Vragolije v savni

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

SavnaMan666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a SavnaMan666 » 17. Jul. 2015 13:11

Lep pozdrav vsem,

to je moja prva tema na tem forumu, gre predvsem za eksplicitno vprašanje namenjeno nežnejšemu spolu.

Kot veliko ljudi imam tudi sam zelo rad sproščanje v savni, kjer pa me zadnje čase mika še kakšna druga stvar kot samo savnanje.

No zadnje čase me v savnah podžge predvsem bolj odprto razkazovanje pred žensko, ki bi bila v savni.

Pa bom za lažjo in bolj doživeto predstavo opisal en dogodek, ki se mi je zgodil pred časom.

Naj najprej povem nekaj o sebi. Sem mlad moški v študentskih letih, lepega obraza z iskrenimi modrimi očmi, čutnimi ustnicami in prijaznim nasmeškom. Čvrsta postava, ki je rezultat težkega dela na domači kmetiji mi v termah dostikrat pribori številne poglede, ki so včasih kot balzam za dušo (če seveda, ne prihajajo od moške populacije).

Bilo je letos, začetek poletja. Kot ponavadi sem se zbudil že zgodaj zjutraj,
pristavil sem vodo ter še malo zasanjan odcepetal do nabiralnika po jutranje branje. Na terasi sem se nastavljal jutranjim žarkom, ki so se prebujali v daljavi, užival v dobri turški kavi ter prebiral novice.

Z punco sva se razšla pred dobrim tednom in potreba po nežnosti, po dotikih in predvsem ženski družbi je močno tlela v meni.
Upal sem, da bo osvežajoč tuš pogasil to žejo, ki se je ustvarjala v meni.

Splačalo se je poiskusiti sem si rekel, kaj naj, pač si še v poznih najstniških letih nabit z estrogenom, ali pa sem samo perverzen prasec? Kakorkoli nekaj sem že, samo ne vem še kaj. Mogoče pa moram ugotoviti kaj sem?

Glede na to, da so so bili že vsi izpiti pod streho, delo doma je bilo opravljeno, sam pa sem bil željan avantur in doživetij, se odločim za odhod v savno.

"Prijetno savnanje", mi zaželi simpatična študentka za pultom in se mi igrivo nasmeje. Lepo se ji zahvalim ter ji vrnem nasmešek.

Kot vedno poleti, se na začetku malo posončim na terasi pred odhodom v savno. Uželem se na udoben ležalnik in se prepustim sončnim žarkom ter njihovi anti-stres terapiji. Razmišljam o vsem mogočem, kako lepo je življenje, kje je meja med dobrim in slabim in navsezadnje tudi, o ženskah.
Ta zadnja misel mi utrdi mojo moškost zato se uležem na trebuh, da se ne bi kdo od ostalih obiskovalcev preveč zgražal nad prisotnostjo prepotentnega mladiča. Ah, to pa res ni udobno si mislim, medtem ko se moj ubogi soldat, ne ukloni pod težo mojega telesa. Počasi se vzravnam, raztegnem okončnine ter namenim v smeri savne.

Bio-infra bo super za zečetek si mislim, odprem vrata in se namestim na klop nasproti mlade ženske v rosnih tridesetih letih.
Uležem se ter se ponovno prepustim sanjarjenju. Začutim kri, ki se pretaka v moj vedno trši ud. Ni mi nerodno, zakaj pa? Saj sem samo mlad moški prepuščen svojim mislim, si mislim.
Vedno trši postaja in po parih minutah že skoraj utripa. Sam še vedno nepremično ležim na klopi z zaprtimi očmi. "Je opazila?", se vprašam.
Počasi odprem oči in se vzravnam. Pol-leže sedim, noge iztegnjene na klopi trup pa si opiram na steno.
Moja nagajivost mi ne pomaga. Levo nogo dam iz klopi, desno pa prepognem, tako, da je moja moškost vidna punci na nasprotni strani.
Savna je široka 2 metra in dolga 3,5m. Na vsaki strani je klop, na katerih sva z obiskovalko uživala v notranjim pregrevanjem najinih teles.

Brišem si polt z mojega telesa in se vsake toliko časa dotaknem tudi svojega kurca in jajc. Pod kotom pogledam proti njej in vidim, da me opazuje. Opogumim se in se vedno bolj dotikam sedaj že jekleno trdega kurca, bojevnika na frontni črti željnega krvi.
Tudi sama me opazuje pod kotom in predpostavljam uživa v predstavi.

Ne opazuje me vedno, ampak mi tu in tam nameni kakšen pogled pod kotom oči. Počasi se opogumim in si ga začnem narahlo drkati.
Toplota savne, ki se narahlo sprejaha po mojem tiču me samo še bolj vzburi, vedenje, da me punca opazuje in mogoče v tem tudi uživa pa samo še dodatno napali, kot poletni vetrič na močnem soncu, ki nam vedno tako paše.

Kar bo pa bo si rečem in si ga vedno bolj začnem drkati, ona pa ima sedaj oči že skoraj zakljenjene na mojem kurcu. Z roko drsim gor in dol po jeklenem udu ter uživam v sladkem grehu našega kratkega življenja.

Mislim, da je sedaj že obema precej očitno kar se dogaja in začnem si ga odprto drkati pred njo, drkalni zvoki, zvok roke, ki drsi in pumpa masten k***c napolni sobo. Malo še in prišlo mi bo. V prsih začutim toplino in mišice se napnejo, jajce začnejo brizgati spermo po trdem tiču, ki jo šprica kot vulkan po mojem čvrstem trebuhu. Prihaja mi kot še nikoli, močno mi pride, nekaj sperme me udari tudi pod brado. Počasi se umirim in zadovoljno uživam v post efektu močnega orgazma, ki sem ga ravnokar doživel.
Punca se vzravna, ogrne z rjuho ter odpravi iz savne. Stušira se in gre v Hotelski kompleks, sam pa se namenim za teraso, kjer se ponovno prepustim poletnemu soncu in svojim mislim.


No to je eno izmed doživetij, ki sem jih doživel v savni.
Zanima me kako bi ve, reagirale če bi se vam pripetilo kaj podobnega?
Bi moškega v moji vlogi "zatožile" savna mojstru in pričakovale ukrepe ali pa mogoče kaj druga?

Sam neprijetnih izkušenj še nimam, imam pa kar nekaj prijetnih spominov...mogoče o kakšnjem pripetljaju še kdaj drugič.

Veselim se vaših odgovorov.

Prijeten pričetek vikenda vam želim,
Alex.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jul. 2015 13:25

Samo zakaj si ga drkaš po sebi? , če misliš zapeti kakšno v savni...bi bilo zagotovo bolj higienično in manj nerodno, če ne bi imel svoje sperme po sebi in obrazu.

Ali pa če ti pride naprimer v turški savni, tam je veliko marmorja...Ti si ga drkaš, in del tebe pade na tla.
Ti odideš in za tabo pride nemški turist, stopi na tvojo spermo...spodrsne mu, in zlomi si nogo.
Začne se preiskava, ženska ki je opazovala tvoje mlatenje te prijavi, vzame se vzorec tvoje sperme, in se te izsledi..
In sedaj imaš tožbo Nemca, prepoved vstopa, in noben te ne spusti v hišo ker se boji da si ga boš drkal po spolzkih materialih.

In, ali si briješ brado, ali imaš brado...ker jaz imam brado, in vem kako hitro se umaže. Torej ali se briješ tudi zaradi tega, ker nočeš da ti sperma umaže brado?

In, če si ga drkaš v savni...mora biti notri samo ženska, ali je lahko tudi kak moški, in si pač rečeš: Fuck it, itak bo samo ona gledala.
Ali si pač cock shy, in čakaš le na ženske?

Scenarij: Ti si ga drkaš, ženska te opazuje...preden ti pride, ona steče ven iz savne.
Tvoj tič je še napet, in čez eno minuto se tista ženska vrne v savno v spremstvu 2m visokega nabildanega tipa.
Ti si misliš: "O fak, pretepel me bo".
Ampak ne, ta tip..recimo mu Mitja, te prime za še vedno trdega tiča in reče da te bo prijavil za javno razkazovanje in spolno nadlegovanje...če mu ne pustiš da ti ga zdrka.
Kaj narediš? Živiš kot spolni prestopnik, ali pač potrpiš drkanje od Mitje?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
SavnaMan666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a SavnaMan666 » 17. Jul. 2015 14:08

Tema je namenjena predvsem razmišljanju žensk. Prosim če se v nadalnje ljubosumni moški, predvsem kova Led Zeppelin z 4000 posti, ki se počutite ogrožene z strani tipa, ki je prišel prvič in zadnjič na ta ženski forum z zgolj željo po razmišljanju nežnejšega spola, vzdržite. Kar se tiče pa tvojega provociranja pri meni ne boš dosegel svojega.

Pa lep dan :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jul. 2015 14:50

Lol LZ kjra domišljija :D
Js tako al tako ne hodim v savne, ma če bi se mi to zgodilo, bi bila zadnja stvar, da bi kaj imela s takim tipom in tudi ignorirala ne bi,ampak ustrezno ukrepala pri zaposlenem/odgovornem. Jbg pač nimam fetiša na neznance.
Aja čaki kaj potem tudi kondom nosiš s sabo(če bi se pojavila kakšna 'istomisleča') al si kar brez?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Jul. 2015 17:52

:lol:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Jul. 2015 18:37

LOl

forum postaja zivahnejsi :P c-klasa eroticne zgodbice ftw.

ampak resno, ce bi si ga x tip pred mano zacel drkat v savni, bi ga najprej zasamarila z brisaco in nato stekla ven.

Lp, predstavnica neznejsega spola
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jul. 2015 18:58

saarijarvi napisal/-a:ampak resno, ce bi si ga x tip pred mano zacel drkat v savni, bi ga najprej zasamarila z brisaco in nato stekla ven.


Ampak potem si gola :D

In nasproti je tip ki hoče ravno to :D.

Če si v finski ga pretepeš s tisto zajemalko za vodo :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 17. Jul. 2015 20:01

Česa vsega ne prebereš tu :D

Sicer imam občutek da je trol, pa vseeno. Sigurno bi povedala odgovornemu in pričakovala nekakšne ukrepe ter se od takrat naprej "držala" ljudi s katerimi sem prišla v savno, ker mi to res nebi bilo prijetno.
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jul. 2015 20:20

Jaz sem se zajebaval, ampak vseeno mislim nekaj stvari resno.

Če te to vzburja, resno pretehtaj posledice...

Obstajajo forumi, kjer se lahko najde enako misleče, in se lahko dogovori za srečanja, tako kot za vsak fetiš.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 18. Jul. 2015 0:17

Troll je sedaj je samo še vprašanje ali ima preveč časa da je to natipkal ali pa iz kje prekopiral.
Ker podatek
Savna je široka 2 metra in dolga 3,5m.
mi nekako ne pije vode :roll: . Sem bil že v dosti savnah pa še nikjer nisem videl da bi na vratih pisalo velikost savne, edino če šerif hodi po savnah z metrom v roki in prej vsako izmeri :D ali od kje taka natančnost pri merah ... domišljija je hudič.
SavnaMan666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a SavnaMan666 » 18. Jul. 2015 11:09

Preveč časa imam, da sem to natipkal....Vzelo mi je 10minut, verjamem pa da bi ti za podobno zgodbo potreboval pol dneva. Opis dogajalnega prostora, v mojem primeru savne, je nekaj povsem normalnega izpod avtorjevih peresa. Če bi prebral kakšno knjigo bi to mogoče vedel. Prostor se opiše, da se bralec lažje vživi v doživljanje in dobi predstavo o prostoru kjer se dogodek odvija. No saj niti ne vem zakaj ti zdaj sploh odpisujem, mogoče sem pa res "trol".

Pa lep sobotni dan dekletom,
Alex
SavnaMan666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a SavnaMan666 » 18. Jul. 2015 11:11

saarijarvi napisal/-a:LOl

forum postaja zivahnejsi :P c-klasa eroticne zgodbice ftw.

ampak resno, ce bi si ga x tip pred mano zacel drkat v savni, bi ga najprej zasamarila z brisaco in nato stekla ven.

Lp, predstavnica neznejsega spola


Hodiš v savno ali je to samo teoretično? :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 18. Jul. 2015 15:25

:D :lol:
Ko sm vidla nick, sm najprej pomislila, fuck, to je sigurno moj bivši. No, po prebrani zgodbi in opisu, mislim da ni :lach: ;D

No, midva z bivšim sva se cartala v savni. Nisem še doživela, da bi si ga kater drkal zraven mene v savni, pa sm dost hodila sama v savne.
Tko da ne vem kaj bi si mislila, dvomim, pa da bi pomislila da si bo nemški turist zlomil nogo na ostanke sperme :lol:

Imela sva podvige po velnesih, bilo je zanimivo, vendar to je za tu pa tam, moraš bit vseeno uvideven.

Doživela sm tut da je par zraven naju na 2 m sexal v velikem jacuzziju in se je ženska drla kot zmešana...
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 18. Jul. 2015 16:23

Z literarnega vidika je zanič, navijam za LZ-jev tekst! :D

P.S.: Če bi bila v situaciji ženska iz zgodbe, bi vstala, šla ven in se pritožila uslužbencem.
P.S.1.: O čem je treba pisat, da čuftika v temo ne piše o svojem bivšem?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 18. Jul. 2015 17:18

:D kaj naj rečem da sm se z žensko cartala, če pa nisem?
Vidim, da te zelo moti, tko da ti predlagam da se ubadaš s sabo in svojim tipom ;D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov