res majhen penis

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Feldman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feldman » 18. Jul. 2009 8:51

ej meni bi se vrjetno tut usaka smejala mojmu dokler mi nebi ustau...V erekciji ga je lajk za trikrat več kot prej :D pa nevem zakaj ga ni že na začetku malo več... :? :D
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 18. Jul. 2009 9:21

McLarnovc napisal/-a:A pa ti misliš, da na takih šolah tipi kr kažejo tiče okoli???? Ja itaaaaaaaaaaaaakkk... :roll: :roll: Ampak ene resnično nimate pospravljeno po podstrešju no.... :roll: Zamislite se raje malo nad sabo in svojim pisanjem, bo zelo koristno...


ne noben ni rekel da se to kr kaze... nekako takole: z dolocenimi osebki prezivis po 10 ur na dan...vsak dan...1-2-3-4 leta, dougcas med poukom, debata pade, osebek ti rata zanimiu...obadva sta sama (skoraj vedno)... nekak pride tut do medsebojnega rajcanja slej k prej skozi leta pristaneta v pojstli, za zensko trofeja, zanga čast ker je podru eno bejbo k si jo zelijo mnogi. za oba izkusnja.


p!ka napisal/-a:Ne vem kolko vi sledite modernim časom, ampak dejansko je dost punc (kolkr jih jz poznam), ki v srednji šoli veselo seksajo okol in jih to ne moti, ker so mlade in rabjo izkušnje. Ne rečem da use, ampak dost jih je. Največ je tega na maturanskih izletih,ko se pride nazaj in pol se obrekuje 2 mesca sam kdo je s kom fuka*. Ah, tko pač je. Slika


tocno tko... v sredno solo prids nedouzen in vedozelen. seks ti ratuje cedali bl zanimiu, nisi oseba k bi dlih tamalo sparala do poroke za enega in ediniga.. raziskovanje se zacne.
jez osebno sm pruga tipa imela po 4 mescih pruga letnika. full zalublena uzeu mi je jumfr. po 1 letu je zadeva razpadla in takrat sm zacela raziskovat ostalo.
z osemi kolegicami s sole se je dogajal podobno. res je pa da smo vse gobcne, simpaticne in energicne.
najbolj je pa to zanimiu da tut k je ksna mela tipa pa ga je skom prevarala jo un tip ni zajebu. do dons!

ni mi pa do dons zou za nobeno storjeno stvar. to je bla pac sola o tipih k vem da mi bo prou prsla ceu lajf. in dolocenih stvari k sm jih pocela ne pocnem vec ker sm pac dala skos in to je zih dobra garancija za vnaprej. vsaj zame.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 18. Jul. 2009 9:27

-;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 20:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 18. Jul. 2009 9:28

nikaragua napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:A pa ti misliš, da na takih šolah tipi kr kažejo tiče okoli???? Ja itaaaaaaaaaaaaakkk... :roll: :roll: Ampak ene resnično nimate pospravljeno po podstrešju no.... :roll: Zamislite se raje malo nad sabo in svojim pisanjem, bo zelo koristno...


ne noben ni rekel da se to kr kaze... nekako takole: z dolocenimi osebki prezivis po 10 ur na dan...vsak dan...1-2-3-4 leta, dougcas med poukom, debata pade, osebek ti rata zanimiu...obadva sta sama (skoraj vedno)... nekak pride tut do medsebojnega rajcanja slej k prej skozi leta pristaneta v pojstli, za zensko trofeja, zanga čast ker je podru eno bejbo k si jo zelijo mnogi. za oba izkusnja.


A si hodila na kakšno tehnično šolo(elektro, gradbena, strojna, lesna), kjer je blo okol tebe 1000 tipov in ti(al pa še dve) sama med njimi? Če nisi potem nisi ravno kompetentna oseba, da lahko govoriš kako je kjer je v klasu eno dekle pa 30 tipov.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 18. Jul. 2009 9:32

sm hodlila ja! in po celi soli je hodilo punc toliko da jih lahko prestejes na prste nog in rok, v letniku pa toliko da jih lahko das na prste ene roke.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 18. Jul. 2009 9:38

----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 20:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 18. Jul. 2009 9:43

~NIA~ napisal/-a:
nikaragua napisal/-a:sm hodlila ja! in po celi soli je hodilo punc toliko da jih lahko prestejes na prste nog in rok, v letniku pa toliko da jih lahko das na prste ene roke.


ah.. tud pr nas v službi je 7 moških + jest in se usi spravljajo name. ampak se sploh ne čutm neki ful zaželjene zarad tega, ker je pač logično, če sm pa edina ženska. tud če bi ble same babe pa en tip, bi se use nanga spraulale ;) pa tud če bi biu še tko posut.


ja itak zdej pr 20+letih pa v sluzbi, ceprou nerecem marsikaj se dogaja po sluzba med sodelovci in sodelavkami.

dons nebi prevarala svojga nikol, ampak 6-7 let nazaj sm razmislala drgac. ubistvu mi je blo dost useen poleg tega si z nobenim s katerim sm kr koli mela v sredni in predstavlala zvezo za ceu lajf. in ja tut mene das zdele lohka med 15 hudih tipou delat pa z nobenim nam zihr mela nc!
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 18. Jul. 2009 9:45

...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 18. Jul. 2009 19:38

...
Zadnjič spremenil Nesanica, dne 25. Maj. 2018 20:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 18. Jul. 2009 22:35

Mahagonij napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Eno vprašanje se mi je porodilo ob tej temi. Ali je velikost penisa kaj povezana s telesno konstitucijo kot tako?
Ponavadi je recimo tako, da imajo večji ljudje večja stopala, širša zapestja,... pri prsih recimo ta "zakonitost" ne velja. Kako je pa s penisom?
Telesna visina in dolzina penisa sta mocno pozitivno korelirani.

In pol dobim tole:
*kayka* napisal/-a:Aja pa tud tole tvoje razmišljanje...sm mela do zdej tipe k so bli vsi VSAj 180cm pa noben ni meu bohvekva...pod povprečjem! Zdjšn fnt je pa velk mau vec k 170cm pa ma delč najdalsiga&debelejsiga :wink:

Nesanica napisal/-a:Jooj tle ste pa s temo čist zabluzil... :P Velikost penisa je odvisna od vsakega posameznika. Sem spala z moškim, ki je bil visok 175 cm in je imel max 15 cm v hlačah in z 3 moškimi približno iste višine, ki so imeli min 20 cm.

Ocitno picke ne vejo kaj je to KORELACIJA.

In velikost penisa ni odvisna od posameznika, ker ne more nic narediti glede nje.

In potem se tale biser logike:
*kayka* napisal/-a:mahagonij, dj nared en schroll do konca strani pa so oglej datum:) oktober 98!!! A veš kok je člankov o tem pa raziskav, da velikost penisa nima nobene veze s tem kok si velik, kasna mas stopala, kaksen nos...sj ce uporabs zdravo kmecko pamet je to logicno!
Ocitno raziskave iz leta 98 niso dobre za kayko, ker so se v 10ih letih kurci cist spremenil.
Kar je logicno (ali zdrava kmecka pamet), je da imajo vecja telesa v povprecju vecje organe.

Sicer pa imas vso moznost, da mi pokazes da nimam prav, tako da citiras kaksno od teh nesteto raziskav, ki bi pokazala, da ni pozitivne korelacije med telesno visino in dolzino tica.

Zelo simpl.

Ampak pomojem tega ne bomo doziveli, doziveli bomo pa, da bos se naprej nakladala pa iz riti vlekla "fakte".
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
bLack&white
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 10. 7. 2008
Kraj: Koper***

Neprebrana objavaNapisal/-a bLack&white » 19. Jul. 2009 14:51

doggica napisal/-a:Hey punce (in fantje - kar vas pač je tukaj) :)

Včeraj na enem žuru sem zabluzila z enim tipom, s katerim se sicer že dolgo "pecava". Na pogled res dobr tip, samozavesten, karakter na mestu, zame idealen tip.
No včeraj je pa bilo malo alkohola in sva potem pristala skupaj. In je bilo vse lepo in prav, dokler jaz nisem prijela njegovega v svoje roke, potem pa čisti šok - bil je velik toliko kot moj mezinec, no, mogoče kakšen cm več!!!! Rekla nisem ničesar, ker mu je že takoj prišlo, samo da sem malo podrgnila gor in dol po njemu. No saj potem me je on oralno zadovoljil, ampak jst sem ostala čisto brez besed. On ni rekel ničesar, tudi jst ne, to je bil zame čisti šok, in tudi nisem vedela, kaj naj rečem, ker bi ga sigurno užalila.
Ful si želim biti z njim, ampak glede na tole velikost, dvomim da me bo uspel zadovoljit u vseh pogledih?? Ima še katera podobne izkušnje? Meni sex veliko pomeni in v temu uživam, ampak z njim bo to malo težje.
Pa vem da nisem bila toliko pijana, da bi si narobe zapomnila, ker sem se streznila u trenutku, ko sem začutila tiste centimetre :razz: :razz:



ni važna kvantiteta, ampak kvaliteta :wink:
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 19. Jul. 2009 21:13

Meni se tut zdi, da je v večini primerov to precej povezano.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 19. Jul. 2009 23:10

190cm, 100kg, 10cm. Vi kar statistikirajte, če se vam da :D
sašomalitič
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a sašomalitič » 23. Mar. 2015 11:07

izbris zradi trololoja
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Mar. 2015 12:10

troll :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]