Odnos žensk do "šibke točke" na moškem telesu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Moda pri moškem dojemam najbolj kot:

Glasovanje se je zaključilo dne 30. Dec. 2017 6:23

1. izvor užitka pri seksu za oba in privlačen del moškega telesa
1
50%
2. dobro sredstvo za obrambo pred napadalci
0
Brez glasov
3. ne-bodi-jih-treba
0
Brez glasov
4. sploh jih ne opazim
1
50%
Skupaj glasov : 2

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Nov. 2017 14:05

Js sm pa mislna da si ti Oblomov v anketi dala 1. odgovor. :D
Odnos do mod; dokaj nevtralen, se mi ne zdijo privlacna al da bi meni dajala kak uzitek, vkljucis malo v sex oz oralni sex, meni se tudi ni zdelo, da bi bila kaka hudo erogena cona pri fantu...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Nov. 2017 15:11

bikica_1 napisal/-a:so pa jajca za nas vsekekor uporabna. in to ne samo v samoobrambi, ampak tudi, če hočemo svojega tipa naučiti kako lekcijo. naj te iskreno vprašam: bi si bolj zapomnil, če bi ti punca logično dokazovala, da se moških ne boji, ali si si bolj zapomnil boleča jajca? če je odgovor drugi, potem ti mora biti jasno, zakaj je to naredila. moški si verjetno ničesar bolj ne zapomni, kakor brce v jajca. to so mi potrdili različni tipi.


Ti si motena. Ali pa trol.
bikica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 3. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a bikica_1 » 03. Nov. 2017 20:01

ja, itak je bilo pričakovati takšne odgovore. pa naj vas nekaj stvari vprašam, ko se tako razburjate, če ena pove resnico.

sploh zanimivo, kar si rekla ti, hayley: da si svojega tipa brcnila v jajca iz jeze. a misliš, da je stvar tako drugačna kot pri meni? mene pač razkuri, če me kdo smatra, kot da nisem zmožna samoobrambe. si ga ponižala? ti je bilo (vsaj malo všeč), ko je fasal?

pa še iskreno vprašanje za vas vse: bi nabile neznanega tipa v jajca, ali ne, če vaš (recimo enkrat samkrat) pošlata po riti? ali samo, če vas hoče posiliti ali ubiti? kje je tu meja pri vas? ko se delate tako načelne in vzvišene nad mano ...

resno, povejte mi natančno mejo, kdaj je po vaše sprejemljivo, da tipa (lahko tudi neznanca) nabiješ v jajca. naštejte mi primere. po točkah.

sicer pa: jajca so občutljiva pri vseh tipih, ne le pri vaših dragih izbrancih. vam ni potem nič hudo, če to naredite neznancu?

nadalje pa tudi: oblomov - reči moškemu, da so njegova jajca nekoliko grda, je morda hujši udarec za njegov ego kot koleno tja noter. samo v razmislek. :wink: jaz jih svojemu občasno vsaj zmasiram, ne da bi čutila do tega odpor. ne le takrat, ko ga bolijo. ti verjetno tega nisi zmožna. :?

pa še eno zanimivo stvar opažam pri vas. kako hitro ste začele govoriti o jajcih, ne več o modih. jaz tako vedno govorim. ve pa ste preklopile po mojem sporočilu. ali to ne kaže dvojnih meril odnosa do jajc: enkrat navidezno spoštljivega, drugič pa vulgarnega.

samo opazka, da v tej fini družbi ne bom edino jaz izpadla vulgarna ali celo motena.

mimogrede, saarijarvi - pa še ti kaj povej, kake so tvoje izkušnje z jajci (erotika, brce ipd.). jaz imam vsaj jajca (pun intended), da razkrijem svoj odnos. ti pa mi samo praviš, da sem motena. lahko to malo utemeljiš? mislim namreč, da te sama nisem žalila ...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Nov. 2017 20:44

Te je fant kdaj udaril ali ti primazal kar močno klofuto, brez posebnega razloga in si ga zato brcnila? Ker pri meni je bil to vzrok (ne zato, da bi mu dajala lekcije) hotela sem mu vrniti klofuto in ker nisem mogla, ker me je držal za roke, me verbalno ful izzival ves čas, sem ga zato hotela brcniti.

Samo to je bila zgodba zase, ko se je to zgodilo je bil bivši fant in že več časa nisva bila skupaj (sva se občsno videla, do tega dogodka), tako se je obnašal zaradi osebnih/psihičnih problemov in bil kasneje zato tudi nekaj časa na zdravilih - pomirjevalih.
Samo toliko, da ne boš mešala jabolk in hrušk.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Nov. 2017 21:19

Nikoli ni bilo govora o neznancih, ampak o partnerjih. Tudi neznanca se nikoli nisem udarila po jajcih / modih (jaz iskreno ne slisim neke bistvene razlike pri poimenovanjih), ker nisem cutila potrebe oz. nisem bila v situaciji, kjer bi taksne skrajnosti bile potrebne. Niti si ne predstavljam, kdaj in zakaj bi to naredila - bi mi morala ze res groziti kaksna huda nevarnost, da bi se odlocila za tak prijem. Torej, da me neka ogabna omara od tipa potisne na steno in ne pusti na miru, ali kaj podobnega. Slat po riti.. kak komolec v rebra je ze padel, jajc neznancev pa se nerada dotikam, niti cez hlace.

sploh zanimivo, kar si rekla ti, hayley: da si svojega tipa brcnila v jajca iz jeze. a misliš, da je stvar tako drugačna kot pri meni? mene pač razkuri, če me kdo smatra, kot da nisem zmožna samoobrambe. si ga ponižala? ti je bilo (vsaj malo všeč), ko je fasal?


modelka.. to je moteno, mi je zelo zal. V kaksnih zvezah ste se znasle, da vam je vsec obcutek, ce lastnega partnerja vsaj malo ponizate? Halo? Eno je samoobramba, ce se tip izkaze za psihopata in nad tabo dvigne roko, ampak potem ga pustis. Drugo pa je da s clovekom, s katerim si dejansko v zvezi, tekmujeta, kdo je koga sposoben bolj ponizati in nadvladati. Egomaniacs much? Zakaj bi sploh hotel biti z nekom, ki ga ponizujes in po njemu teptas.. A s tem ne izgubi tudi partner na privlacnosti? A ne bi zase hotel le najboljse? Svasta.

Kar se tice mod samih: Ce me clovek privlaci, me bo privlacil cel, drugace pa jih nocem videti, ne.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Nov. 2017 23:54

Malo OF:
saarijarvi napisal/-a:
sploh zanimivo, kar si rekla ti, hayley: da si svojega tipa brcnila v jajca iz jeze. a misliš, da je stvar tako drugačna kot pri meni? mene pač razkuri, če me kdo smatra, kot da nisem zmožna samoobrambe. si ga ponižala? ti je bilo (vsaj malo všeč), ko je fasal?


modelka.. to je moteno, mi je zelo zal. V kaksnih zvezah ste se znasle, da vam je vsec obcutek, ce lastnega partnerja vsaj malo ponizate? Halo? ...



A to slučajno kaj name leti, ker je ta stavek na koncu v množini?

Tisti fant, ki ga js omenjam, sem bila z njim v zvezi pri svojih 18 - 21 in ob tistem dogodku ni bil več moj fant, bilo nekaj več kot 1 leto odkar sva končala, ampak sva bila oba samska in sva do takrat še bila občasno v stiku.. okoliščine sem pa tudi že zgori opisala.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Nov. 2017 0:41

Nope, sem tudi jaz napisala, da ta prijem razumem, ce te psiho-tip napade.
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 04. Nov. 2017 23:47

bikica_1 napisal/-a: nadalje pa tudi: oblomov - reči moškemu, da so njegova jajca nekoliko grda, je morda hujši udarec za njegov ego kot koleno tja noter. samo v razmislek. :wink: jaz jih svojemu občasno vsaj zmasiram, ne da bi čutila do tega odpor. ne le takrat, ko ga bolijo. ti verjetno tega nisi zmožna. :?


Ne, sploh nimam težav s tem. Čisto z veseljem to počnem, moja estetska sodba mod pri tem ne igra nobene vloge, prav tako je tudi moj fant sposoben brez bolečin (kakršnihkoli) priznat, da moda pač niso ravno zelo lepa ali sama po sebi privlačna. :mrgreen: Še vedno drži, da mojemu fantu to ni neka ekstra zanimiva, posebej erogena cona. (Sicer pa mene privlačijo osebe, ne posamični deli njihovih teles - sem panseksualna; telo/posamični deli telesa mi res ne igrajo neke velike vloge pri spolnem izražanju, imho je to malo površinsko.)
strastnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a strastnik » 05. Nov. 2017 6:42

Hvala vsem, posebno še damam, za odkrite odgovore. Vem, da sem postavil kompleksno vprašanje, ker po mojem pač takšna je tematika. Tudi tebi, Bikica, hvala za odkritost, čeprav mi je tvoj splošni odnos do teme precej tuj.

Morda le en komentar na tvojo začetno pripombo: ne gre le za "brco v jajca", ampak za splošen odnos. Zato se mi je zdelo vredno odpreti temo na forumu. Moda so namreč k sreči ostala cela (in zdrava. :)). Tisto, kar ostaja, pa je dvom v takšen odnos.

Ananhas: hvala tudi tebi za opozorilo o morebitni nasilni preteklosti kot motivatorju. Mislim, da to ni vzrok, vsaj ne v klasičnih primerih nasilja v zvezi. Lahko pa da gre za kaj bolj subtilnega, zato bom stvar preveril.

Seveda bom vesel še kakih ostalih komentarjev ali odgovorov, predvsem damskega dela članic. Vaša (seveda tudi od moških, da ne bo pomote) mnenja zelo cenim.
soya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a soya » 07. Nov. 2017 8:36

Meni se zdi to, kar ti je punca naredila, grozno. Ne moreš iz nekega dokazovanja fanta brcat v jajca. :nein: Samo v primeru resne samoobrambe. Pa še tam ne iz užitka, ampak nuje. Čistos e strinjam z vsem, kar so povedale Oblomov, Ananhas, hayley in saarijarvi. Ti, Bikica_1, imaš pa še mnogo za razčistiti s seboj in psihiatrom.

Glede ženskega odnosa do mod pa ojej, očitno nimaš sreče z ženskami na forumu. :nein: Malo podobno izgleda kot Katherine Heigl v tem videu:

https://www.youtube.com/results?search_ ... ates+balls :lol:

Jaz osebno pa jih imam rada, sploh če so polna. :D Mi kažejo moško spolno energijo. Ker je forum s področja seksa, sem verjetno lahko še malo bolj odkrita: rada jih primerm, med seksom in tudi med zajebancijo (v smislu: le pazi se, tudi jaz te lahko obvladam). :twisted: :D Samo za hec, seveda. A tega ne bi počela, če ne bi vedela, da tudi fantu paše.

Tako da: nimajo vse ženske tako negativnega odnosa, kot so do se daj povedale na forumu. Zato, dajmo punce, naj še katera, ki tako misli, najde pogum in pove, da so ji všeč. :ja:

Za ostale pa morda ne škodi prebrati še tale prispevek z domače strani: :wink:

https://www.cosmopolitan.si/seks-in-raz ... mi-jajcki/

Mogoče odkrijete kaj novega. :D
mirkoc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a mirkoc » 20. Jan. 2018 8:18

Pozdravljeni,

imel sem neprijetno izkušnjo s svojo punco in me zanima vaš komentar - predvsem od ženskega dela publike, saj sem se z nekaj moškimi kolegi že pogovoril.

Skupaj sva že dve leti in bi lahko rekel, da nama je šlo ves čas zelo dobro. Dokler nisem naredil velike neumnosti (za katero me je še danes sram). Ko smo se enkrat s kolegi in kolegicami dobili na pijači, sem nekoliko preveč popil, nato pa sem se (ne vem na čigavo pobudo) začel otipavati in poljubljati z eno od kolegic. Naslednji dan mi je bilo grozno pri srcu. In čeprav ni bilo nobene nevarnosti, da bi punca to izvedela, sem se odločil, da ji to povem. Ne prenesem prikrivanja in laži, ker bi tudi jaz želel tako stvar izvedeti.

Ko sem ji naslednji dan to povedal, jo je seveda zelo prizadelo. Najprej je bila frapirana, nato pa me je ozmerjala s prascem in še čim podobnim. Nato pa je začela jokati. Ker se mi je smilila, sem skušal potočažiti, se ji opravičil in jo skušal objeti. Nekaj časa me je odrivala, nato pa se mi je prepustila.

Ko pa sem jo potem želel poljubiti, se je nenadoma razjezila in me močno zgrabila za najobčutljivejši moški del mojega telesa in me z vso silo stisnila. Pri tem je začela kričati in me zmerjati s prascem ter da mi bo že fizično preprečila, da bi še počel kaj takega. Ker mi je postalo slabo, sem jo prosil, naj neha, vendar je še kar nekaj časa z vso silo stiskala in me zmerjala. Na koncu je le popustila in spet padla v jok. Čeprav sem mislil, da bom od bolečine bruhal, sem se ji še enkrat opravičil, vendar je potem brez besede šla.

Dogodek je imel zame duševne in telesne posledice. Duševno mi je bilo žal, da sem vse to naredil. Po nekaj dneh neodzivnosti na telefonu se mi je nato spet odzvala in pristala, da se dobiva in pogovoriva. Zdela se mi je bolj spravljiva.

Telesne posledice pa so bile po svoje še bolj neprijetne. Moda so me še dva dni bolela, prvi dan sem komaj stal. Nato mi je levo modo oteklo in sem šel k zdravniku. Rekel sem, da sem se udaril, in je po pregledu rekel, da sicer ni nič hudega in da bo minilo, a naj v prihodnje bolj pazim, ker je to lahko nevarno. Zdaj je k sreči bolečina tudi tu že minila.

Zanima me, kakšen odnos naj sedaj zavzamem do punce. Po eni strani jo imam še vedno zelo rad. Posebej hudo mi je tudi, da sem jo prizadel.

Po drugi strani pa se mi njena reakcija ne zdi pravilna. Sam ne bi mogel nikakor poškodovati ali telesno prizadeti človeka (še posebej svoje punce), tudi če bi izvedel, da me vara. Ali mi lahko razložite, zakaj je po vašem mnenju to naredila? Zakaj se je spravila ravno na najbolj občutljivi del telesa človeka, ki naj bi ga imela rada, in ga pri tem poškodovala?

Poleg tega pa morda še eno vprašanje: kako naj ravnam v prihodnje? Dekleta se namreč od sedaj kar malo bojim, ko vem, kaj zna narediti.

Sam vse te stvari težko razumem. Moški so mi svoje mnenje že povedali, a rad bi ga slišal še od večjega dela ženske populacije. Nekaj podobnih tem sem sicer že zasledil, a se mi zdi, da je ta primer nekoliko specifičen. Vsem hvala za odgovore že vnaprej.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 20. Jan. 2018 15:52

Preberi spodaj temo "odnos žensk do šibke točke na moškem telesu".

Kot kaže je bilo pri vama dejanje punce impulzivno, kar pa seveda samega dejanja ne opravičuje. Recimo temu, da je malenkost olajševalna okoliščina.

Mislim, da se vsaka splošno izobražena ženska zaveda, da imajo taki prijemi lahko resne posledice za moškega. Tiste, ki to dejstvo uporabijo proti svojemu moškemu, kot rečeno že v prejšnji temi, nimajo ravno razčiščeno v glavi :!:

Je pokazala obžalovanje? Se opravičila?

Kje so tvoje meje moraš vedet sam, je pa dejstvo, da sta oba naredila neumnost - ti s pijančevanjem in varanjem, ona z nasiljem.
Pogovorita se, razčistita, če vama je v interesu nadaljevanje veze. Vendar pa, če punca v nadalnje kaže nagnenja k agresiji, mislim da je potrebno tak odnos zapustit.

Oba morata sprejet del svoje odgovornosti za ta polom. Z osebo, ki tega ni zmožna pa dolgoročno itak ne moreš imet normalnega odnosa...
bikica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 3. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a bikica_1 » 21. Jan. 2018 7:24

morda te bo moj odgovor razočaral, ampak sprijazni se s tem: če ženska izve, da jo je moški prevaral, je to, kar se je zgodilo tebi, še majhna stvar. si že kdaj slišal za prizadeta čustva? tvoja jajca so malenkost v primerjavi s tem.

naj ti bo jasno tudi, da ti večina žensk na tem forumu na tiho privošči, kar si dobil. misliš, da bi druge ravnale drugače? lahko si vesel, da jih še sploh imaš cela. oziroma, da ti jih ni odtrgala.

moj tip je imel otečena jajca že zaradi manjših stvari. če bi naredil to, kar si ti, bi bila njegova oplojevalna kariera verjetno končana.

sicer pa je svoje bolečine sprejel po moško in ni hodil k zdravniku jamrat. si je pa zapomnil lekcijo in ni več ponavljal tega, kar me je motilo.

glavni nauk te zgodbe je naslednji: ženske smo bolj občutljive po čustveni plati. moškim je na tem področju vseeno. zato je prav, da vas kdaj šolamo na način, ki tudi vasprizadene tam, kjer res boli.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Jan. 2018 8:45

^ Si ti tista, ki je že pisala, da svojega tipa brca v jajca?

Odpiralec teme, takšno maščevanje z znašanjem nad modi ni civilizirano obnašanje, kot isto ne bi bilo, če bi prevarala ženska in bi jo zato tip pretepel/ fizično poškodoval. Uporabnica nad mano izpade malo motena s svojim odgovorom. Mislim, da če te ima tip rad in vsa kolesca na mestu, ga ne rabiš prav nič šolat, z drugačnim pa niti ne bi v zvezo hodila..

Meni se zdi še najbolje prekiniti? Ti pa razčisti pri sebi, zakaj si varal, ker če te mikajo druge ženske, pač ne bodi v zvezi.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Jan. 2018 11:36

bikica, ne pozabi si obrit brkov :wink:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov