Pošiljanje svojih slik ?!?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Nov. 2018 12:57

Ce je zenski do posiljanja takih slik in posledicno do seksualnega razmerja. Why not. Razna testiranja s strani moskih, ce je zenska PRIMERNA, so mi pa bruh. Da namerno testiras osebo, da si lahko delas kljukice...
Se mi pa zdi zelo pomembno, da se vedno slika samo telo. Tudi z dolgoletnim partnerjem se lahko razides, in jih lahko kje objavi ali posilja naokoli. Nikoli ne ves.
Sem ze slisala za primere, ko je kak fant vsem kazal sliko lulike (lol) ene punce, ki je bila zaljubljena vanj (govorim o srednjesolki), in so jo vsi sosolci zafrkavali, prov bullying. Ceprav bi jaz raje tega fanta za buco, da je sel izdat njenk zaupanje.

Skratka. Ce zenska zeli posiljati svoje nage slike, jih lahko od jutra do sutra, in to se ne pomeni, da je ku*.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2018 13:17

Js tudi nic ne obsojam, ce katera zeli posiljat, ampak da bi jaz komu posiljala, ki ga ne poznam dovolj dobro, ni sans, si raje kak mezinec odstranim. Golih pa tudi nisem nikoli posiljala, tudi partnerjem ne. Nimam fetisa na slike ali kakrsnokoli razkazovanje.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 07. Nov. 2018 19:00

Avtorica teme je spraševala za pošiljanje slik v fazi spoznavanja, potem pa je capo di banda naredil zaključek ''po par smsih'' ? :gruebel:

A sami meni deluje dejstvo, da neko novo osebo takoj ločiš na material za ožent in material za neožent precej obupano? Jaz v začetni fazi spoznavanja tipov nikol nisem razmišljala ''a bi mela z njim otroke, a si želi družine/poroke''. Zame je to too much prehitro za delat neke zaključke in it v takšne detajle. Ko osebo spoznavam ne rabim v roku parih smsov vedeti, a je material za resno zvezo (predvsem zato, ker se veliko ljudi na začetku pretvarja/daje napačen vtis), in ja, se mi zdi to staromodno in zame osebno preveč tradicionalno.

Smz da Slovenci bolj živimo v strahu v primerjavi z ljudmi iz večjih držav, ko pride do intime, ker nas je tok malo in ni vrag, da tista oseba, ki si jo poslal npr. nage slike, ne pozna nekoga, ki pozna tudi tebe. V večjih, miljonskih mestih ljudem pomoje dol visi za nage slike, pač še ena lulika/lulek v gori materiala. Hočem reči - anonimnost je v Sloveniji res majhna in to tudi pripomore k večim predsodkom/zadržkom/staromodnemu razmišljanju, češ ''joj kako so pa tebe vzgojili, da pošiljaš svoje slik okol''.

Da ne bo pomote: nisem za brezglavo pošiljanje slik okol, sploh ne neznancem, ampak še bolj kot prejeta slika spolovila od potencialne simpatije v začetni fazi spoznavanja bi me odvrnil moški, ki bi ženske ločeval na ku*be in material za ožent na podlagi česa takega, kot je npr. slika riti v tangicah.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 08. Nov. 2018 0:29

Čim sem napisal da se analizira punce je cel kurnik kle ratal hahaha, babe se borijo samo da se slučajno to kateri ne naredi in si mečejo pesek v oči. No se je blo pa za nasmejat par dni prebiranja sporočil, samo da je pozicija moj pa ni tak ga nebi mela :D lahko vas je zakurt ni kej, je pa vsaj tema zaživela.
Dejstvo je pa jasno, za oba spola držijo določene "material" analize :wink:

p.s : me pa prov zanima kdo bo prvi odgovoru na komentar. Verjetno zna bil LZ s kaksno "modro" mislijo posebej naklonjeno na ženske uporabnice, da bo malo zacementiral svoje mesto edinega alfa samca na forumu
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Nov. 2018 1:50

Smeh je pol zdravja.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 08. Nov. 2018 8:26

Prosim za vaše emaile in telefonske, da vam pošljem slike svojega bujnega oprsja.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Nov. 2018 12:53

Exit, ne, ne delaj tega. Capo di banda te bo izbrisal s seznama "cosmo wifey material".
Da potrdim njegovo tezo-seveda analiziramo moške, ampak pri naši starosti gre to na način brez for.
Prošnja za gole fotke iz razloga, da jo preveriš "če je lahka" se lahko enači z žensko verzijo "reči kolegici, naj mu piše, če se dobita-da vidiš, kaj bo odpisal".
The world is as you are.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 08. Nov. 2018 20:29

Emanuela misliš da si še na seznamu "cosmo wifey material" ? :lol:
Ste pa dobesedno vzele moje napisano kot da je to prvi stavek ki se napiše, to se reče mogoče vsaki 6 ženski ali pa še to ne, sej malo že tako oceneš kok je ura če je sploh smiselno vprašati...
Ne vem pa kje je naš šerif LZ, čakam kakšen modri odgovor še iz njegove strani :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 09. Nov. 2018 3:41

Kako fino je enim 1x na pol leta priti malo podje*avat na forum, a.. :) master trolle, ni kaj.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Nov. 2018 6:19

capo di banda napisal/-a:Ne vem pa kje je naš šerif LZ, čakam kakšen modri odgovor še iz njegove strani :)


Katmandu.

Sparkling turtle hostel, prvi štuk.

Pri templju opic pojdi naravnost, če prideš do 15m kipa Bude, si šel predaleč.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Nov. 2018 10:33

Glede na to, da je skoraj polovica forumasic ze porocenih (vkljucno z Emanuelo) dvomim, da katera rabi mnenje o wifey primernosti.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 09. Nov. 2018 10:41

^ In tudi tiste samske/neporocene dvomim, da ravno rabijo analizo od enga random Internet trolla :lach:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Nov. 2018 10:46

Kako bomo pa potem ocenile svojo potencialno vrednost na trgu samskih? Tudi poroke niso za vedno punce!

Že prav da vas vse razuzdanke capo spravi malo na realna tla!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Nov. 2018 10:48

Res je, izpostavila sem, ker je komentiral emanuelo.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 09. Nov. 2018 19:12

Jaz ne rada komentiram take teme, pa vendar, naj poskusim :)
Vseeno mislim, da je dobro, da se sliši tudi tako mnenje. Mislim, da capo di banda ni mislil nič osebnega s tem. Ker tipi dejansko to delajo. Eni za popestritev ali iz dolgčasa, eni se malo pohecajo, eni pa res preverjajo ali je ženska bolj za fizično ali pa za navezati se. Sigurno je pa še več razlogov. Tako, da je prav, da se to napiše. Pa forum verjetno ni namenjen samo registriranim uporabnicam, ki so v večini poročene :wink: Mogoče bi še marsikdo kaj napisal, pa ne upa, ker je večina tako enotna v mnenju :wink:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov