Nočni klub

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*frutabela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 10. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frutabela* » 10. Avg. 2008 17:22

Sedim na postaji, za mano pa se pogovarjata 2 fanta. Iz pogovora slišim, da sta oba zasedena. Enemu zazvoni telefon.Kot zgleda, ga kličejo kolegi naj gre z njimi v nek striptiz bar.Kljub temu da ima punco, se odloči da gre. Ves srečen reče: ok,gremo fu*at! Ta stavek me je kar malo šokiral, glede na to da ima punco..
Sedaj pa me zanima vaše mnenje. Bi pustile fantu, da gre s kolegi v striptiz bar?
dayweed
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 9. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dayweed » 10. Avg. 2008 17:27

meni se zdi da je to dogovor med partnerjema.
če teh stvari ni v dogovoru, pol je odgovor jasen
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 10. Avg. 2008 17:50

jst bi. ceprav mislim, da itak ne bi hotel iti.
Ljubljančanka86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 6. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka86 » 10. Avg. 2008 18:03

itaq da bi mu "pustila" sej teb tut nebi blo dobr če bi hotla it npr. gledat total knock out pa ti on nebi pustu bi bil fuul lubosumn oz. bi kompliciru... to je fora veze da ne omejuješ partnerja in da mu zaupaš
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Avg. 2008 18:07

mi smo pa s frendi hodil v te nočne lokale (jest, moj tip, pa kolegi) takrat ko smo ga med tednom kje pili pa se je vse zaprlo :D in sem pomoje jest bolj kot tipi opazovala nage babe k se tuširajo.. prov smille so se mi, k so mogle enim slinastim fotrom plesat..
to mi je navadn, še jest sm težila da gremo da vidm kako je :D

da bi šou pa prov f**** mu pa itak nebi pustila.. to mi je čisto logično, da fant ne fu** striptizet :)
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 10. Avg. 2008 19:13

Js poznam od fanta kolega, ki ima punco, pa že neki let hodi v nočne lokale sexat s kurbami. Pa še ona zej ne ve. :roll:

Js mojemu sigurno nebi pustila!
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 10. Avg. 2008 19:36

Jaz nimam nič proti, če gre, tudi jaz grem za 8. marec s kolegicami vedno gledat striptiz. Ampak v tem primeru namerava tip nekaj več kot samo gledat, če se ni samo bahal, ker ga je folk poslušal. :roll:
Zadnjič spremenil Noelia, dne 10. Avg. 2008 19:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 10. Avg. 2008 19:37

ja bi mu pustila.. zato ker vem da ne bi šel :D
vem da ma tok pameti, da ne bi šel tja zato da bi plačal za sex.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 10. Avg. 2008 20:52

Pustila? Sej tukej ni problem če bi mu punca pustila ali ne, sej ni v njeni lasti. Če je pa on tako zabit, mu pa ni pomoči in samo pravim, uboga njegova punca in upam, da ga kmalu doleti kaj grdega :?
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 10. Avg. 2008 21:07

Obisk nočnega kluba naj ne bi pomenil tega...

*frutabela* napisal/-a:ok,gremo fu*at!


Torej ne vem, kako bi to sprejela punca tega fanta :? .


Sem že bila v nočnem klubu s svojim fantom (in z ostalo družbe - nevem iz kakšnega razloga smo že šli tja) in če bi se odločil s kolegi za obisk le-tega mu ne bi imela namena preprečit.
Uporabniški avatar
Googi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Googi » 10. Avg. 2008 21:09

Jaz bi mu pustila, samo mi ne bi bilo najbolj lagodno pri srcu. Pa tudi odvisno v kakšen striptiz klub gre. V našem mestu imamo en striptiz klub, ki je za moje pojme čisto pod standardi (vsaj kolikor sem videla tiste ženske, ki tam delajo) pa za kakšen evro več lahko dobiš še kaj več. Pomojem tja hodijo samo tipi, ki tudi drugače ne bi dobili (nekaj med njimi jih žal tudi poznam). Če bi šel tja, bi mi bilo čisto mimo, bi se počutila kar podcenjeno (mu jaz boljši striptiz zaplešem kot tiste tam pa še boljšo postavo imam kot one :P ). Drugo mi je pa če gre za kakšen kvaliteten striptiz - to bi pa tudi jaz enkrat videla :) .

Kar se tiče pa seksa... če gre enkrat na kurbo pa da jaz to izvem, ga nočem več videti. Tudi, če bi izvedela, da je pred mano hodil na kurbe, ne vem če bi bila lahko še z njim...
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 10. Avg. 2008 21:36

Itak da bi mu pustila :D Vem pa da bi mu blo škoda dat dnarja za kurbo, če ve da ga neki bolšga čaka doma :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Avg. 2008 21:50

Mene ne moti, če reče, da gre v nočni klub. Že dostikrat mi je rekel, da gre in dostikrat sem mu dovolila, ker vem, da se bo šel tja malo pozabavat z gledanjem ženskega striptiza.

Če je kakšna rojstnodnevna zabava od njegovega frenda, ponavadi grejo v night club in ga tam malo zažurajo. Jaz pa vem, da on ne počne nič pokvarjenega :wink: .

Pred kšnim letom se je zgodila taka zgodbica z nama dvema. Bila sem v Trenti na 3-dnevnem izletu, on pa me je klical in mi povedal, da ima frend rojstni dan in da grejo v night club. Prav, ni problema, sem si mislila. Naslednji dan me je ponovno klicu in reku, da v night club ni šel, ker je hotu it slavljenec v en nočni klub, kjer se samo fuka in nič pleše. Pa je vedu, da če bi šel tja, bi moru sexat s katero (ker je to tam nujno :) ). No in tako se je obiska tega night club-a izognil in frendom lepo povedal: "Jaz v tega ne grem, ker imam svojo punco preveč rad!" :love:
Ko mi je to povedu, so se mi prou zarosile oči od sreče :) :oops: ...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 10. Avg. 2008 22:28

MilkyWay napisal/-a: Naslednji dan me je ponovno klicu in reku, da v night club ni šel, ker je hotu it slavljenec v en nočni klub, kjer se samo fuka in nič pleše. Pa je vedu, da če bi šel tja, bi moru sexat s katero (ker je to tam nujno :) ).

Nujno? Ti držijo pištolo na vratu - "poseksaj me ali izgini ven"?
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 10. Avg. 2008 22:34

Verjetno v smislu, da če ne misliš sexat, ne morš vstopit.. da nimajo kup nepotrebnih opazovalcev.. imo
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]