Pojavnost devic v partnerstvu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Verjetnost, da moški pri 40. dobi za partnerko Slovenko devico (glej še dodatne pogoje)?

če ni dodatnih pogojev: limitira proti ničli
1
8%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1 promil
2
17%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1%
0
Brez glasov
če ni dodatnih pogojev: od 1 do 5 %
4
33%
če ni dodatnih pogojev: nad 5%
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: limitira proti ničli
4
33%
ob navedenih pogojih: manj kot 1 promil
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: manj kot 1%
1
8%
ob navedenih pogojih: od 1 do 5 %
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: nad 5%
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 12

celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 21. Feb. 2016 0:44

TLDR
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 21. Feb. 2016 15:29

celjanar napisal/-a:TLDR

PEBKAC
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 28. Feb. 2016 22:55

V cca enem mesecu 11 odgovorov na anketno vprašanje in 13 strani komentarjev. Bogo.

Če moški in ženska oba točno vesta in se prepričata (preverjanje traja kolikor dolgo je treba), da sta en za drugega, in če ne gre za odvisnost, hormonsko zablodo, ipd., ampak za pravo ujemanje in resnično neomajno ljubezen, potem lahko takšna dva človeka ostaneta v zvezi do konca življenja. Obstajajo sicer redke izjeme, ampak pustimo te. Vsekakor ni potrebno (predhodno) seksualno preizkušanje drugih oseb, da bi lahko vedeli, kaj je za nas primerno/najboljše.

En pogled na to, zakaj nam je nekaterim pomembno, da nimamo spolnega odnosa z nekom, za katerega nismo trdno prepričani, da želimo z njim biti (in ostati) v partnerski zvezi (za vedno):
http://themindunleashed.org/2013/06/sex-and-aural-energy.html

Slika

Meni ni do odprte partnerske zveze, čas pa doživljam v tem trenutku. Celo zgodovino. Zakaj bi si morda nekoč na osnovi tega sam želel device ali vsaj ženske, ki se je energetsko povsem razvezala (to naj bi načeloma trajalo več let ali celo desetletij; sam sem v podobni situaciji) od prejšnjega moškega? To je v razmislek tistim, ki imajo radi uganke.

Nekateri vidijo partnerstvo kot stvar konkurence, kjer se moraš borit za to, da dobiš "najboljše", in da se device išče zato, ker naj bi veljalo, da one še ne vedo, kaj je dober seks in da potem nimaš konkurence. Takšna konkurenca je meni čisto mimo (ko sta moški in ženska zainteresirana en za drugega, je moj interes pomagati jima, ne razdirati njunega potencialnega odnosa s svojim vmešavanjem), poleg tega gre za zgrešeno matematiko. Če bi gledal skozi to logiko, potem nobena ženska ne ve, kaj je dober seks. Namreč, če je neka ženska seksala z 10 moškimi, potem, če sledim tej logiki, obstajajo prav dobre verjetnosti, da bo, oziroma bi bil seks z enajstim "še 100 x boljši". Pri tem se še vprašajte, kdo je tisti, ki čuti in kdo v sebi vzbudi čutenje. Vi sami ali drugi? Jaz to sam vzbujam v sebi in če hočem "100x boljši seks", lahko do tega pridem z žensko, ki "je" ob meni.

Človek, v katerem ima napuh veliko moč, si morda ne bo nikoli dovolil priznat, da on po seksu z recimo 10 osebami nima zaradi te številke nič kaj boljšega občutka glede tega, kaj je dober seks, kot tisti, ki je seksal z eno. V svojih očeh bo deseti izkušnji On "veliki Majster", zaradi številke. Morda bi po seksu s tisočo žensko na svojo deseto izkušnjo drugače gledal. Če bi dobro poznal sebe, pa takih izkušenj ne bi rabil, da bi razvijal svojo seksualnost. Energije in občutke sproža človek sam, najti mora le osebo, s katero si tega želi izkušati/raziskovati nova občutja.

Imam nadpovprečno velik penis, lepo telo, dober posel, krepko osebnost... in če bi z jajci razmišljal, bi seksal z različnimi ženskami na polno, ampak se resnično veliko bolje počutim, ko razmišljam, kaj je zame in za druge dobro celostno gledano. Zato tega ne delam. To velja zame, ki nisem za odprto partnersko zvezo. Ne da je ne odobravam, ampak ni zame.

Seveda se bo sedaj takoj našel kdo, ki bo odstavek o penisu obrnil po svoje in rekel, da velik penis, videz,... nimajo veze z ničemer in da so pomembne druge stvari in se čudil, zakaj sploh to izpostavljam. Ampak taka oseba ob tem ne bo imela v mislih, da je to namenjeno tistim, ki bi si, v kolikor tega ne bi napisal, mimogrede namislili, da tako razmišljam zato, ker sem nesamozavesten in da imam verjetno malega tiča, ali pa da mi fali ne vem kaj. Zablojeni umotrovi nekaterih ljudi so brez meja. Če se da, poskusim kdaj preprečit rojstvo kakšnega umotvora in s tem omogočit nekomu, da razume stvar tako, kot je treba.

Lahko bi napisal tudi kaj o svoji duhovni praksi, delu na osebnostni zrelosti,... in skušal na tak način utemeljit, da za mojimi opisanimi čutenji/prepričanji ni omejitev, ki bi slonele na religiji, slabi samopodobi, osebni stiski, ipd, ampak da gre za osebne izkušnje, ki temeljijo na globokem razmišljanju in dolgoročnem samoopazovanju. Ampak nimam interesa, gre preveč energije, saj iz prakse vem, da ob takih temah enostavno velja, da karkoli človek napiše, se najde nekdo, ki bo iskal razloge/pomene/stvari tam, kjer jih ni. Ego na nivoju seksa je namreč stvar, katerega zmorejo le redki opazovati nepristransko, zato je to že samo po sebi težko razložit. Pri tistih ljudeh, ki so poleg tega zelo vešči umotvorov, pa nimam kaj... takšni bodo pač stvari razumeli narobe, kakor koli stvari povem. Probal sem, podatke sem dal na pladenj za tiste, ki hočejo razumet. Poskusite stvar dojet tako, kot je, brez svojih dodatkov.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Feb. 2016 23:22

Meni se zdi zanimivo, samo še vedno nisem čisto ziher kaj točno hočeš povedat s to temo - če prav razumem, bi ti zaradi energij rad devico za odnos?
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 29. Feb. 2016 0:59

Kaj boš s tem odgovorom? :)

Glede mene... če čisto poenostavim, nekoč bi morda ponovno sprejel partnerko, ki bi se z menoj ujela na potrebnih energijskih nivojih, imela vrednostni sistem, ki bi se ujel z mojim na način, da bi lahko gradila odnos, poln sintropije. So še drugi pogoji.

Če se oddaljim od znanstvenega redukcionizma in zaidem v bolj subtilna subjektivna doživetja, lahko malo "bluzim". No, to "bluzenje", ki bo sledilo, je še največji približek tega, kar jaz čutim. Težko je opisat. Zaradi lastne zavedenosti, ki je bila posledica pretkanosti od zunaj, sem preveč energije vlagal v uravnovešanje stvari, ki jih ni bilo moč uravnovesiti in ob tem utrpel poškodbe. Rečem lahko, da je bilo zaradi številnih neželenih dogodkov, na katere sam žal nisem imel vpliva, moje energetsko telo na silo in proti moji volji kontinuirano podvrženo vnosu tolikšne entropije, da jo že dlje časa težko obvladujem/uravnovešam in bi bila najverjetneje kakršna koli partnerska zveza z moje strani zločin v duhovnem smislu. Rabim temeljito čiščenje, ali pa zvezo s "svetnico", ki bi takšno stanje prenesla brez da bi se kaos ob intimnih odnosih prenašal nanjo.

Če bi to kdo rad približno razumel, lahko kak video od znanstvenika Andreje Detele pogleda. Recimo Nova Znanost: Andrej Detela: Sintropija - notranja urejenost življenja.

Glede device... če bo kdaj prišel čas, ko bo zame partnerska zveza spet smiselna, ga želim delit z osebo, ki kot prvo poseduje energijo device. V to, zakaj je to zame pomembno, se ne bom podrobno spuščal, imam pa veliko razumnih odgovorov. Energijo, kakršno ima devica, lahko doseže tudi ženska, ki je že bila v partnerski zvezi, ampak je najti takšno žensko po moji oceni še težje, kot najti devico z vsemi lastnostmi, ki so potrebne za skladnost z mojo osebnostjo. Morda se pa motim.

Glede tega, kaj bi rad glede ankete... Anketa je sestavljena iz dveh delov. Prvi del je tisti, ki obsega odgovore, ki bi bili lahko zanimivi večini ljudi, drugi del je pa tisti, ki obsega odgovore, ki mene zanimajo. Na dva dela sem jo razdelil zato, ker je po mojem drugi del večini nezanimiv in če bi objavil le tega, ne vem, če bi se z anketo sploh kdo ukvarjal. Ampak ker je v dveh delih, jo je pa izgleda da težko razumet... tako da kakorkoli obrnem, težko pridem do odgovora, ki mene zanima.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Feb. 2016 2:30

Roko na srce mislim, da si s tem prisel na popolnoma napacno mesto. Z vsem ostalim pa srecno :wink:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Feb. 2016 2:57

boris, jaz bi rekel da najprej sam pri sebi razčisti. a si ti sam devičnik? bi bil zmožen tok energije vložit v zvezo z žensko, bit tako čist in predan in nvm kaj, kot to želiš od svoje ženske? pri sebi razčisti do te mere, da točno veš kaj čutiš in poveš - to in to si želim, zato in zato. dolgotrajno komplicirano razmišljanje, da ugotoviš kako preprost dejansko si. in tudi vsi drugi.
vsi ljudje so preprosti, samo komplicirajo s tem razmišljanjem, preveč stvari si želijo, ne vejo kaj jim je prioriteta in zato tudi počnejo stvari, ki si jih v resnici ne želijo.
maš dva tipa ljudi - resne in neresne. resni vejo kaj hočejo, ne glede na kaj je, in če dajo cel svet skozi, si bojo še vedno želeli isto stvar (pa nima veze, ali je to resna zveza, bluzenje v javnih hišah do smrti ali gojiti krompir) njihovo pismo božičku je zaključeno. in manj stvari kot je gor napisanih, bolje je in hitreje je srečen. neresni pa ne vejo kaj hočejo, njihove želje (in mislim velike želje, smisel življenja, ne izbiranje med modrimi in rdečimi štumfi) se konstantno spreminjajo in ko se jim želja izpolne, imajo novo - in nikoli niso zares srečni, ker pričakujejo vedno nekaj več. neresen človek ne bo nikoli zares srečen v ničemer, pa tudi če spozna cel svet, bo pa nesrečen, ker ne bo dočakal izleta na mars.

torej, kaj si ti zares želiš, boris?
hej norci :)
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 29. Feb. 2016 6:24

slovenc79 napisal/-a:boris, jaz bi rekel da najprej sam pri sebi razčisti. a si ti sam devičnik? bi bil zmožen tok energije vložit v zvezo z žensko, bit tako čist in predan in nvm kaj, kot to želiš od svoje ženske? pri sebi razčisti do te mere, da točno veš kaj čutiš in poveš - to in to si želim, zato in zato. dolgotrajno komplicirano razmišljanje, da ugotoviš kako preprost dejansko si. in tudi vsi drugi.
vsi ljudje so preprosti, samo komplicirajo s tem razmišljanjem, preveč stvari si želijo, ne vejo kaj jim je prioriteta in zato tudi počnejo stvari, ki si jih v resnici ne želijo.
maš dva tipa ljudi - resne in neresne. resni vejo kaj hočejo, ne glede na kaj je, in če dajo cel svet skozi, si bojo še vedno želeli isto stvar (pa nima veze, ali je to resna zveza, bluzenje v javnih hišah do smrti ali gojiti krompir) njihovo pismo božičku je zaključeno. in manj stvari kot je gor napisanih, bolje je in hitreje je srečen. neresni pa ne vejo kaj hočejo, njihove želje (in mislim velike želje, smisel življenja, ne izbiranje med modrimi in rdečimi štumfi) se konstantno spreminjajo in ko se jim želja izpolne, imajo novo - in nikoli niso zares srečni, ker pričakujejo vedno nekaj več. neresen človek ne bo nikoli zares srečen v ničemer, pa tudi če spozna cel svet, bo pa nesrečen, ker ne bo dočakal izleta na mars.

torej, kaj si ti zares želiš, boris?


Jaz nisem boris, si pa želim, da bi bilo manj tipov na forumu.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 29. Feb. 2016 8:46

Da bi imel ti manj konkurence tu gor?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Feb. 2016 11:52

Boris napisal/-a:Kaj boš s tem odgovorom? :)


Bolje razumela? :) Ne vem, se mi zdi boljše izhodišče za to, da se mogoče kaj več debate razvije in tudi folk lažje dobi neko predstavo o tem kaj nekdo hoče povedat, kot pa če samo zastaviš na začetku neka vprašanja in kasneje na splošno o teh energijah v zvezah.

Povprečna starost žensk oz. ljudi tu gor je pa med 20 in 25 in taki dvomim, da kaj dosti poglobljeno razmišljajo o energijah in duhovnosti. Zato mogoče to ni najbolj primeren forum za tako debato in zato tudi malo odgovorov...(probaj lunin.net raje)

Zdaj mal bolj razumem kaj hočeš povedat s tem, malce tudi zato, ker sem v preteklosti malo raziskovala v to smer, nikoli se pa nisem poglobljeno spuščala, niti kasneje nisem razmišljala o tem med odnosi...
Mogoče govorim tu o drugi stvari... ampak tudi sama si načeloma želim za partnerstvo nekoga s katerim bova skupaj rasla in prečiščevala stvari, s čim manj prtljage iz preteklih odnosev (to naj oseba že sama razreši pred vstopom v odnos), v izogib čustveni zmešnjavi. To je samo moj pogled.
Nisem pa devica, niti "pridna punčka" in tega tudi ne pričakujem od svojega partnerja.
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 29. Feb. 2016 23:27

Ne vem kakšno poanto imajo ta vprašanja, ampak če želiš odgovore...

slovenc79 napisal/-a:boris, jaz bi rekel da najprej sam pri sebi razčisti. a si ti sam devičnik?

Mentalno razčiščevanje je najmanjši problem zame. Problemi so povsem drugod.
Nisem devičnik, od sebe pa pričakujem, da bo moje energetsko telo, preden vstopim v nov odnos, na nivoju devičnika (brez energetskih ostankov druge ženske in brez neuravnovešenih energijskih parazitov, ki so se infiltrirali vame na silo (na račun manipulacij nekaterih osebkov, ki so se nepovabljeni igrali z mojim življenjem); tu ne govorim o čustvih in mislih). Isto pričakujem od partnerice.

bi bil zmožen tok energije vložit v zvezo z žensko, bit tako čist in predan in nvm kaj, kot to želiš od svoje ženske?

O predanosti z moje strani ni bilo nič napisanega.
Beseda čist pomeni čuda različnih stvari, tako da ne vem, kaj imaš v mislih.
Če imaš pod besedo predan v mislih tole: " 2. ki požrtvovalno, nesebično dela za kaj", potem je odgovor da. Nič težkega.

slovenc79 napisal/-a:pri sebi razčisti do te mere, da točno veš kaj čutiš in poveš - to in to si želim, zato in zato.
dolgotrajno komplicirano razmišljanje, da ugotoviš kako preprost dejansko si. in tudi vsi drugi.

Samo z razmišljanjem se stvari običajno ne da razčistiti, razmišljanje je le predpogoj. Treba je čutiti, se vživeti. Meni gre to dobro, ampak to ni resitev za ene stvari.

slovenc79 napisal/-a:torej, kaj si ti zares želiš, boris?

Vem zelo natančno, česa si želim. Kot prvo zavednih ljudi, ki v vsakem odnosu z drugimi živimi bitji v vsakem trenutku delajo najbolje možno, kar zmorejo in znajo. Pa ne v smislu obsesivnega perfekcionizma. Daleč od tega. Gre za to, koliko inkluzivnosti nekdo vnese v to, kar dela.
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 01. Mar. 2016 20:04

Ananhas napisal/-a:Povprečna starost žensk oz. ljudi tu gor je pa med 20 in 25 in taki dvomim, da kaj dosti poglobljeno razmišljajo o energijah in duhovnosti. Zato mogoče to ni najbolj primeren forum za tako debato ...

Taki ljudje prevladujejo in ima nek smisel, da se pogleda stvari z različnih zornih kotov.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Mar. 2016 20:12

Ma ti ful preveč kompliciraš s temi energijami za moje pojme..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 01. Mar. 2016 20:38

Mentalno razčiščevanje je najmanjši problem zame. Problemi so povsem drugod.
Nisem devičnik, od sebe pa pričakujem, da bo moje energetsko telo, preden vstopim v nov odnos, na nivoju devičnika (brez energetskih ostankov druge ženske in brez neuravnovešenih energijskih parazitov, ki so se infiltrirali vame na silo (na račun manipulacij nekaterih osebkov, ki so se nepovabljeni igrali z mojim življenjem); tu ne govorim o čustvih in mislih). Isto pričakujem od partnerice.


sepravi, na kratko hočeš povedat, da si pripravljen it v novo zvezo ko si staro prebolev?
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 01. Mar. 2016 21:02

hayley napisal/-a:Ma ti ful preveč kompliciraš s temi energijami za moje pojme..
Potem spadaš med normalne ljudi. :) To je podobno, kot rečti, da nekdo komplicira z ljubeznijo. Če je ne doživiš intenzivno, ne veš iz lastnih izkušenj, koliko lepega lahko prinese in kako močna je. Ampak ljubezen kot energija ni edina obstoječa pomembna energija za partnerstvo. Enim je, ker drugih ne zaznavajo. Nekateri pa tudi te niso srečali in jo zamenjujejo s strastmi in zaljubljenostjo. Več, kot različnega občutiš v življenju, bolj pomemne se ti lahko zdijo nekatere stvari. Lahko tudi mentalno prideš do take ugotovitve, če ti je ljubo globoko razmišljanje. Pri meni je obojega polno. Še posebno pa se tega lahko nekdo zave, ko začne kakšna od neharmonizieanih energij dolgoročno in zelo močno vplivati na življenje njemu bližnje osebe ali nanj. Zna bit katastrofalno rušilno. Eni skušajo tudi takrat vse pomesti pod preprogo, ampak se zelo hitro srečajo z mentalno ali duševno motnjo. Takrat se energije vpeljejo še na duševno raven. Zato energij ni za zanemarjati. So prav tako pomemne, kot čustva in misli.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov