S koliko moškimi ste že seksale?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ziaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Ziaja » 30. Jan. 2016 18:44

Hehe, zanimivo kam potem zanese pogovor, tako da sem dobila dejansko mogoče dva odgovora na moje prvotno vprašanje. :) ampak sem pa vesela, da se je vsaj malo razvil pogovor ter da me ne nimate več za fejk profil :wink: pa seks je zame pač neki super dobrega, tuki če je samo za užitek...samoumevno pa je, da ne seksam kar z vsakim, ki pride naokoli. Sem kar izbirčna, ampak se hitro nabere večja številka, še posebej če veliko potuješ :wink:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 30. Jan. 2016 21:05

slovenc79 napisal/-a:jaz ob masturbiranju čutim več ljubezni do roke, kot jo boš ti do katerekoli ženske.


hahah :top:

ko odpreš eno temo, pol pa dobiš več debate (in/ali prepirov) kot odgovorov ;D

jaz ne povem točne številke, če kdo vpraša, rečem samo, da jih lahko preštejem na eno roko, in ja, to je tud dejansko res, sicer pa po daljšem pogovoru slej ko prej zvedo, da je bil vsaj eden xD
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 31. Jan. 2016 9:01

Optimist napisal/-a:
resno no, je nič sluteči copatar, ne?


v bistvu je ful fajn dečko in kolegica ga ni poznala v času ko je spala z njegovim frendom. Ni ga varala da ne bo pomote. O tem s kom je prej seksala pa mu tud ni hotla razlagat.
izkloplena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 15. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a izkloplena » 05. Feb. 2016 17:29

Nič.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Feb. 2016 19:11

Pa si zelis al nimas neke zelje, ker, ce je drugo, pol bi lahko slovencu pisala :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 05. Feb. 2016 19:58

Ziaja napisal/-a:Hehe, zanimivo kam potem zanese pogovor, tako da sem dobila dejansko mogoče dva odgovora na moje prvotno vprašanje. :) ampak sem pa vesela, da se je vsaj malo razvil pogovor ter da me ne nimate več za fejk profil :wink: pa seks je zame pač neki super dobrega, tuki če je samo za užitek...samoumevno pa je, da ne seksam kar z vsakim, ki pride naokoli. Sem kar izbirčna, ampak se hitro nabere večja številka, še posebej če veliko potuješ :wink:


Če seksaš na potovanjih, potem očitno seksaš z moškimi, ki pridejo naokoli. Ne mi rečt, da imaš na potovanjih full časa, da tipa bolje spoznaš. :lach:

Tako, da predvidevam, da si mislila, da si izbirčna po videzu in v tujini lažje najdeš moške, ki so ti po videzu všeč. Ker če seksaš na potovanjih, ne moreš ravno gledati vrlin/karakternih lastnosti človeka, ker ga enostavno premalo poznaš.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 20. Mar. 2016 18:16

Manj je več ne glede na spol. Absolutna zaščita je samo iluzija.
All is vanity, nothing is fair.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Mar. 2016 18:19

Ne spraševat punc tega. Creepy vprašanje.Takoj ko kakšno to vprašate si bejba že riše film v glavi "o šit, spet neki čudak, ki ne seksa".
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Mar. 2016 23:51

^^ Dobrodošel nazaj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
simi13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 3. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a simi13 » 04. Okt. 2017 14:29

Sem stara 25 let in sem imela 4 resne zveze in tam 16 spolnih partnerjev, ki ni prišlo na resno razmerje. Mislite da je to preveč? Bi se fantje zgrozili na ta podatek in nebi hoteli imeti resne zveze?

Me pa tudi zanima ali ima veze če si sexsu z 4 ali s 20 pri potrebnosti? Da ker si dal več spolnih partnerjev čez ti ni več spolnost neki waaaw, da zaradi tega manj misliš na sex, saj si dal kar nekaj že čez?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Okt. 2017 14:57

Ja js ne vem kaj si tipi mislijo, mene ni noben še posebi spraševal s kolkimi sm bla. Nej kak tip čene napiše. Meni se 20 tudi ne zdi še taka ogromna številka. Pač če komu kej ni prav ga odjebeš, ali pa niti ne rabiš povedat številke.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 04. Okt. 2017 16:10

A ti to v vsako temo napišeš? :D Jaz sem ti že dvakrat odgovarjala ... nehaj se obremenjevat s številko, nihče ne sme nadzorovat tvoje spolnosti. Počni kar sama želiš v konsenzu z drugimi odraslimi osebami, to je edino 'pravilo', ki kaj šteje. Tudi če bi spala s 1000 osebami, to ne pove o tebi kaj drugega kot da si verjetno precej seksualna oseba. In to je v redu in s tem ni nič narobe. In kaj si kdo misli o tem, je njegova stvar in kdor te zaradi tega obsoja, pri sebi marsikaj nima razščiščeno.

Spolna želja pa se prav tako lahko spreminja tokom življenja in to ni noben vrednostni označevalec. Normalno je, da imaš obdobja, ko si bolj/manj seksualna.

Če je tvoj mlajši fant s tem preveč obremenjen, potem skupaj preizkusita kaj novega. Pri 25ih ziher še nisi vsega v spolnosti odkrila, pa tudi če v vsako temo napišeš, koliko da si 'dala čez'. :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Okt. 2017 0:43

Res, ker tip sploh vrta v to, s kolikimi si bila? S taksnim pac noces bit.

Sicer pa ne verjamem, da je libido prav veliko odvisen od stevila preteklih partnerjev.. ne vem, ne vidim smisla v tem. Mogoce manjsa zelja po eksperimentiranju z razlicnimi profili ljudi, da bi pa sama spolna sla upadla pa ne verjamem.
MrBoombastic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoombastic » 05. Okt. 2017 6:17

Oblomov, nekoliko se motiš. Večje število spolnih partnerjev ni pokazatelj seksualnosti, poglej statistiko, bodisi povprašaj na tem forumu. Si upam staviti, da oseba s stalnim partnerjem večkrat letno seksa.
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 05. Okt. 2017 10:30

What? Napisala sem, da to, da ima nekdo 1000 partnerjev verjetno pove, da je precej seksualna oseba. Ne verjamem, da oseba, ki ni zelo seksualna, ima nižji libido ... išče (in najde) 1000 partnerjev. Nisem govorila o tem ali večkrat na leto seksa nekdo, ki je v zvezi ali ne.

Ampak tudi če greš v to: ponovno je vse odvisno od zveze do zveze oz. od posamezne osebe do posamezne osebe ... lahko si v asekusalni zvezi in sploh ne seksaš, lahko si v novi ali visoko seksualni zvezi in seksaš vsak dan, lahko si pa recimo v povprečni dolgoletni zvezi in seksaš 2-3x na teden. Ali pa 1x na teden ... Verjamem, da zelo seksualne osebe, ki niso v zvezah lahko seksajo tudi več kot toliko. Seveda pa so tudi samske osebe, ki ne seksajo po več mesecev ali celo let ...

Če pa govorimo o povprečni osebi v zvezi ali brez zveze pa je verjetno statistično res, da več seksa povprečna oseba v zvezi. Ampak again: ničesar o tem nisem napisala, tako da sploh ne vem čemu sem prejela odgovor, ki trdi, da sem napisala nekaj, kar nisem.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]