Razlika v letih med partnerjema?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Partner je starejsi

1-2 leti
191
26%
2-3 leta
101
14%
3-5 let
119
16%
vec kot 5 let
231
31%
je mlajsi
104
14%
Skupaj glasov : 746

Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 31. Jul. 2009 11:57

Moj je pa eno leto in 15 dni starejsi od mene ^^ in je uper! :)
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 08. Jun. 2015 20:18

Pozdravljene punce.

Imam fanta, ki je 12 let starejši od mene in se razumeva.

prebrala sem ta forum in seveda vaša mnenja, sam še vedno me skrbi, kako bo to in če bo funkcionirala taka zveza???? Kakšno mnenje imate ve o razliki v letih???

Malo me skrbi, skozi leta ko pride situacija, ko lahko on umre pred tabo inn ti ostaneš toliko let sam?????
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 08. Jun. 2015 20:52

Ehh, ma kakšna smrt neki, brezveze razmišljat o tem.
Predvidevam da sta oba še zelo mlada.

Bolj so različni interesi in želje. Meni osebno se 12 let zdi dosti, vendar če leta spet niso merilo, če vse štima zakaj pa ne :)
12 let je zame res neka zgornja meja, iskreno mi je že 10 let razlike kar dosti...

Ali bo funkcioniralo pa bosta vidla čez čas :)

Imela sm 9 let starejšega in se mi je včasih zdelo da je razlika res ogromna, ker tip ni telovadil in ni bil ravno fit, po razmišljanju sm pa jz zgledala 10 let starejša kot on. Potem je tut fora v različnih potrebah po sexu, saj se moški libido z leti znižuje. Meni je vedno govoril kak bi se mogla še znoret in najdit kakega mlajšega. In ja, pustila sm ga zarad veliko zadev, ne samo zarad let. Ko sm s tolko starejšim moškim se jz ne počutim dobro, kot da sm s nekim fotrom, ne vem... :/ :idea:
Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 16. Jun. 2016 16:37

Kaj menite na leta 16 in nekje okrog 30?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 16. Jun. 2016 21:50

da je s tridesetletnikom ki lovi šestnajstletnico nekaj narobe.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jun. 2016 22:02

Moja sestra je dvajset, če bi domov pripeljala tridesetletnika, bi ga peljal na dopust v Albanijo, in prodal njegovo ledvico in del jeter.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 16. Jun. 2016 22:04

Huh ste eni nastrojeni, torej bi mene spekli na ražnju, ker imam 8 let mlajšo partnerko, he he..

Moje mnenje je, da je vseeno, kolk starega fanta ima 16 ali 20 let stara punca. Itak je minimalna verjetnost, da se bo veza obnesla dolgoročno.

20 -letnica mora še kaj doživet, ne pa da bo dolgoročno vezo iskala.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jun. 2016 22:11

8 let je malo ko je ženska stara 26, je pa ogromno ko je 20 ali manj.

In iskreno, nek odrasel moški, ki nekaj gradi, pri 30ih ne bo iskal 20 letnice. Roko na srce, vsak moški ve, da ko je bil star 14 let, in so njegove sošolke pobirali 20 letniki z BMW E36 316i, si si mislil: what a fucking loser.

20 letnica naj preizkuša stvar, naj študira, naj naredi nekaj butastih napak, ne rabi nekega tipa ki samo zavira njen razvoj. Poberi jo po faksu, ko bo vedela nekaj stvari, pa bomo videli če se bo takrat še zanimala za takšnega prdca.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 16. Jun. 2016 22:16

Sej maš prav. Je pa tudi res, da so si tipi to o luzerjih mislili pač iz nevoščljivosti. Pač, 14-letniki ne seksajo in valda da se bo tolažil, da je 20-letnik luzer, ker pobira 14-letnice.

Tudi jaz ne bi bil navdušen, če bi imel 20-letno sestro, okoli katere bi skakal 30-letnik, ki ni nikoli videl faksa in pač išče mlado meso. Samo dvomim, da bi moji protesti pomagali.

Meni razlika v letih paše, je pa moja že končala faks, ko sem jo "pobral", pa v bistvu je ful zrela za svoja leta, glede enih stvari bolj kot jaz he he..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jun. 2016 22:21

Saj to, če ježenska tam 25 po faksu, in si ti tam 30, pride do ravno prave enačbe.

Ona je mlada, lepa in še vedno željna novih izkušenj, in biološka ura ji še ne teče.

Ti si pa ravno dovolj mlad da nisi ven iz vseh for, imaš več vrednosti ker si nekaj že zgradil, in si mentalno odrasel (najbrž), in ti sede da imaš še nekaj let miru.

To je to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 17. Jun. 2016 12:04

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 17. Jun. 2016 15:33

16 in 30 - no way. :nein:

Tudi 20 in 30 se mi ne zdi lih...to sta dva popolnoma različna živjenjska obdobja, interesi...
Ne predstavljam si, da bi nek 30-leten inteligenten (mentalno in čustveno dozorel), izobražen moški, imel resen interes za punco, ki je ravnokar maturo odpisala. Prej kakšen 30 letnik, ki mu je naj hobi še vedno špilanje rač. igric in vrhunec tedna žuranje v klubih, kjer je povprečna starost 21 (kar on v svoji glavi in lajfstajlu še vedno je). Pa tisto "ona je tako odrasla/zrela za 18 letnico" ja... ali pa si ti nezrel za svoja leta, kaj od tega zdaj? :P Saj 18-letnica je lahko zrela v rangu 18-letnikov, ne pa v primerjavi s povprečnimi 30-letnimi ljudmi. Ali pa želi še rahlo labilno, neizkušeno deklico, ki jo bo lahko oblikoval po lastnih željah. Ona pa ga bo seveda občudovala kot boga. V glavnem ne vem, kar sem poznala takih tipov so bili vsi posebni vsaj na en način.

Moj partner je 30, moje mlajše sestre pa starosti od 18 -21 in si ne predstavljam, da bi katera od njih imela zvezo z njim (z "njim" pač mislim nekoga njegovih let).
Ammpak seveda, včasih prehitro sodimo in so ljudje (taki pari) lahko čisto fajn, ko jih pobliže spoznamo.
Do svojih sester pa sem še posebno zaščitniška in ja, bi bila moja prva in avtomatska reakcija, ko bi tolk starejšega pripeljala, še vedno Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jun. 2016 7:25

Ma to je že kar precejšnja razlika,ker je mlajša oseba še mladoletna/pod dvajset,v večini primerov najbrž ne bi delovalo. Sicer se mi pa nekoliko razlike v letih ne zdi nič takšnega. Tudi jaz in moj prvi fant sva bila 18 in 26(on),ko sva začela. Pri tistih letih mi za zvezo isto stari res niso potegnili. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 18. Jun. 2016 8:22

Meni ni pomembna razlika v letih.

Ampak 16 (otrok) in 30 (odrasel moški) - no way. S tipom potem nekaj ni v redu.

20 in 30 mi je vseeno. se mi ne zdi tako bistveno. Tudi 25 in 40 mi je čist ok.
Ampak 16 in 30 pa no go.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 20. Jun. 2016 17:15

Zana.rose napisal/-a:Kaj menite na leta 16 in nekje okrog 30?



ne vidim nobenega problema v tem. Če se imata rada, se spoštujeta in si pomagata v težavah, potem ni težav.


Sam poznam primer kjer je razlika v letih 14 let, ki sta že skoraj 30 let poročena, pa še danes hodita okoli z roko v roki.

Medtem ko pa drugi primeri kjer je do 5 let razlike, veze razpadajo ena za drugo. Ni spoštovanja, en kup varanja, spletkarjenja ... oh ja. In to so vsi poročeni, obnašajo se pa kot osnovnošolci.




nekateri v tej temi so popolnoma ozkogledni in polni predsodkov. Verjetno so jim tudi homoseksualci "čudni", tako kot so jim čudni ljudje v vezi mlado-staro.
Preveč so omejeni s številkami na način:
- do 5 let je ok, več kot 5 let ni ok
- ko si star malo manj kot 18 si otrok, ko si star 18 let in 1 dan pa si že odrasel
- B košarica je premajhna, C je pa ravno prav
- 13 cm v hlačah tipa je majhno, 14 je pa že OK

Folk, številke vas preveč omejujejo!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov