
sploh pa kar je že nekdo prej omenu da so te emoti (bl ženske) kr vsi/e obojespolno usmerjeni/e :roll:
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 26. Feb. 2007 21:04

Men je emo stil oblačenja dokaj kul, samo ne paše vsem. Se mi zdi da men ne bi. Pa hecn se bi mi zdel če bi vidla kšno 30 letnico z emo stilom, ne vem no nekak ne sede.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 01. Mar. 2007 11:49

Meni se ta stil zdi bolj za otroke, najstnike, tam nekje 13 let stare. To prerasteš.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
*cosmic girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cosmic girl » 01. Mar. 2007 12:19

meni to ni čist nič všeč, pa grozno mi zgleda.
Uporabniški avatar
Vylynk@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vylynk@ » 01. Mar. 2007 14:54

jah men se zdijo emoti čist kul ... stil oblačenja pa to ... joj pa kšnmu tipu to res sede ... pirsi pa tattoji pa to :D ... ja ja emoti so zakon
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 05. Mar. 2007 19:11

Mah te emoti... Polovico jih je wannabejev, všeč jim je stil, muske pa ne prenesejo?! In se tko oblačjo sam zato d so loh in? To je blo isto s flash stilom, polet so ble vse neki roza pa kitty gor pa dol. zdej pa take vidm v jopci s kostki pa s skinikami :roll: . Tist k je emo pač nej bo, sam wannabeji so pa čist out :roll:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
*tinkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *tinkica* » 12. Mar. 2007 19:50

no js mam bratranca,ki je kr naenkrat postal emo.najprei si je dal nardit to "emo čupco",pol so se začele nanj lepit punce in zdei se ima za emota. odkar je postal "emo" se sploh ne pogovarjava več(prei smo se ful družili), zdei se pa ima za neki več. :roll: sam pozdravma še se,pa še to komaj. mislim da to že nisi pravi emo, če sam neki izkoriščaš to svojo lušno čupo in "popularnost" in se maš pač za neki več.to zame res ni emo :!: :runterdrueck:
xs_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a xs_girl » 16. Mar. 2007 21:00

stil mi ni zelo všeč :twisted: drugače mi je pa bedno ker se emoti sami sebi smilijo in vzbujajo pozornost z rezanjem itd. :roll:
Jeanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jeanna » 23. Mar. 2007 21:52

Ni mi všeč njihov stil, sama muzka tudi ne. Ni mi všeč zaradi različnih razlogov : samo "jamranje" o življenju, ljubezni ( Emo music pač ), govoriti o samomoru, rezat žile ( režejo si pa tko, da malo podrgnejo, da se lahko pol hvalijo pred ostalimi frendi kaj so oni brutal hehe ) in oh in sploh :) kaj naj rečem pthetic! :cool:
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 24. Mar. 2007 21:59

kako smo si različnii :D ..js pa obožujm to musko pa tud stil oblačenja čeprov ne bi bla emo nikol =/
ne zdi se mi pa ql d neki fejkaš p si wannabe emo..ja halooo...zard popularnosti emo glasbe je emo lajf izgubu na prvotnemu pomenu in je vse skupaj že modna muha (na žalost). Čeprov ostajajo še svetle izjeme kt jim to pomeni življenje. Pravi emo na prvo mesto postavi glasbo in ne nevemkakšno rezanje, samomore itd. Je pa res, da emo outsiderji velikokrat pomiljujejo svoje življenje in nihanje razpoloženja, zato je posledično tud emo muska taka. Je pa to stil mladih in definitivno se ne bi mogla nehati smejati ob pogledu na emota starejših let. Me pa zanima kako se pravi emo umiri & ustali v življenju. Wannabe emotom je to itak samo trenutno všečen stil in ga opustijo z leti. Drgač pa: »Cheer up, emo kid!« :cool:
lulys
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lulys » 04. Maj. 2007 22:04

joj .. meni pa je ta stil tolk lep =))
ok..za najstnike je.. za druge pa nebi rekla =D
Slika

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov