Oralni seks

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Apr. 2016 15:43

mogoče si mal bakterijofoba? imaš kakšne težave na splošno, da se ti gnusijo stvari ki se ljudem običajno ne? ali obsedenost s čistočo?
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Apr. 2016 16:54

sej je lepo napisala, da se ji gabi to, zato ker gredo tam ven izločki :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Apr. 2016 17:46

ja, to sem dojel.. ampak, imaš normalen občutek gnusa, s katerim se izogneš škodljivim snovem, in bakterijofobijo, ki je gnus pred vsem, kar ni v roku 5 minut očiščeno in razkuženo.. zato sprašujem, če ima v vsakdanjem življenju tudi take težave, kar bi lahko nakazovalo na motnjo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Apr. 2016 18:54

Jaz sama ne bi bila v zvezi s tipom, ki mi je ne bi hotel polizat ... tko da če se postavim v moške hlače, je enako ... ne bi bila z žensko, ki mi ga ne bi hotla fafat. Ampak to je moje mnenje, ne bom trdila, da večina populacije tako razmišlja. Pomoje, da ne. :P
Ubistvu prvič slišim za kaj takega (sicer sem že slišala, da ženske ne marajo fafanja, ampak to še vseeno počnejo, ko so v tapravem mood-u)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Apr. 2016 19:52

slovenc79 napisal/-a:ja, to sem dojel.. ampak, imaš normalen občutek gnusa, s katerim se izogneš škodljivim snovem, in bakterijofobijo, ki je gnus pred vsem, kar ni v roku 5 minut očiščeno in razkuženo.. zato sprašujem, če ima v vsakdanjem življenju tudi take težave, kar bi lahko nakazovalo na motnjo.


imaš pa tud nekaj vmes haha ;D
Zadnjič spremenil Mishela, dne 24. Maj. 2016 23:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Annija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Annija » 11. Apr. 2016 20:36

Nism obsedena s čistočo ampak z človeškimi izločki... bljak to mi res ni...
Sej tega ne počnem... Ampak itak se fant tega nebi branu in bi mu nardilo še večji užitek. Vprašala sem če je mogoče kakšen način to premagat da bi njemu nardila večji užitkek. Niakor me v nič ne sili in to spoštuje.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Apr. 2016 22:05

Edino kar mi pade na pamet je to, da ga obdelaš pod skupnim tušem ali v kopeli. Ali pa s kondomom kot je en rekel...
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 12. Apr. 2016 4:39

On pa ti jo lahko liže čez polivinil, tako da ohranita nakako bolj pošten odnos. :?
yes, I am avatar
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Apr. 2016 12:37

Če se ne motim je rekla, da se ji tudi to da ji on izvaja oralni seks gabi...

Pač kaj češ...ljudje so različni. Eni se lahko ližejo skoraj z vsakim, ene mora oseba res fulful privlačit, da si sploh želi poljuba itd., nekaterim pa se upira v vsakem primeru.
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 13. Apr. 2016 0:26

Men pa recimo, če mi ga punca fafa sploh ni kul. Sploh mi ni ne vem kok rajcig. Ko sem bil mlajši še mogoče, zdej pa res ne. Raj jst njo obdelujem.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 13. Apr. 2016 7:43

Stari, dobra taktika. :ja:
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Apr. 2016 9:43

Odvisno...katera ti ga fafa :P
Uporabniški avatar
Pjeb
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 9. 10. 2010
Kraj: koroska

Neprebrana objavaNapisal/-a Pjeb » 13. Apr. 2016 14:11

Res je dobra taktika ja...pri meni so se vse še posebej potrudile, da bi spremenile moje mnenje, ko sem jim povedal, da meni to ni nič posebnega. :)
Mislim, itak mi je fajn videti in občutiti žensko, ki se potrudi zame v teh spretnostih...ampak kolikokrat mi je pa prišlo od fafanja v življenju lahko pa preštejem na prste ene roke. Pa jih je bilo, kar nekaj "vrhunskih fafačic", ki so mi še same povedale, da sem jim jaz vzel še zadnjo stvar pri kateri lahko imajo vsakega drugega moškega "pod kontrolo".

In ja...oralni sex je tudi zame nekaj, kar veliko raje dam, kot pa sprejemam.

@Annija... Verjetno imaš v vsakdanjem življenu kar nekaj stvari, ki jih daješ v usta...katere so precej bolj "umazane", kot pa pinč. Poskusi razmišljati v tej smeri pa ti zna hitro zadišati sveže umit lulek na katerem ni nobenih izločkov...no razen tvoje sline, če se odločiš za to pot. ;)
Jaz sem tisti pred katerim te je opozarjala mama...
ampak oba dobro vema, da je nisi nikdar poslusala.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 15. Apr. 2016 18:34

tenisac napisal/-a:Men pa recimo, če mi ga punca fafa sploh ni kul. Sploh mi ni ne vem kok rajcig. Ko sem bil mlajši še mogoče, zdej pa res ne. Raj jst njo obdelujem.

Tudi meni je čisto vseeno, če mi ga vleče ali ne. Pomembno mi je, da mi jo ona da za lizat. :)
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 25. Apr. 2016 9:12

Men pa ni boljšega filinga, če izvajava 69 in njej začne dobr prihajat medtem, ko mi ga vleče.

Takrat lahko čutim vsako njeno ugodje na svojem k.... in to me še dodatno podžge. Če pa slučajno obema hkrati pride je pa lahko sploh orgazmično, ker takrat ženska vključi nek podzavestni sesalni "turbo mode" in izsesa vsako kapljico iz mene.
Meni se pa zasveti nad glavo od same nirvane.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov