Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jun. 2016 7:53

Ker če so, what did you expect? :D

Si si pa popolnoma dobro obrazložila pojav zakaj se to počne, nimam kaj dodati? :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 15. Jun. 2016 9:16

Ker njih same vzburja misel, da ti to sliko gledas, tudi ce ti ni vsec, vidla si jo :)
Sem vprasala par ljudi in so mi dali tak odgovor. Seveda je pa moznosti veliko
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Jun. 2016 11:36

Haha, ja večinoma moškim ni jasno, da nas pogled na njihove privat dele ne vzburja na "tak" način kot njih ženska telesa. :D Mene vzburja samo tič mojega partnerja in ja, njegova slikca, če si kaj pošiljava, ker je pač moj (aww :D ).
Da bi me pa nasploh vzburilo kar od nekoga, to pa ne, kvečjemu odbijajoče izpade. Pa za takega pol predvidevaš, da itak vsaki pošilja, kar pa sploh vzame čar.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 15. Jun. 2016 14:37

A potem ko zacnes z nekim tipom zvezo, te njegov tic v trenutku privlaci? In ko z njim koncas, te v naslednji sekundi zw odbija?
Zanimivo.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Jun. 2016 15:03

Če smo čisto realni, penis iz estetskega vidika pač ni najbolj lepa/privlačna stvar... Moj partner pa me privlači v vseh pogledih, njegov penis je nekaj kar me noro zadovolji, kar je v meni, ko se ljubiva in tako ga pač dojemam, zato me vzburja. Ne bo me pa vzburila slika nekega bingeljna od neznanca. Tudi nisem še slišala, da bi se katera ženska božala do orgazma ob random sliki penisa. Mislim, da je to ta razlika med spoloma, ki jo je hotela izpostavt tudi saarijarvi. Glede tega smo pač drugače zvezani. :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Jun. 2016 15:48

HAHAAH, saarijarvi, dober post. Sem se nasmejala. :lol: In ja, je veliko resnice na tem. Občutila na lastni koži. Sem se dolgo časa pogovarjala z enim tipom, s katerim mi je bilo res fajn debatirati, sva imelo tudi neko kratko romanco, a nikoli nisva prišla skupaj. In ja, je padlo tudi nekaj kinky fotk, ampak slike njegovega ti*a me niti približno niso tolk zrajcale, kot se je on slinil nad mojimi. In ne, se ne hvalim (da me ne bo kakšen stric iz ozadja napadel :lach: ), ampak tko je blo.
Me rajcajo kakšne hude gole fotografije penisov, ampak jih gledam ko sem res čisto v ''moodu'' pa še to mora bit res neka huda batina in hud tip. ;D
In ne, moški tega ne morete razumeti, ker stvari pri vas funkcionirajo čisto v drugi smeri ... pač ja, ženske imamo pri pošiljaju golih fotografij veliko več izbire in hitreje dosežemo željen učinek. :P
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 15. Jun. 2016 15:50

Iz estetskega vidika tudi vagina ni ravno nek presezek in joske tudi ne, sploh ko ze malo gravitacija deluje. Tako, da samo estetski vidik ni razlog, zakaj se en spol vzburja drugi pa ne.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Jun. 2016 15:53

Seveda ne, a še vedno je dejstvo, da se večina tipov vzburi ob pogledu na žensko mednožje in prsi (nima toliko veze ali je njihova ljubezen(punca) ali neznanka z neta), večina žensk pa samo ob pogledu na penis in jajčka pač ne. Sicer pa moja poanta ni bila le o estetskosti delov telesa ampak tudi o tem, da ženske ponavadi rabijo malce več kot le vizualno stimulacijo.
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 15. Jun. 2016 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 15. Jun. 2016 15:57

Ali pa pac nocejo priznati, ker se kao ne spodobi.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Jun. 2016 15:58

Saj ni noben govoril o tem, da so vagine pa tako estetsko popolne. Spolni organi niso bili narejeni zato, da bi jih občudovali, kako so lepi, ane?
Ampak je penis vseeno bolj specifične oblike, sploh zaradi mod in v nenabreklem stanju je vse prej kot privlačen. Vsaj meni.
Je pa tudi res, da se oblike vagin precej razlikujejo ena od druge in nekatere so bolj privlačne kot druge. Nisem lezbijka, ampak opazim razlike. Pa ne bom šla zdej v podrobnosti, da se ne bo katera tu gor počutila užaljeno.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 15. Jun. 2016 16:08

Seveda niso bili narejeni zato, da bi jih obcudovali. Saj seks tudi ni bil misljen kot sportna dejavnost, pa se to vseeno pocne.
Ampak to je pomoje nek ekstrem razmisljanja v katerega se nima smisla spuscati.
Se sreca, da smo ljudje razlicni in nas vzburjajo razlicne stvari. Ene genitalije nasprotnega spola, druge debela denarnica, sedemindvajsete pa nekaj sedemindvajsetega na tem seznamu. :)
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Jun. 2016 18:33

Mishela napisal/-a:Ker njih same vzburja misel, da ti to sliko gledas, tudi ce ti ni vsec, vidla si jo :)
Sem vprasala par ljudi in so mi dali tak odgovor. Seveda je pa moznosti veliko



No ok, ta odgovor se mi zdi se najbolj logicen.. Torej je vec na tem, da so tipi pac malo ekshibicionisti, kot na tem, da upajo, da se bomo same cisto napalile ob tovrstnih slikah :D

LZ - tinder iz dobrega razloga nima moznosti posiljanja fotk :) dickpicsov je pa internet cisto poln tudi brez tega. In upam si trditi, da jih povprecna uporabnica interneta v zivljenu dobi kar lepo stevilo - tako od neznancev, kot od znancev (you'd wonder), pa niti ni vazno, ce na tinderju, grinderju, fejsu, snapu, matkurji ali kajtivem cemu.

Tudi nisem še slišala, da bi se katera ženska božala do orgazma ob random sliki penisa. Mislim, da je to ta razlika med spoloma, ki jo je hotela izpostavt tudi saarijarvi. Glede tega smo pač drugače zvezani.


No, samo to sem hotela izpostaviti.. :) Pac, malo so mi usle misli, haha.. McLarnovc, dejstvo je, da se boste tipi vecinoma prej 'zbudili' ob sliki muce ali joskov bejbe (ki vam je atraktivna), kot me ob sliki bingeljna lustnega tipa :D In to sigurno ne zaradi tega, ker si nocemo priznati in se ne spodobi, LOL, ampak ker smo iz x razloga enostavno drugace programirane.. (Hudic naj me pocitra, ce bi se povprecen tip tu gor branil fotkic klenih forumasic v inboxu ;D medtem ko bi v obratnem primeru najbrz v sekundi dobila kaksno prijavo.. Ali pac? )

Ni skrivnost, da na izmenjavo snepov ponavadi prvi povabijo fantje; da si na razne strani, kot so npr. Omegle, itak nihce ne upa vec zaradi poplave ticev (in ne cespelj); itd.. Bi si bilo pa zabavno predstavljati svet, v katerem bi malo zamenjali vloge in bi punce cutile isto potrebo po internetnem ekshibicionizmu.. :D ''Mmm misko, ti pa kr sam tuki.. hoces nekaj videt? :cool: ''

Kar se pa tice same estetskosti telesnih delov moskih in zensk.. Mislim, da tukaj igrata vlogo tako cloveski nagon (genetika, narava), pa najbrz tudi malo slika, ki nam jo je skozi leta vcepila druzba.. ni cudno, da se straight zenske strinjamo z vami, da je lep par prsi na pogled bolj prijeten, kot lep par jajc :lol: na konec koncev nam jih ne vsiljujejo na vsaki reklami za parfum.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 15. Jun. 2016 19:03

saarijarvi napisal/-a:No, samo to sem hotela izpostaviti.. :) Pac, malo so mi usle misli, haha.. McLarnovc, dejstvo je, da se boste tipi vecinoma prej 'zbudili' ob sliki muce ali joskov bejbe (ki vam je atraktivna), kot me ob sliki bingeljna lustnega tipa :D


Hmm....nisi ravno ti nekaj dni nazaj pisala, da ti je bilo žal, da se nisi dala dol z nekim švabom?
Odloči se zdaj, katero teorijo boš zagovarjala... :D

Če sem te zamešal s kakšno drugo forumašico se pa opravičujem. :wink: :wink: Se mi pa ne da zdaj iskati nazaj.... :wink:

Hmmm....o klenosti uporabnikov tega foruma(in vseh ostalih) pa....zelo diskutabilna zadeva... :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Jun. 2016 19:28

Kaj ima tisti clovek veze s cimerkoli? :D Kaksna teorija? Govora je samo o fotkah genitalij - oz zakaj moski in zenske tako drugace dojemamo kos roznatega mesa, ki je na fotki.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jun. 2016 19:40

Dejstvo je tako, muca izgleda mnogo boljše kot penis, sem ponosni lastnik penisa že 26 let, in ja...je orodje, ni pa estetski del telesa.

Nekako razumem transeksualce, to naredijo zaradi estetike.

Enkrat sem poznal eno punco, ki je imela v škatljici za nakit USB s slikami kurcev ki so ji ji poslali pogumni slovenski pjebi.

Ene punce zbirajo prstane, ene uhane, ona je pa zbirala penise.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]