Desigual

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Maruša Habot
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Maruša Habot » 29. Mar. 2010 15:26

Res, da so Desigualove stvari malo dražje, vendar moramo gledati tudi na to, da so odštekane, posebne in težko najdeš tudi nekoga na ulici, ki bi nosil enako oblekco ali pa majčko.
Splača se večkrat pogledat, ker kolker sem sama zasledila imajo večkrat razne akcije in lahko veliko prihraniš.

Sama sem malo žalostna, ker imam predloge roke in so mi potem rokavi prekratki. Jooj ti Španci :(
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 29. Mar. 2010 17:45

Men so desigual stvari čist hude. Imam pa eno majčko - bolj navaden kroj, sam čist hud potisk. Dobla od dragija za božička. Imam pa še srebrne hlače desigual...full so mi dobre sam zelo težko jih je skombinirat. Dele ko se bo toplo začelo, jih bom spet lahko nosila.

Drugače so pa cene kar precej zasoljene. Vendar se mi zdi, da se za kvaliteto splača. Pač mal prišparaš :wink: :wink:

V Celjo jih imajo v Pepe Jeansu pa v Brooklynu. Drugače pa Hala 12...
Uporabniški avatar
Manca Smolej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Ljubljana Šmartno

Neprebrana objavaNapisal/-a Manca Smolej » 30. Mar. 2010 12:37

huh Desigual je zakon. Sama nimam nobene njihove majčke, a imam v načrtu nakup le teh. Da ne omenjam torbic in denarnic, katere so božanske.
ZOO(O) v Ljubljani. Veliko izbire. :))
Uporabniški avatar
Rebeka Kupec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Hrastnik

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebeka Kupec » 30. Mar. 2010 15:17

Moja sestrična je na maturantskem plesu letos nosila zelo lepo Desigual oblekico, črno z dolgimi rokavi in nekaj pisanimi rožami. Meni so sicer še vedno najbolj všeč njihovi zeleni in modri plaščki, res pa je, da je cena precej zasoljena. Njihove torbice pa mi nekako ne potegnejo.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 30. Mar. 2010 15:43

Meni pa Desigual ne potegne. Preveč pisano zame. :)
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 31. Mar. 2010 8:55

^^mhm...pa res morš znat skombinirat zadevo...če ponavadi ne nosiš takih zadev in če si kupiš samo en kos oblačila iz Desiguala, ki ga skombiniraš na vse, kar imaš v omari, to ni to :) men te cunje niso všeč, ker so preveč cirkuške...če bi mi bil pa že vzorec všeč, so pa kroji taki, da jih nimam kam nosit...edino plašček s prejšnje strani mi je noro všeč :)
Ko zunaj mraz je in veter veje, po sprehajanju viski me ogreje.
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 03. Maj. 2010 17:48

Meni ima pa desigual nekak preveč ˝cirkuške˝ stvari :lol: razen kakšn plaščk mi je luštn.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 04. Maj. 2010 7:23

Punce, japonk si ne kupovat. Lani se mi je podplat po enem nošenju olupil, noge sem imela črne in so ble samo za stran. Nekaj majčk imam in so kr trpežne, tko da tuki nimam pripomb.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 26. Jun. 2010 10:25

A kdo ve, kdaj bodo imeli kaka znižanja - zanima me konkretno za Celje, v Citycentru (mislim, da se trgovini reče Energie, nisem ziher) ali pa Maribor - trgovina zraven Astorie (za katero spet ne vem kako se ji reče)? :oops:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 26. Jun. 2010 11:09

^Razprodaje se povsod začnejo drugi teden v juliju, če se ne motim. (Zdaj imajo že ponekod znižanja tam do 30%.) Tista trgovina v centru MB se imenuje MNM. Imaš pa v Mariboru Desigual tudi v Peek&Cloppenburg v Europarku.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 26. Jun. 2010 12:43

^^ vem, da je tudi v europarku, ja, ampak ni ravno neke ful izbire :) pa hvala za odgovor :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 20. Okt. 2011 22:02

Desigual sicer ni moj stil, ampak obožujem pisane oblekce in tako sem se zaljubila v eno od Desugual (84 eur).

Dve znanki sta me opozorili, da je Desigual zgolj ponaredek neke druge španske firme in zato nekvaliteten glede na ceno - baje se barve hitro sperejo itd...Obe imata slabe izkušnje.

A kdo kaj ve o tem? Je res le ponaredek z zasoljenimi cenami? Vaše izkušnje?
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 20. Okt. 2011 22:18

Imam par desigualovih stvari in moram reči, da sem z njimi zadovoljna. Imam krilo, ki ga nosim precej pogosto, perem ga strojno in barve so še vedno take, kakršne so bile ob nakupu.
Bolj problematični so kakšni našitki (perlice in volnene zadeve). Na plašču se mi volneni našitki cufajo (res pa je, da ima za seboj že 2 sezoni), drugače pa je še vedno čisto spodoben.
Obleko, na kateri imam našite perlice in plastičen potisk, pa raje perem ročno (ziher je ziher).

Recimo, da si od te znamke kupim eno stvar na leto. Če pod vse potegnem črto, mi ni škoda denarja, ki sem ga zapravila za te stvari :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 21. Okt. 2011 0:51

sokolja napisal/-a:Dve znanki sta me opozorili, da je Desigual zgolj ponaredek neke druge španske firme in zato nekvaliteten glede na ceno - baje se barve hitro sperejo itd...Obe imata slabe izkušnje.


Ponaredek cesa? Mislim, da ni nobene druge firme, katera bi imela tako kicaste stvari, da bi jo desigual lahko posnemal. Je dokaj unikaten v svoji grdoti. :P Ce je izdelek nekvaliteten, pa to ne pomeni nujno, da je ponaredek necesa. ;)
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Okt. 2011 8:30

^^ Ja, znamko Desigual posnema nekaj drugih poceni znamk (v kitajskih trgovinah po nakupovalnih centrih lahko vidis tiste rožaste plašče s krogi pa ene pisane majice ipd.), da bi pa Desigual posnemal, pa ne bi vedela... anyway, vse skupaj se meni zdi grozno in tistih cirkuških pisanih cap ne bi navesila nase, tudi če so taprave :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov