Kje najti fuck frende?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 06. Mar. 2009 15:53

kakšne dogodivščine so za vami, kako ste dobile fak frenda?
med mojimi prijateli ni nobenega privlačnega...žurat ne hodim veliko ampak še zmeri bi rada enga, ki bi bil občasno men na razpolago
hehe kok so bedna uprašanja :D
ampak za hec mi useeno odgovorte :twisted:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Mar. 2009 15:55

obstaja gospod, z imenom Vib Rator, katerega lahko spoznaš v vsaki trgovini za odrasle. ne teži, vedno je za akcijo, edina pomanjkljivost je ta, da brenči od napora ter da si ga moraš deliti s prijateljico, ki se imenuje Baterija Duracell...
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 06. Mar. 2009 15:56

:rofl:
And you don't talk so loud ...
An you don't walk so proud ...
Any more ... and what for?
°°Guns N' Roses - Estranged°°
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 06. Mar. 2009 15:56

Jao, Jochie, kje jih pobiraš? :D

:rofl:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 06. Mar. 2009 17:17

jst sm enga za par priloznostnih ''srecanj'' nasla tako, da sm pac slucajn na FB kontaktirala enga beznega znanca, najboljsega prjatla od enga recimo bivsega... bil mi je pa fuuul dober, pac aktivn placan sportnik in oh in sploh :twisted: potem sva se pac dodala na MSN, in se menla sred noci, in valda mene ful razganja, js sm precej potrebna punca in pac, sva se neki zacela o teh receh menit, njega ful zrajcalo :lol: in je kr zaceu da se bi midva dobila. je blo misljeno kao pijaca, ampak oba sva vedla zaka se gre (k njemu domov bi naj prsla?! DOCH ) no inn..prvic se nisva prsla do konca, sva se pa velik pogovarjala...potem pa parkrat...no ja... :D potem se je pa zbau da bi js hotla kej bolj resnega, ker je ful posten fant, pa js bi se glih takrat mogoc zacela navezovat, in sva enkrat sla na pijaco in mi je lepo povedu da nima casa za punco, jst sm vedla pr cem sm, super sva se zmenla. pac js nism hotla se it tega ''f** frendovstva'', tk da je blo cist prav. parkrat sm se pomisla na njega, dans se pa sam nasmejim ob teh spominih :lol:
mogoce bi komu delovala skor kot ''dekle na poziv'' ampak jst sm bla dejansko potrebna, tip me je fizicno privlacu, poznala ga pa nism...lol...in to pr mojih 17.... :D on je biu mal starejsi, in je biu tut pac potrebn...ob pravem casu na pravem mestu =))))


ah ja moja nora leta....cist uzivam zdej z resnim fantom, ne rabm vec teh izzivov :D
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 06. Mar. 2009 17:46

določen čas je bil moj best frend moj f... frend. Ko sva se dobla pač ni šlo drgače in sva pristala skup, nekjakrat ročna tehnika, poljubljanje, potem pa naj bi šlo tud za taparavo stvar, in sva si pa oba našla par. Tk da do tega ni prišlo. Svojga fanta ljubim, a mi je še vedno žal da s frendom nisva zares... K pomoje je v teh stvareh ffuuuuulll dober. No frenda sva še dans. Še bolša ko sva bla, sam zj res sam frenda. Se morva ful brzdat da naju ne zanese.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 06. Mar. 2009 18:09

^^Ne bi bila rada na fantovem mestu. A se ti ne zdi, da boš vedno bolj firbčna kakšen je?
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 06. Mar. 2009 18:18

LanaMaxim napisal/-a:^^Ne bi bila rada na fantovem mestu.

Tocno tole sem pomislila, ko sem prebrala klawdyin post. :?
Resno tako zelo ljubis fanta? Pa si hkrati zelis drugega, komaj da ustavljivo?
Ali mi dejansko pravis da si sposobna tako locit dejstvo, da nekoga ljubis in dejstvo, da ti je nekdo zivalsko privlacen? Pa da s tem ni tvoja ljubezen do fanta nic ogrozena? :gruebel:
And you don't talk so loud ...
An you don't walk so proud ...
Any more ... and what for?
°°Guns N' Roses - Estranged°°
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 06. Mar. 2009 18:53

ej pejd na kak hud žur ;) raje ne študentski, ampak tko nekam.. ;) in potem enostavno zapeci enga, ki se bo spogledoval s tabo... z vsako v bistvu... pol tist večer sexata.. in ga potem vprašaš, če bi lahko to še kdaj ponovila. Če mu je blo super in se je izpraznil, bo navdušeno rekel ja ... in evo, maš :lol:

Vendar ti ne morm garantirat za koliko časa mu boš dobra. To je verjetno odvisno od vsakega posameznika. :rofl:

maš pa tud urgenca nek iskalnik sexa.. sm raj si ga na kakem žuru najdi..

če te ne bo prej minilo :lol:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Mar. 2009 19:02

Jaz pa na to ne gledam tako, ker ločim med tem, da greš z nekom, ki ga pobereš na žurki (ta se res samo izprazni) in fukfrendom kot "kolegom s privilegiji". Tudi v tem slednjem primeru afkors ne moremo govoriti o eni ljubezni, se mi pa zdi takšen odnos vseeno malo globji.

Kar tako v diskačih jaz pomoje ne bi mogla pobrat tipa. Oziroma, tudi če bi ga, dvomim, da bi lahko šla do konca z njim. Verjetno bi si nekje na sredi premislila, ker bi mi postalo neprijetno ob intimnosti s popolnim tujcem.
Fukfrend pa v bistvu ni tujec, ampak frend, torej nekdo, ki ga že itak poznaš in se z njim štekaš. Zato je to pomoje boljša varianta.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 06. Mar. 2009 19:10

Al pa ne, ker je več možnosti, da se eden zacopa in pol ni fajn, dostkrat vpliva tud na prijateljstvo. Tko da če nimaš problemov bit s popolnim tujcem, je pomoje to boljša ideja. Najbolj optimalno se mi pa zdi, da si najdeš znanca. Torej osebo, ki je morda iz tvoje širše družbe, se pozdravita in spregovorita kakšno besedo, ni pa tko, da bi bla res frenda. Ker je ponavadi z dobrim prijateljem dost težko bit fakfrend.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Mar. 2009 19:15

Ne, saj nisem mislila ravno najboljšega prijatelja. Več kot znanca, manj kot prijatelja. Kolega v bistvu :)
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 06. Mar. 2009 19:16

V starih časih, ko je tudi mene tako razganjalo, kot je red_rose (sicer mene pri 15, skor 16h :eek: ), sva se z takrat res dobrim frendom menla, da bi pa fuck frenda postala :D Itak sva bila oba vražička :twisted: ah, sam če se spomnem....
Sam potem je ideja padla v vodo. Mogoče mi je mal žal, da ni bilo kej več. Kaj pa vem :)
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 06. Mar. 2009 19:18

jullia_ napisal/-a:Jaz pa na to ne gledam tako, ker ločim med tem, da greš z nekom, ki ga pobereš na žurki (ta se res samo izprazni) in fukfrendom kot "kolegom s privilegiji". Tudi v tem slednjem primeru afkors ne moremo govoriti o eni ljubezni, se mi pa zdi takšen odnos vseeno malo globji.

Kar tako v diskačih jaz pomoje ne bi mogla pobrat tipa. Oziroma, tudi če bi ga, dvomim, da bi lahko šla do konca z njim. Verjetno bi si nekje na sredi premislila, ker bi mi postalo neprijetno ob intimnosti s popolnim tujcem.
Fukfrend pa v bistvu ni tujec, ampak frend, torej nekdo, ki ga že itak poznaš in se z njim štekaš. Zato je to pomoje boljša varianta.


Jst tud ne bi mogla kr enga tko mim grede nek pobrat in se dol dat z njim...yucki :tot: Jst rabm neki časa, da me začne nekdo spolno privlačt, sam zarad lepote me ne (no mor mi bit tud vizualno všeč, seveda), tko da ga morm že mal poznat za take zadeve. Moj f** frend je bil moj prvi fant, s kerim sva 'hodila', k sm bla stara 13 let in sm se z njim prvič lupčkala, pa bla prvič čist zalublena. No v kasnejših letih je bil moj f** frend in to se je vlekl kr par let, s presledki. Je blo zmer neki med nama, ena taka kemija al kaj.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Mar. 2009 19:40

klawdy napisal/-a:določen čas je bil moj best frend moj f... frend.
....
Še bolša ko sva bla, sam zj res sam frenda. Se morva ful brzdat da naju ne zanese.


Njah, takole nekak podobno je bilo pri meni. Pač, nekega dne sma malo preveč spila in pristala v postelji. In potem glede na to, da sva oba bila samska, sma nadaljevala. Dokler niso začele zadeve mal škripat, potem sva nehala in od tedaj sva še vedno najbolša prijatelja. Ljudje, ki ne vedo kaj je bilo med nama, jim sploh ne kapne, ker sva bolj kot brat in sestra.

S tem da jaz imam zdaj mojega ful rada in me niti malo ne mika, da bi s tem svojim prjateljem še kdaj, za to mam dragega in sam njega se mi lušta met v pojsli :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov