res majhen penis

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 13. Jul. 2009 11:31

meni se je zgodilo ena 3 leta nazaj...ful dolgo sma se pecala itd..pol pa sma nekaj začela pa to..in ko je prišlo do sexa me je kap skoraj :D mini piceka je mel :P
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 13. Jul. 2009 12:58

zdej pustmo raziskave o tem kaj majo veze telesni udi z penisom ampak jez sm iz lastnih izkusen pogruntala da ce ma tip dolge prste pa da je se visok da nima mejhnga penisa!

to pa pomen da je visina nad 180 pa na pogled kr dolgi prsti!

ta pogled mi dozdej se ni zatajiu! pa to vela tut za mejhne tipe (170) pa kratke prste da nemore bit bohve kaj v hlačah!
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 13. Jul. 2009 13:02

tachika93 napisal/-a:Pa če je tip res hud in vse pol probej še enkrat... alkohol pa to mogoče pri njem pač bolj vpliva.
Hujšega kot to pa pomoje ni :

http://en.wikipedia.org/wiki/Micropenis


omg, a taki sploh loh dobjopuno oz. obdržijo? Kšno k ji sex nč ne pomeni, mogoče..jauu
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 13. Jul. 2009 13:04

Jz sm tud enkrat ko budala ostala. Nek tip se je mutu okol mene in mi obljubljau,da me bo nevem kko pof*kau,da ne bom mogla hodit. Enkrat se je nek upizdu, ker ga nism mela zamar in ga je vrgu v iz hlač. Ko sm jz vidla tega njegouga "pitona" sm se skor začela jokat: maksimalno 14 cm in ne vem kko ga ma lahko tko, ampak zgledau je kvadrast. Sam proč sm tekla. :D
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 13. Jul. 2009 13:37

Mogoče ga je pa zebl :razz:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 13. Jul. 2009 13:45

nikaragua napisal/-a:zdej pustmo raziskave o tem kaj majo veze telesni udi z penisom ampak jez sm iz lastnih izkusen pogruntala da ce ma tip dolge prste pa da je se visok da nima mejhnga penisa!

to pa pomen da je visina nad 180 pa na pogled kr dolgi prsti!

ta pogled mi dozdej se ni zatajiu! pa to vela tut za mejhne tipe (170) pa kratke prste da nemore bit bohve kaj v hlačah!


MAŠ RES hahaha :D
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 13. Jul. 2009 14:55

chiqqa napisal/-a:
nikaragua napisal/-a:zdej pustmo raziskave o tem kaj majo veze telesni udi z penisom ampak jez sm iz lastnih izkusen pogruntala da ce ma tip dolge prste pa da je se visok da nima mejhnga penisa!

to pa pomen da je visina nad 180 pa na pogled kr dolgi prsti!

ta pogled mi dozdej se ni zatajiu! pa to vela tut za mejhne tipe (170) pa kratke prste da nemore bit bohve kaj v hlačah!


MAŠ RES hahaha :D


Ne bo držal! A vi sploh berete ksne raziskave? To je pa ja splošna razgledanost no... Kolkrat so ze dokazal da nima noben ud nobene veze s penisom! Aja pa tud tole tvoje razmišljanje...sm mela do zdej tipe k so bli vsi VSAj 180cm pa noben ni meu bohvekva...pod povprečjem! Zdjšn fnt je pa velk mau vec k 170cm pa ma delč najdalsiga&debelejsiga :wink:
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 13. Jul. 2009 15:10

*kayka* napisal/-a:
chiqqa napisal/-a:
nikaragua napisal/-a:zdej pustmo raziskave o tem kaj majo veze telesni udi z penisom ampak jez sm iz lastnih izkusen pogruntala da ce ma tip dolge prste pa da je se visok da nima mejhnga penisa!

to pa pomen da je visina nad 180 pa na pogled kr dolgi prsti!

ta pogled mi dozdej se ni zatajiu! pa to vela tut za mejhne tipe (170) pa kratke prste da nemore bit bohve kaj v hlačah!


MAŠ RES hahaha :D


Ne bo držal! A vi sploh berete ksne raziskave? To je pa ja splošna razgledanost no... Kolkrat so ze dokazal da nima noben ud nobene veze s penisom! Aja pa tud tole tvoje razmišljanje...sm mela do zdej tipe k so bli vsi VSAj 180cm pa noben ni meu bohvekva...pod povprečjem! Zdjšn fnt je pa velk mau vec k 170cm pa ma delč najdalsiga&debelejsiga :wink:


100 ljudi 100 čudi in nikol nism rekla niti napisala da nej bi to drzal 100% ampak sm lepo napisala da to izhaja iz lastnih izkusen!. drgac pa sm dlih zadnic govorila z eno mal starejšo zensko glede tega in mi je rekla da znajo met nizji moški zelo debeu penis kaj si pa usaka posameznica predstavlja kot doug penis je pa zgodba zase! zame je doug penis nad 20cm za nekatere je pa ze 16!!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Jul. 2009 17:03

Ja saj ravno zato, ker izhajaš iz lastnih izkušenj in torej (verjetno) nisi zajela nekega statistično relevantnega vzorca, ne moreš tega razglašat za dejstvo, ker to pač ni.
Tudi, če si v živo videla 50 tičev v erekciji (pa meni se zdi to ogromna cifra, verjetno si jih manj), to niti približno ni dovolj, da bi lahko o nekih resnih ugotovitvah govorila.
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 13. Jul. 2009 17:13

pac to teorijo smo razvile z sosolkami in prijateteljicam v sredni soli in se okoli tičov brez problema pogovarjale ze takrat in se tudi sedaj. in da recmo je vsaka vidla povprečno 20 tičev v erekciji in če teh 20 tičov pomnozis z 6 zenskami pride pa ze taka stevilka vn da pac vsaj jez vrjamem. nerecem so ble umes izjeme sam to je to. neki pac je na tem pa nej na nevemkasni univerzi delajo nevemkasno butasto ali nebutasto raziskavo se upam trdit in celo jit z ksnim tipom stavt kasnga ma v hlačah!

in pac to je moje mnenje k ga bom zagovarjala!!!
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 13. Jul. 2009 17:38

Kaj naj recem. Imela sem 'cast' enega spoznat z ravno taksno 'napako'..
Imel ne podpovprecno majhnega, zato sva tax ko sva sexala prakticirala analen sex. Hahaha ker normalno ga nisem niti cutila.
Sicer se je to razmerje koncalo precej hitro, ker je bil tip zanic v postelji.. Mislim se potrudil se ni. Eh brez veze.

Hm.. ti pa dvakrat premisli ce si to zelis. Dvomim, da si pleh ker imas nekaksne kriterije o primerni velikosti.. Kaj ti pa pomaga tic, ce ga niti cutis ne? Nic.
Prav nic :). Boljse, da si sedaj razcistis 'pojme', kot ko bi bila zveza ze bolj resna ipd..


Se enega sem spozala, ki je imel nenormalno dolgega in tankega. Tudi to je bilo bolj ne kot ja.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 13. Jul. 2009 18:16

Premejhnga še nism srečala, zato trdila ne bom, usen pa si upam rečt, da bi mi znale ostale karakteristike (seveda primerne mojim kriterijem) odtehtat ta(k) primankljaj. Usen mi je u življenju marskej bl pomembno od tega, a bom čutla njegouga tiča al ne (o(b)stajajo tut drugi užitki med dvemi telesi, tko da bi kompenzirala na kšn drug način, menda).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Feldman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feldman » 15. Jul. 2009 7:41

Js če sm pjan alpa zadet (zdej ne več) je moj ko mrtu...Čisto mali pa ni šanse da se ga spravi pokonci pa tut če pride ena ful hot dečva osebno do mene ko vrjetno nebi blo kaj :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 15. Jul. 2009 11:16

lahko si kaj takega omislita:

http://www.skrivnosti.com/obrocki-podaljski-c-36.html?osCsid=7b37eb12810daf2c97a1c8ad75ce2357

Tole:

http://www.skrivnosti.com/podaljsek-penis-p-112.html?osCsid=7b37eb12810daf2c97a1c8ad75ce2357 :D

mene bi tudi to motilo oz. bi me tak fant odbijal..ker sem pac taka, da se hitro spustim v posteljne aktivnosti, in fant ne bi mel casa me prej ocarat z osebnostjo ali kaksno drugo kvaliteto...zato pac... pomoje bi se hitro koncalo :? oz. se sploh ne bi dobro zacelo =)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 17. Jul. 2009 10:52

nikaragua napisal/-a:in da recmo je vsaka vidla povprečno 20 tičev v erekciji in če teh 20 tičov pomnozis z 6 zenskami pride pa ze taka stevilka vn da pac vsaj jez vrjamem.
:? Mene bl zanima kaksne sorte srednjesolke vidijo 20 ticev.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov