Na čem sploh sem??

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

beautifulme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a beautifulme » 25. Feb. 2016 22:11

.....................
Zadnjič spremenil beautifulme, dne 03. Mar. 2016 11:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Feb. 2016 22:25

Jaz takole delujem, če se z neko žensko začnem pogovarjati preko FB, in po nekaj urah vidim da je interes, povabim na pijačo...ker drugače je samo zapravljanje časa.

Ljudje delajo napako, da se z nekom začnejo pogovarjati, in porabijo ure, dneve, mesece...in potem...vse pade v vodo.

To se zgodi ker nikoli ni bilo nekega interesa, ali pa so se naveličali drug drugega.

On nima nekega iskrenega interesa do tebe, če bi ga imel, bi te peljal ven. To ti govorim ker sem moški, in verjemi....ko nam je neka ženska všeč, bomo naredili vse da bomo z njo preživeli kvaliteten čas.
Najbrž si pump ego s tabo, ali pa si mu samo polnilo časa ko mu je dolgčas.

Pojdi naprej in ne zapravljaj časa, sploh pa če nima toliko jajc da bi rekel kakšno s tabo ko se vidita.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Feb. 2016 23:44

jaz bi se vprašal, a je to zanj samo prijateljsko dopisovanje, ali želi kej več.

če se pa samo igra in te neki osvaja, naredi pa nič, se pa očitno samo igra. s takim jaz osebno niti prijatelj ne bi bil. se ne sekiraj, pa ga odpiši.

škoda samo, da se ravno pri takih playerčkih najbolj sekirate pol..
hej norci :)
beautifulme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a beautifulme » 26. Feb. 2016 9:00

.................
Zadnjič spremenil beautifulme, dne 03. Mar. 2016 11:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Feb. 2016 9:23

Tako.

Sramežljivost je pa takšen bulšit izgovor, ki ga ljudje preveč radi uporabljajo. Razumem da ima nekdo slabše socialne sposobnosti, ali da se boji da bo naredil napaka...ni pa to noben izgovor če si nevljuden, stoičen ali pač P***a.

To je enako kot če ljudje rečejo: Jaz sem pač tak. No lepo, bravo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
beautifulme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a beautifulme » 26. Feb. 2016 9:35

....................
Zadnjič spremenil beautifulme, dne 03. Mar. 2016 11:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Feb. 2016 9:50

Lej, delaj tako kot jaz...jaz če srečam neko punco preko interneta, se nekajkrat pogovarjam da vidi da sem dokaj normalen moški, in da je ne bom ubil.
Po teh nekaj pogovorih, pač povabiš na pijačo ali nekaj..in če drugi tega ne sprejme, in ima kup izgovorov, ja naslednji mesec, imam kup dela...bla bla bla, greš enostavno naprej.

Prvič je to praktično ker ti prišpara kup časa, živcev in energije...ampak obenem ti da tisto mentaliteto, da greš stran ko ne dobiš tistega kar si želiš.
Ni tako pogojevalno kot se sliši, samo pač...če vidiš da ni tiste energije iz druge smeri, je brez smisla.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Feb. 2016 10:46

Led Zeppelin napisal/-a:Po teh nekaj pogovorih, pač povabiš na pijačo ali nekaj..in če drugi tega ne sprejme, in ima kup izgovorov, ja naslednji mesec, imam kup dela...bla bla bla, greš enostavno naprej.

Prvič je to praktično ker ti prišpara kup časa, živcev in energije...ampak obenem ti da tisto mentaliteto, da greš stran ko ne dobiš tistega kar si želiš.


Samo neki bi pripomnila. Tole res da so lahko velikokrat izgovori ampak ni nujno. jaz sem imela v preteklosti res težavno obdobje in sem odlašala s srečanji/pijačami, ne zato, ker mi oseba ne bi bila zanimiva ampak, ker nisem imela volje, tudi časa. In lahko je reči, da naj druga oseba gre naprej in nekoga označi za "neresnega" oz. samo "izgubo časa". Samo po drugi strani pa tudi jaz nočem takega človeka ob sebi, ki bo takoj obupal in me nekam poslal. Ob sebi želim nekoga, ki ve, da me želi in bo tudi malo počakal, če so določene okoliščine v lajfu. Ne pa kensl in takoj iskanje druge, ki bo mela takoj čas in vse.
Sorry za OT.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Feb. 2016 10:56

Mislim, itak je neko razumevanje....tukaj sem pisal zelo črno-belo.

So izjeme, jepa neko pravilo, da če se ti 2x pred nosom odpove srečanje, ali vidiš da so neki bulšit izgovori...greš pač naprej.

Sicer pa, lahko se fizično malo odmakneš, in si pač rečeš, če pride k meni, je ne bom zavrnil, če pa ne, kul.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 26. Feb. 2016 11:02

Sama sem se stokrat opekla zrad takih podobnih situacij - vztrajala pr nekomu, ker jooj sj se pa je lušnjo z njim pogovarjat itd. zatiskanje oči pred resnico.
Če je tipu do tebe, BO S TEBOJ, se bo potrudu, da preživi čas s tabo. vse ostalo je larifari.
nared seb uslugo, pa ga odj*
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Feb. 2016 11:13

Led Zeppelin napisal/-a:Mislim, itak je neko razumevanje....tukaj sem pisal zelo črno-belo.

So izjeme, jepa neko pravilo, da če se ti 2x pred nosom odpove srečanje, ali vidiš da so neki bulšit izgovori...greš pač naprej.

Sicer pa, lahko se fizično malo odmakneš, in si pač rečeš, če pride k meni, je ne bom zavrnil, če pa ne, kul.


Ja, seveda...Pozabila sem omenit, da sem v takem primeru vedno nakazala, da pač nisem preveč dobro itd. in kdor ima neko čustveno inteligenco upam, da je razumel. Ni bilo v stilu "ups, nekaj je spet prišlo vmes", "ne nimam nič časa" itd. Niti kakšnega ignoriranja - kar je po mojem najnizkotnejša oblika pri kakršnikol interakciji z ljudmi.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Feb. 2016 12:54

beautifulme napisal/-a:ma veš ni tolk na tem da se pol sekiramo zaradi takih ampak se mi pa res neumno zdi da po tolkih mescih vse v vodo pade kr po eni strani kaže nek interes po drugi pa spet ne.. pa še s tem da sva bla na isti privat fešti pa ni nč naredu sicr tisti ki ga poznajo praujo da je sramežliv sm to ni ovira pr usm tem usaj po mojem mnenju :-) najbolj pametno bi blo da bi končala tole že po dveh mescih pa je stvar zaklučena.


no, mislil sem, če greš na forum vprašat, ti je že tok mar do njega :) pa je bolje, če ti ne bi bilo..

Ananhas, to je zelo odvisno.. ene punce imajo res težavno obdobje, mnogo se jih pa na to samo izgovarja, ker ne vejo, kaj bi rade. maš pol primere ko se mesce odloča za pijačo z nekom in razglablja neki o čustvih, vmes pa na polno žura in še bluzi z drugimi tipi.. če si mal pozoren, se kar hitro vidi, kdo ima zares težave, kdo pa ti samo natvezi to. recimo, opazovat morš njen (njegov) odnos do drugih ljudi - če pri tebi deluje čudno, drugje pa je nasmejana in polna energije, veš, da je bullshit. in že ko spoznavaš in ima nekdo zares probleme in se pogovarjaš z njim, začutiš skozi pogovor da je res pod pritiskom in razmišlja o teh problemih.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Feb. 2016 13:02

Kdo pa sploh čaka nekoga nekaj mesecev? Če se že za prvo pijačo ali nekaj v tem stilu ne uspeš dogovoriti-kako točno bi naj potem izgledala veza s takšnim človekom?
Jaz sem za te stvari čisto preveč nepotrpežljiva, nesorazmerje med interesom dveh ljudi pa zagotovo ni preveč obetavno. Kot je napisala Exit- če nekomu je do tebe in ima željo, bo za to nekaj naredil. Tako pač je.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Feb. 2016 13:10

Jaz bi nekoga čakala brez problema tudi nekaj mesecev. Pa ne zaradi tega, ker bi bila obupana. Kdor pa kot rečeno obupa ob prvi težavi in se neučakano umakne ko ne dobi takoj to kar hoče, pa pač nima karakterne kvalitete, ki bi jo jaz cenila pri svojem partnerju. Smo si različni.

Ko sta meni umrla oba starša nisem bila pri volji več mesecev za nič, skoraj eno leto. Prosila pa nikoli nobenega nisem naj me "počaka" ali ostane. To sem vedno prepustila in prepustim vsakemu, da sam preceni. Koliko mu je.


Pa da se razume - govorim o posebnih situacijah in ne o primerih, ko nekdo nekoga v nedogled nateguje zgolj iz dolgčasa ali zabave.

Jaz to pač vidim tako, če nekdo želi točno določeno osebo in ne samo to, da je v zvezi (s kom pa mu niti ni tako važno) ali seks, bo znal bit potrpežljiv s to osebo, v nasprotnem bo pač poiskal takoj koga drugega za vstop v zvezo ali samo seks, nič lažjega...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Feb. 2016 14:10

Tvoja situacija je čisto druga. Glede na to, da on hodi po kafičih in jo samo pozdravi tudi neprimerljiva. Torej energijo ima-in željo po druženju. Samo realno-z njo očitno ne ravno.
The world is as you are.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]