ŠTEVILO SPOLNIH PARTNERJEV

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 29. Apr. 2016 16:01

saarijarvi napisal/-a:poljubljanje je danes nekaj cisto 'obicajnega' in ne vem, ce je v mojem krogu 20% punc (no, niti fantov), ki se sem pa tja ne bi lupckale malo 'za zabavo'.

Samo petina se jih priložnostno lupčka, ali je petina takih, ki tega ne prakticira?

katy. napisal/-a:zrela ženska za mene ve kaj hoče v postelji in to tudi zahteva, zato moškemu tudi pove kadar je slabo in žal tega vas večina ne prenese

Govorimo o številu partnerjev/ic, ki jih je oseba imel/a prej. Da oseba ve kaj hoče v postelji, še nič ne pove o razuzdanosti. Lahko Manca ve, kaj hoče v postelji, pa se je do 25. leta dala dol z 30 tipi. Lahko pa Janja ravno tako ve, kaj hoče od partnerja v postelji, pa je do 30. imela le dva partnerja, ker ve kaj hoče in se ne zadovolji z vsakim.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Apr. 2016 16:13

O hvala Temptress. :oops:

Ah, naj ima človek veselje... :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2016 16:13

^^Prej bi rekla, da se jih toliksen delez NE lupcka, vecina pa to obcasno kr prakticira. Ne z vsakim, valda, ampak ce racunamo, da smo s tem zaceli pri cca 14, 15.. se jih do 25 kar nekaj nabere. :) Again, govorim za svoje kroge dekadencnih umetnikov in bluzatorjev, ki se mastijo po rogu in meti, za druge tezko recem.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 16:25

kaj je sploh fora poljubljanja iz zabave? :P štekam za seks, vzburjenost, orgazem.. ampak poljubljanje? kaj je fora, če ni nič čustev vmes? mi deluje kot da bi random žensko objel in govoril "mami rad te imam".
hej norci :)
Uporabniški avatar
Pjeb
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 9. 10. 2010
Kraj: koroska

Neprebrana objavaNapisal/-a Pjeb » 29. Apr. 2016 16:36

Se strinjam, da zrela ženska točno ve kaj hoče in to tudi zahteva...

Pri moških je to malo drugače...po mojih opažanjih, če moški ustvari dovolj strasti/prebudi "divjo zver" v ženski lahko skoraj pri vsaki doživi takšen sex, ki ga želi doživeti...potencial je tam pri vseh, samo odkleniti ga je treba. :)

Ne vem, če ravno drži tista, da ženske z veliko spolnimi partnerji potem ne bodo zveste v resni zvezi. Seveda so tu tiste, ki s tiči polnijo luknje v njihovem življenju (pa ne mislim dobesedno :P ) ...ampak tiste, ki preprosto obožujejo sex in želijo doživeti vse možne užitke povezane s tem...posledično je pač potem "številka" velika. Ko enkrat takšni ženski pokažeš nekaj novega/nekaj, kar še ni nikoli občutila...tam je potem najbolj iskrena predanost, ki sem jih kadarkoli občutil. Sem jih nonstop spodbujal, da naj si še najdejo koga drugega/nekoga, ki jim bo nudil nekaj, kar jim jaz ne morem. Pa je bil vedno enak odgovor: "Eh, brezveze" ...tudi, če so prej konstantno iskale nekaj novega...so potem "obstale"/sem jim bil dovolj, so videle samo nove užitke, ki jih lahko doživijo z mano. Pa ne jemati tega kot, da se hvalim, ker mi je vseeno kaj si mislite o meni...vzemite to, kot "drugo plat kovanca".


@Slovenc... Včasih je samo strast, poželenje, privlačnost...ni še čas in prostor za čustva. S poljubljanjem se to ali sprosti ali pa stopnjuje. To je tisto, kar ti tako uspešno zadržuješ v sebi/"tlačiš dol"...zaenkrat. Ko bo enkrat ta jez pri tebi popustil...boš veliko stvari moral na novo premisliti.
Jaz sem tisti pred katerim te je opozarjala mama...
ampak oba dobro vema, da je nisi nikdar poslusala.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2016 16:43

slovenc79 napisal/-a:kaj je sploh fora poljubljanja iz zabave? :P štekam za seks, vzburjenost, orgazem.. ampak poljubljanje? kaj je fora, če ni nič čustev vmes? mi deluje kot da bi random žensko objel in govoril "mami rad te imam".


Oh, ko bi vedel.. ne bi tega pisal :lol: ampak noces, jbg.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Apr. 2016 17:27

slovenc79 napisal/-a:kaj je sploh fora poljubljanja iz zabave? :P


Fino je.... :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 17:44

se nikol ne nameravam poljubljat (in dol dajat) z ljudmi, do katerih nimam čustev, tko da ne, ne razumem :P
pa ne nujno zato, ker se še nisem, ampak mogoče zato, ker različno razmišljamo :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2016 17:53

Pa v riti ti ne bo (bi rekli pri nas doma) :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Apr. 2016 18:12

Sej mogoče je pa giver... :twisted:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 29. Apr. 2016 18:33

saarijarvi napisal/-a:Again, govorim za svoje kroge dekadencnih umetnikov in bluzatorjev, ki se mastijo po rogu in meti

Hodil sem na oblikovno kar pomeni, da sem bil v krogu ljudi kot jih opisuješ, pa kljub temu nisem počel tega.

slovenc79 napisal/-a:se nikol ne nameravam poljubljat (in dol dajat) z ljudmi, do katerih nimam čustev, tko da ne, ne razumem :P
pa ne nujno zato, ker se še nisem, ampak mogoče zato, ker različno razmišljamo :)

Tudi jaz ne razumem v čem je fora. Mogoče gre res za to, da različno razmišljamo. Js npr. sem zelo pazil, s katero bom doživel prvi poljub. Bil sem odločen, da to ne bo z eno naključno na žuru, temveč s punco, s katero bova v resni zvezi. Hotel sem, da je moj prvi poljub nekaj posebnega.

Slovenc, moraš vedeti tudi, da se v velikem številu primerov ta poljubljanja zgodijo v manj prištevnem oz. neprištevnem stanju.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 18:53

naj mi kdo mal opiše občutke, zakaj je tako fajn poljubljanje, čeprav nimaš nič čustev do osebe :P

drugač pa, ni tist, da bo morala bit do smrti z mano tista, s katero se prvič poljubim, seksam.. želim si samo, da je pristno, da me ima res rada (in to pokaže, ne da ima vsak teden drugo ljubezen svojga življenja) in da nisem samo za neko kratkočasenje. tudi, če se potem pač ne izide, nikol nisem rekel, da se to meni ne more zgodit.
hej norci :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Apr. 2016 19:17

^^In do sedaj nisi spoznal nobene take??
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Apr. 2016 19:22

slovenc79 napisal/-a:naj mi kdo mal opiše občutke, zakaj je tako fajn poljubljanje, čeprav nimaš nič čustev do osebe :P

drugač pa, ni tist, da bo morala bit do smrti z mano tista, s katero se prvič poljubim, seksam.. želim si samo, da je pristno, da me ima res rada (in to pokaže, ne da ima vsak teden drugo ljubezen svojga življenja) in da nisem samo za neko kratkočasenje. tudi, če se potem pač ne izide, nikol nisem rekel, da se to meni ne more zgodit.


Nevem kako lahko tako sveto prepricano trdis, da ti nekaj ni ok, ce pa se nikoli nisi probal....

Nisi se nikoli poleg nobene zacutil, da je malo elektrike med vama?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 29. Apr. 2016 20:03

McLarnovc napisal/-a:Nevem kako lahko tako sveto prepricano trdis, da ti nekaj ni ok, ce pa se nikoli nisi probal....

Nekaterim ni do tega, da bi se določeni koraki zgodili kar z eno.

Slovenc, me pa zanima kako to, da z nobeno še ni bilo kemije?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov