Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

miha31
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a miha31 » 17. Avg. 2018 8:27

...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Nov. 2019 21:12

Koliko se vam zdi običajno, da preteče časa, odkar se začneš dobivat, do takrat, ko si skupaj?
(Js ful nimam občutka, ker za prvi dve zvezi, smo bili skupaj, odkar smo prvič zamutli oz tam v roku enega tedna, odkar smo prvič in zdaj se mi zdi čudno za vsakega, če se želi dobivat in ne izrazi želje da bi bil skupaj.. :D :D )
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Nov. 2019 23:15

Odvisno, kaj si oba vpletena želita oz. kaj pričakujeta.

Če si želiš z nekom nekaj resnega, ti svetujem, da razčistiš to z osebo čim prej in odkrito poveš, da ti ni samo do ''prijateljevanja''. bolje biti iskren sam s sabo in s potencialnim partnerjem, da ne želiš nič neresnega, kot pa ne vedeti pri čem si in čakati na predlog z njegove strani.

Jaz sem pri vseh potencialnih dejtih vprašala takoj brez ovinkarjenja, do kakšnega tipa veze je odprt. Takoj veš pri čem si, razen če bi nekdo imel nek hud namen manipulirati, samo da pride do prvega sexa - se zgodi, ampak redkeje.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Nov. 2019 23:26

Ma js sem povedla vse, da mi je do resne zveze že na tem prvem zmenku ( in skos težim s tem, da ne bi nič neresnega in da bi resno, vsakič, ko nanese debata na kaj tazga) in glede seksa je tudi bil že takoj, prvi zmenek /tehnično gledano drugi zmenek, če štejem še enega že fuuul časa nazaj).

Samo pol ti tko odogvori, da ne veš.. neki, da bi imel resno zvezo v prihodnosti, a hkrati, da ja da bomo vidli, ku bo šlo (videvanje kao..).
Zdej je blo 5 zmenkov, očitno bom mogla še malo videt, ku bo naprej..

Zdej že resno tudi horoskop krivim!! :lach: , recimo biki so taki, da se takoj odločijo, a ta riba neki ne veš kaj bo.. :lach: :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2019 9:44

Ma drugače pri temu, s katerim se dobivam, je problem, ker je ful tak izbirčen in samovšečen, si misli/ je izjavil, da je on itak vsem puncam všeč, pa da je prav videl bivšo, kako se je zaljubila vanj, že na prvem zmenku in v takem stilu izjave...

Kak drug stil tipa bi se prej neki odloču, kaj hoče ja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 16. Nov. 2019 13:30

Ma ne vem, to hvaljenje, kako so se druge zacopale vanj itd. se mi zdi bolj značilno za neko lažno samozavest. Pa tudi dosti ljudi, ki si želi potrditve s strani seksualnih partnerjev (iz takšnih in drugačnih razlogov) dajejo neke lažne upe, kao ''rabim še malo časa, ne vem, kdaj bom pripravljen'' v tem času pa hranijo svoj ego s tem, ko vidijo, da je oseba nora na njih in bi takoj skočila v zvezo z njimi, samo da oni dajo znak.

Jaz se nisem sploh nikoli zapletala s tipi, ki se niso znali zjasnit oz. ni bilo z njihove strani nobene želje po nekem konkretnem pogovoru in se je vse vrtelo okoli sexa. Pa ne zato, ker bi si želela z njimi resne zveze (to itak težko sploh rečeš po parih dejtih, al ja al ne) in bi se bala končne zavrnitve po nekaj mesecih, ampak zgolj za to, ker me površinski odnosi od nekdaj ne zanimajo oz. v njih ne vidim smisla/izgubim interes po dveh dejtih.

In itak, ne moreš vedno po npr. mesecu dejtanja že kar napovedovat, ali se bo razvilo v resno zvezo z dolgoročnim potencialom, ampak se mi zdi, da se dinamika odnosa razvija čisto drugače, če je obojestranski interes velik. Če je vse komunikacijsko gledano bolj bogo in se vrti zgolj okoli sexa, zraven pa nobenih konkretnih pogovorov o življenjskih pogledih itd., je bil zame to vedno znak, da se bo slej ko prej ohladilo.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2019 13:41

Hm.. ma ni samo sex, je tudi pogovarjanje, meni se je kar fajn pogovarjat z njim.. mi je zelo tako sproščeno, da lahko povem vse točno tako, kot imam v mislih in je vse brez nekih zadržkov in tega.. Ne, saj seks je bil zdaj recimo na ene 3/ 5 zmenkov (+ še en zmenek 1 leto nazaj, ko ni bilo seksa..), na 1. pa pol od 4. naprej...

Ma zdaj je 3 tedne odkar sva se 1. dobila, tako da se ne dobivava zelo dolgo.. Ene frendice so mi rekle, da naj počakam par mesecev, al kao da toliko traja, da vidiš če bi bil skupaj, čeprav meni se to sliši malo dosti.. ma ajde. Mislim jaz drugače neki notranji filing imam bolj, da bi znalo bit nekaj na vsem tem. Zavrnitve po par mesecih ( če se sploh bova toliko časa dobivala ), se ne bojim, če bo, bo, bom že preživela.

Ma glede seksa je tako, da ni, da bi avtomatično hotel imet samo seks (iz svoje strani govorim), ampak te enostavno tako povleče, če ti je oseba toliko privlačna..





Po pravici povedano, je bila situacija lansko leto da... nekje sva imela stik in po tistem sem doma ravno ležala na postelji in dejansko razmišljala o njem in o seksu z njim (sem bila takrat samska ker smo s fantom vmes nekaj prekinili..) , ko dobim sms, če bi šla na pijačo z njim.. :D :D ( Pol so me takrat neke stvari zmotile + imela sem 0 časa, že takrat, ko sem šla na pijačo ni bilo časa in sem zato takrat pustila vse skupaj.. )
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Nov. 2019 14:09

Ko sem sama začela hoditi na zmenke z moškim, kjer je bila obojestranska povezava sploh ni noben od naju rekel, da mora razmisliti o vezi ali karkoli v tem smislu, ampak je sama dinamika pripeljala do veze. Seveda ob predpostavki, da se ne dobivam z nekom, ki mu je čisto ok, da dobi samo sex in te vmes zadržuje še z uro ali dvema pogovorov,toliko, da ne prekineš.
Sem pa vse resne veze začela kar hitro po prvem zmenku, v roku največ meseca, ampak nič na silo.
Na tvojem mestu bi jaz stopila korak nazaj, itak si trenutno cela zatreskana in kolikor gre logično pogledala na celo situacijo. Na koncu koncev je težko presoditi,kaj se dogaja na drugi strani, spet pa-verjetno si želiš odkritega odnosa, kjer ne rabiš čakati mesecev, preden se nekdo zjasni, ne?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2019 14:14

Kaj bi konkretno pomenilo iti korak nazaj? :D
Ja, je kar neprijetno, ko si že 'noter' it kak korak nazaj..

Ma js bi se tako v teoriji mogoče dobivala še kakšen mesec (zdej se 3 tedne), potem bi pa vidla, če bi šle stvari bolj nazaj ali ne bi čisto nič napredovale.. bi potem se najbrž bolj umaknila ali malo razmislila o vsem ja..

Zdaj je težko tle prav vse opisovat, kako in kaj, ker bi bilo predolgo, tako, da sem samo par stvari izpostavila, sem mogoče napisala vse skupaj v malenkost bolj negativni luči, kot je v resnici..

Možno, da samo jaz paničarim za brezveze, ker sem odkrito, navajena/ razvajena, da so moški zaljubljeni vame, že takoj, ko sem se začela videvat ali že prej, tako je bilo pri prejšnjih dveh partnerjih.. se morem malo učilirat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 16. Nov. 2019 17:14

Punce, necesa tu ne razumem. Kako tip sobi seks? A ve ne seksate ker vam je fajn seksat? A nimate nic od tega? Ce z nekom seksas pac seksas, mu ne das. Zakaj na seks gledat kot na valuto, ki jo das? Js sm komaj cakala, da seksam s tipom, ne pa da sem razmisljala, ce je prezgodaj pa kaj bo zdej sosedova micka rekla, ker sva se pozgala ze na prvem dejtu.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2019 17:28

^ :top:


Isto sem jaz rekla eni prijateljici, ki mi je govorila, da me bo en/ lih ta omenjeni, izkoristil. Sem ji rekla, da me ne more izkoristit, da bom seksala, samo če bom jaz hotela, in tako, da bo potem tudi meni fajn. :D :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Nov. 2019 18:55

Jaz nisem pisala kot o valuti, mi je pa razlika, ali ženska pričakuje, da to pelje v nek resnejši odnos, druga stran pa to počne brez tega namena in dlje od tega ne misli iti. In ravno tu sem predvsem pri mlajših puncah opazila, da pride do navzkrižja, ker mislijo, da je to znak potrditve, da moški misli resno, pa temu ni vedno tako.
In hayley recimo seksa s tem moškim, rada bi, da to preraste v kaj več, očitno ji okupira misli na celi črti, za njega pa ni prepričana, kaj si želi. Ni zanimivo, da se pred nekom komot slečeš in seksaš, ne veš pa, če si mu dovolj všeč za naprej? Tu sem mogoče staromodna, ker si pri svojih letih želim biti na čistem-kar ne pomeni, da po enem mesecu sanjaš o poroki.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2019 20:35

Ma ja, no, meni mi je všeč vse, tako sam seks, kot ideja, da bi bilo kaj naprej. Ne seksam z njim samo zato, ker bi mislila, da bo kaj naprej, ali, da bi zaradi tega bilo več možnosti, da bi kaj bilo.

Sem pa malo preveč zapeta glede tega, da more nekaj bit naprej, se vidim.
Saj drugače imam zelo pozitiven filing glede vsega. Zdej bom vidla malo s časom kaj bo.. saj se bo enkrat, na koncu, vse poravnalo ali se zdaj izide tako ali drugače..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 16. Nov. 2019 23:15

Mah jaz pa ne vidim sploh povezave med staromodnostjo in med tem, da želiš na začetku vedeti, za kakšen odnos je oseba, s katero seksas, pripravljena.
Važno se mi zdi, da ne prihaja do manipulacije.

In ja, če je osebi (v tem primeru ženski) popolnoma vseeno, ali se gre tipu samo za sex, ker se gre tudi njej zgolj za užitek in ji je vseeno, ali se bo razvilo kaj več ali ne, potem je tudi moj nasvet: daj si duška, boli te. :D

Če se pa ženska konstantno sprašuje, a bo kaj več enkrat v prihodnosti in kam sploh to pelje, potem to kaže na neko nesigurnost, nezadovoljstvo s trenutno situacijo in možno čustveno navezanost, ki ji jo tip mogoče ne bo vrnil v enaki meri, kar pa lahko vodi v veliko razočaranje, iz tega vidika bi bil tudi moj nasvet: ustavi konje = ne polagaj upov na ta odnos in počakaj, da še on da nek feed back od sebe.

Tako da iz mojega vidika tu sploh ne gre za nikakršno valuto pri sexu, ampak zgolj samoobrambo, da ne vlagaš sam preveč energije in si ne beliš preveč glave, tvoja simpatija pa nič.

Če je obema odnos, ki temelji zgolj na sexu, fajn, potem pa itak noben problem. Samo jaz iz pisanja od hayley nisem dobila ravno vtisa, da bi se ona zadovoljila zgolj s tem.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2019 23:28

Ma jst ne ločujem tega tako, da če ti je samo za sex, si daj duška, sicer se drži nazaj. Lahko ti je oseba resnično všeč, a si še vedno želiš dat duška, ker te tako zelo privlači.. :D

Nezadovoljna s situacijo nisem, vsaj ne zdaj. Navezanost pa je in tudi zatreskanost.. zato ta panika. Sem malo dramatična, sej bo. :D

Ni mi všeč, če nimam filinga, da imam nadzor.

Pri zadnjem bivšem, ko sva se prvič mečkala pri njemu doma, sem tudi dobila neko paniko, da hoče samo seks odnos in na sredi prekinila in se šla jokat v kopalnico.. pač sem čudna. Mogoče sem imela kak poseben čustven dan takrat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]