Lasulja

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

netline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 10. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a netline » 13. Mar. 2016 9:42

Zdravo!

Potreboval bi kak nasvet glede nakupa ženske lasulje. Moja draga je temnolaska, in ker mene že od nekdaj močno privlačijo tudi svetlolaske, sva se strinjala, da bi poizkusila s svetlo lasuljo (samo doma seveda).

Posledično me zanima ali imate kakšne izkušnje z lasuljami (izgleda človek z lasuljo, kot da ima svoje lase ali bolj kot kako strašilo z bunko na glavi)? Kje bi se lahko dobile blond lasulje, ki so dovolj kvalitetne in spet ne preveč drage? Torej... vsakega komentarja na to temo bom vesel.

Aja, moja si ne želi pobarvati las na svetlo, zato lasulja.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 13. Mar. 2016 20:38

Če kupiš v magic shopu je za sexy igrice čisto primerna. Prav tako lahko naročiš v raznih kitajskih trgovinah.


Sama imam črno in blond in obe sta čisto v redu. :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 13. Mar. 2016 22:47

Kaj pa če bi si tvoja draga za 9,99 EUR namesato paruke raje pobarvala lase? Pa lahko bi govorila angleško s slovankim naglasom pa bi se pretvarjala, da je ona ruska agentka, ki iz tebe skuša preko seksa izvabiti vitalne informacije o sestavi varnostnega ventila za ekonom lonec?

samo predlagam :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 14. Mar. 2016 7:46

ja tudi meni je malo smešo da če te privlačijo svetlolaske hodiš s temnolasko. Zanimivo da tvoja te tvoje izjave sploh tako dobro prenaša in je pripravljena nositi lasuljo.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Mar. 2016 8:42

pa saj ne hodiš samo z barvo las :D
poleg tega je napisal, da ga privlačijo tudi svetlolaske, poleg temnolask, vsaj tako sem jaz razumela. meni se ne zdi da jo želi spremenit, razen tega, da s tem hoče vnest malo popestritve med rjuhe in bit bližje svoji fantaziji. bolje to kot da bi jo varal s pravo bjondo. :D


avtor, poglej na ebayu.

ta zgleda kar ok :D

http://www.ebay.co.uk/itm/LONG-WAVY-BLO ... 6S1kEOxC2w

med temi imaš pa tudi bolj platinasto blond

http://www.ebay.co.uk/itm/Wig-Natural-L ... 1590715516

najdeš pa še polno cenejših varjant gor.

http://www.ebay.co.uk/itm/Free-Shipping ... =undefined
netline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 10. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a netline » 14. Mar. 2016 10:47

Hvala, avtoricama v prvi in zadnji objavi, ki sta razumeli vprašanje in nanj odgovorili.
Ananhas, hvala za povezave!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Mar. 2016 12:34

Nesanica napisal/-a:ja tudi meni je malo smešo da če te privlačijo svetlolaske hodiš s temnolasko. Zanimivo da tvoja te tvoje izjave sploh tako dobro prenaša in je pripravljena nositi lasuljo.


Tudi jaz sem prvo na to pomislila. Jaz kot njegova punca, bi se kar malo užaljeno počutila...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Mar. 2016 13:15

Mhm. Kot ženski bi se mi zdelo malo pod častjo zadovoljevati neke skrite fantazije moškega na tak način- ne rečem da bi se šlo za foro-tu se gre za to, da bi te bolj privlačila, če bi bila svetlolasa-kot da zdaj ni dovolj dobra in je to potrebno spremeniti.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Mar. 2016 13:39

Zanimivo, kako drugače vidimo stvari. jaz nisem iz tega razbrala kot, da ga ona kot temnolaska ne privlači in da hoče blondinko. mogoče zato, ker se mi zdi barva las nekaj spremenljivega, stil, kot pač določen kos oblačila itd.
izgled/različica izgleda (saj se tudi tekom zveze lahko naš izgled spreminja) je samo en izmed faktorjev pri osebi, ki jo ljubiš. in, če bi bili črni lasje (poleg moje farbe) mojemu seksi, bi ga brez slabega filinga kdaj presenetila v postelji kot črnolaska. pač igranje vlog, saj lahko oba uživata v tem. ne bi tega dojela kot, da me ne ljubi oz. mu nisem privlačna kot rjavolaska.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Mar. 2016 13:50

Jaz tudi ne vem je je problem.

Tip ima pač preferenco na blond lase, ni zahteval da se ona pobarva, ne goni se okoli za blondinkami...in je direktno komuniciral svojo željo.

Ona je pa sklenila kompromis, in je to to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Mar. 2016 14:42

Ananhas napisal/-a:Zanimivo, kako drugače vidimo stvari. jaz nisem iz tega razbrala kot, da ga ona kot temnolaska ne privlači in da hoče blondinko. mogoče zato, ker se mi zdi barva las nekaj spremenljivega, stil, kot pač določen kos oblačila itd.
izgled/različica izgleda (saj se tudi tekom zveze lahko naš izgled spreminja) je samo en izmed faktorjev pri osebi, ki jo ljubiš. in, če bi bili črni lasje (poleg moje farbe) mojemu seksi, bi ga brez slabega filinga kdaj presenetila v postelji kot črnolaska. pač igranje vlog, saj lahko oba uživata v tem. ne bi tega dojela kot, da me ne ljubi oz. mu nisem privlačna kot rjavolaska.


Jp :wtg:
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 14. Mar. 2016 14:44

Kar je nekomu turn off, je lahko nekomu turn on. 100 ljudi, 100 čudi.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2016 14:53

meni se tudi ne zdi nič takega to.. a potem se tudi ženske, ki se kar naprej barvajo na različne barve, ne marajo? :D
pri seksu ni meja in vso filozofiranje odpade, sploh feministično (dokler se oba strinjata seveda). fetiši in fantazije ne odražajo osebnosti. v bistvu so velikokrat totalno nasprotje. imaš samozavestne mačote ki se radi oblačijo v plenice in so našeškani. in imaš tudi nežne otročje deklice ki rade bičajo svoje tipe. sam večkrat fašem kakšne opazke glede svojih fetišev, češ da mam neke travme iz otroštva al ne vem kaj.. ne.

če je odnos tak, kot je treba, in zaupanje, je vse dovoljeno :) če pa ni, se pa lahko tožita že če jo malo grobo za rit prime.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Mar. 2016 15:29

Da ne bo pomote-delajte, kar hočete, jaz nikogar ne obsojam, dokler je privolitev iz obeh strani.
Jaz sama bi se pa v lasulji počutila kot za pusta, pa vseeno zato nisem nuna.
Me pa zanima kako bi se počutile, če bi videle, da ste svojemu v lasulji privlačnejše.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Mar. 2016 15:39

Mislim, da se večina moških zaljubi v obraz in postavo svoje punce (če govorimo o vizuali), ne pa v barvo las. to je bolj tista pika na i se mi zdi. torej mislim, da jim je bolj pomembno kdo je lastnica neke frizure. tudi avtorju najbrž ni vsaka huda samo zato, ker ima blond lase.

in čisto razumem, da imajo tako temni kot svetli lasje svoj čar.

dobro, drugo je neka skrajnost, če bi se vzburil samo, če bi imela lasuljo gor. :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov