Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Feb. 2011 14:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 19. Feb. 2011 15:17

na potovanje sem že šla...pa tud povedala sem mu da se ne mislm nobeni osebi v mojem življenju odrečt zarad njega...pa ona si res ne misli NIČ slabega o njem, ker je drugač super oseba...ne vem, res ne vem kam to pelje
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Feb. 2011 15:26

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 19. Feb. 2011 17:51

tud to sem mu povedala...sj bova nadaljevala ta pogovor, ker zdaj je v službi, pa vem da nima niti mal prov...sam tolk me žre...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Feb. 2011 18:17

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 19. Feb. 2011 20:34

...
Zadnjič spremenil babygirly*, dne 18. Jun. 2011 12:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Fear tries to convince you it's impossible, but fear ain't got nothing on Faith. Walk with trust, it'll work out.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Feb. 2011 20:55

Če sta se sporazumno razšla in sta oba za to, da bi bla prijatelja, zakaj ne. Ampak po mojih izkušnjah prijateljstvo traja toliko časa, dokler eden od njiju še vedno upa, da bo še kaj več. Predvsem, kadar ni odločitev o prekinitvi zveze ravno sporazumna.
Grem pa brez problema tu in tam na pijačo s kakim bivšim, imam z vsemi čist korektne odnose.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Feb. 2011 10:36

babygirly* napisal/-a:A mi lahko katera pove, če je prijateljstvo z bivšim dobra ideja oziroma ali je sploh mogoče, brez da bi bilo tu kakih čustev, itd?! Pač če sva se sporazumno razšla, bi bilo pametno navezat nek prijateljski odnos ali je bolje, da ne? Koliko časa ste npr rabile, da ste se z bivšim lahko normalno pogovarjale, brez da bi vas zabolelo, ko bi vam povedal, da se dobiva s kakšno punco,...?Ali je res lahko človek, s katerim ste preživele recimo nekaj let, na neki točki samo še znanec/prijatelj?
Sprašujem, ker nimam izkušenj s tem in imam samo enega bivšega, včasih bi ga poklicala, vprašala samo, kako je, kaj počne, brez da bi bilo to s kakim namenom ponovne zveze ali kaj podobnega, nenazadnje je to človek, ki je bil del mojega življenja, pa me je po eni strani mal strah. Mogoče rabim še malo časa?!.. Ne vem.


možno je. ko ga boš preblela.
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 21. Feb. 2011 12:34

...
Zadnjič spremenil babygirly*, dne 18. Jun. 2011 12:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Fear tries to convince you it's impossible, but fear ain't got nothing on Faith. Walk with trust, it'll work out.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Feb. 2011 13:06

^^ pusti ga na miru. sama sebi verjetno daješ neko lažno upanje, živciraš in preveč razmišljaš o tem....pusti ga za seboj. Izbriši številko iz telefona, vse njegove message...

To, da si sposoben biti prijatelj z bivšim lahko traja...nekateri to lahko naredijo po nekaj mesecih, nekateri potrebujejo za to več časa...
...vprašaj se: bi te bolelo, če bi se z njim zmenila za pijačo, on pa bi s sabo pripeljal svojo novo punco? Zdaj verjetno ja...čez nekaj časa pa ti bo glede tega ravno...
Linguini
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Linguini » 23. Feb. 2011 8:54

Se popolnoma strinjam z Vesno. Jaz iz svojih izkušenj govorim, potreben je čas.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Feb. 2011 12:18

^^ prijateljevanje z bivšim se meni ne zdi smiselno.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 24. Feb. 2011 13:39

je mžno, ko oba prebolita in ne gojita zamer. samo meni je z bivšim brezveze furat prijateljstvo, grem brez problema z njim na pijačo to pa je tudi vse.
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Feb. 2011 14:47

babygirly* napisal/-a:A mi lahko katera pove, če je prijateljstvo z bivšim dobra ideja oziroma ali je sploh mogoče, brez da bi bilo tu kakih čustev, itd?! Pač če sva se sporazumno razšla,
Ne laži (si) :P
babygirly* napisal/-a:Sprašujem, ker nimam izkušenj s tem in imam samo enega bivšega
za katerega vsi vemo, da te je hudo prizadel (no, vidim, da pred kratkim še enkrat neki zajebal).

Mah, ne deli si tega, uglavnem..
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 24. Feb. 2011 14:58

...
Zadnjič spremenil babygirly*, dne 18. Jun. 2011 12:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Fear tries to convince you it's impossible, but fear ain't got nothing on Faith. Walk with trust, it'll work out.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]