zakaj se mu ne da

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 15. Mar. 2008 21:31

Hm.. Jaz bi ti predlagala, da si vzameš lepo čas in pripraviš en večer samo za vaju. Romantika - svečke, vino (ali šampanc), mirna glasba.. Potem se potrudiš po najboljših močeh in si cel večer ti zgoraj.. Naj on samo uživa :D
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 15. Mar. 2008 21:37

ANGELgirl napisal/-a:Hm.. Jaz bi ti predlagala, da si vzameš lepo čas in pripraviš en večer samo za vaju. Romantika - svečke, vino (ali šampanc), mirna glasba.. Potem se potrudiš po najboljših močeh in si cel večer ti zgoraj.. Naj on samo uživa :D


možn, da tudi to ne bo 'uzgalo' in se bo decko tudi tokrat zelel samo siskati.. sicer je pa predlog dober in morda le zaleze.. da vidi koliko se je dekle potrudilo zanj :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 15. Mar. 2008 22:25

Nekej časa ne seksat, pol bo pa ratal tolk potreben, da bo sam začel na to stvar napeljevat in mu najbrž stiskanje ne bo dovolj :wink: :D
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 15. Mar. 2008 23:05

Ko se je pri meni to začelo - prejšna zveza, sem vedla da bo kmalu konec. Ker je bilo isto pri njegovi bivši, postopoma manj sexa, mal več tiškanja (skupaj sta bla 3,5 leta, midva 1 let)
Neki 100% ni ql, ker v zdravem intimnem odnosu se sexa. Lahko naštejemo tisoč razlogov, ampak kater je, ti mora pa on povedat.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 15. Mar. 2008 23:10

Če bi on jemal kontracepcijske tabletke, bi lahko rekel, da se mi je zaradi njih zmanjšala želja po seksu :D
Ker pa tega izgovora ne more uporabit, vsaj ne v zvezi s kontracepcijskimi tabletkami, pa se le pogovorita, če se zadeva nikakor ne bo izboljšala.
Uporabniški avatar
ma.me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ma.me » 18. Mar. 2008 8:56

dali ste mi malo misliti. nekateri imate verjetno prav. hvala.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov