Prijatelja z ugodnostmi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Anciii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Anciii » 08. Jul. 2016 23:28

Hejj... Imam en problem! Z enim fantom se zdej dobivama ze kr neki casa in sprva je blo kr resno potem me je vrgu na ignor in zdej ko sma se po dolgem casu spet srecala se je spet zacel! Dokler nisem ugotovila, da ima punco oziroma on trdi da je nima da sta sam za seks .. Js sem se odmaknila za pol leta dokler nisma zacela skupi delat! In zdj je to grozn!! V isti pisarni vsak dan z njim.. Predlagala sva si ze da bi bila prijatelja z ugodnostmi, vem da je bolan sam nwm vec kaj naj usec mi je in nocm da ga cist zgubim.. Kaj svetujete kj naj nardim?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Jul. 2016 23:34

V pisarni delaš? Tako, čisto zares in obenem si čustveno na ravni najstnice? Ql, pol pa še rečejo, da pri nas ni služb ;D
Na splošno, da ne bom samo nesramna- boš si morala najti nekoga, ki mu ne boš samo igračka. Pa tudi če mu boš hotela biti samo to, boš vsaj iskreno stopila v odnos, ki bo temeljil samo na seksu kot pa zdaj, ko se hočeš nekako pretihotapiti v njegov svet in bi preko tega prišla do njegove naklonjenosti izven postelje. Ali avta. Nima veze.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Jul. 2016 9:54

Prijatelja z ugodnostmi? Mimogrede, prijatelji te ne dajejo na ignor in pa upam, da ne sanjariš o čem več s tem tipčkom. Če ti je kul, da te ima nekdo samo za seks oz. je med vama izključno to, go for it. Vsaj iskren je, če ne drugega. :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Jul. 2016 18:52

se strinjam. če bi samo seksala in ti je ok, go for it. Kaj več na ta način ne boš postala....

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov