Kje najti fuck frende?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Sep. 2012 20:14

pa še to, nisem js tista, ki bentim kako je svet poln ljudi, ki bi se samo žvalili po žurkah in fukarli naokoli in so neresni in jim je v življenju pomembne samo seks in bi prevarali v prvem danem momentu. kako ne uspe osnovat resne zveze, najt prave ljubezni.

torej ta tvoja premisa
ja, opravka maš s tipi ki so v tvojem interesu očitno so to taki ki jim sex pomeni več kot vse drugo

gladko pade.

js praktično živim tvojo pravljico.

:keks:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Sep. 2012 21:08

Tamala_mrha napisal/-a:Od samskih so dejansko vsi za FF, tudi taki, ki iščejo zvezo.


Tamala_mrha napisal/-a:Moj point pa je bil, da ima nekdo lahko ff, medtem ko "čaka" resno zvezo.


ne. tvoj point je bil da so vsi samski ZA FF. ne da vsak samski LAHKO ima FF.

jasno da ima vsak samski lahko FF. niso pa VSI za. jaz sem samski in nisem za.

floribunda, midva se pri vsem tem ubistvu strinjava. samo da grem tebi pač na živce. jaz sem samo rekel da če JAZ nisem tak, pomeni da niso VSI taki. in potem "velecenjeni jaz" kaj?
če bi nekdo rekel da so vse ženske kurbe, a ti pa ne bi rekla "jaz nisem" al kaj?

še enkrat ti rečem. preberi kar pišem pa potem bodi pametna. ne pa da neki obračaš besede in me obtožiš da neki drugega govorim.

pa še enkrat povem da bo jasno: mogoče je velik samskih tipov ki bi bilo za FF, niso pa VSI taki. in tudi tisti ki iščejo resno zvezo NISO VSI taki.

in ja, nekaj moraš imet proti meni - ker govoriš spet vse o meni. tema je o FFjih in jaz pravim da nismo vsi taki. ti pa začneš podjebavat o vsem kar sem kdaj napisal.
hej norci :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Sep. 2012 21:26

slovenc79 napisal/-a: pa še enkrat povem da bo jasno: mogoče je velik samskih tipov ki bi bilo za FF, niso pa VSI taki. .


Jp. Sploh ne vem, kaj se prerekate glede tok očitne in logične stvari :D Itak je pa v originalu tisto izjavo glede 'vseh moških' sproduciral vroči mucek, ki ima pa že itak vedno obarvane izjave v stilu, kako naj bi bili vsi moški potencirano živalskih nagonov in brez izjeme vedno za parjenje (in na drugi strani poudarja domnevno vse frigidne ženske) :D . Njegovih potenciranih trditev ponavadi ni čisto resno / dobesedno za jemat :)
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 19. Sep. 2012 22:48

Pridem po enem mescu na forum, pa se še zmer isti kregajo..mislim dejte se poseksat med sabo, bo ziher dobr seks ko bo iz jeze in sovraštva
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Sep. 2012 22:54

^^nihče te ni pogrešal in spraševal po tebi... :wink:
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 19. Sep. 2012 23:14

slovenc79 napisal/-a:a si ti samski tip ki išče zvezo? nisi. ne moreš tega rečt. ne moreš vedet kaj jaz iščem, kaj mi največ pomeni. jaz če sem potreben si ga vržem na roko pa je. in ko mi pride nimam več želje po sexu vsaj par ur. z nekom ki ga imam rad pa mu zaupam si pa ves čas želim bit. tko da ne govori bedarij. če imaš ti fanta samo da ti pride, čustva so ti pa nepomembna potem so to TI in ne VSI.

meni gre na živce da je vedno več folka samo za FF. še bolj pa to ker niso sposobni kontrolirat čustev.

joh, kaj ti men o težavah s puncam? tuki se o FF govori :D jaz pravim: ne grem se fukat z eno xy punco sam ker jo P***a srbi. pa tud če ma fetiš ne. kurc, jaz bi rad da se mava rada..

.. ubistvu bolj bi mi pasal imet EB :) emotion buddy :D punca s katero bi skupaj hodila, se objemala in poljubljala sam sexala ne bi :) vsaj čustva bi bla in itak bi si ga nanjo metal :P


Čustva bi bila in od silnih čustev bi si ti metal...sej ne moreš verjet..

Ni pomenljivo..ljudem, ki jih imaš ti za plehke, uspeva v življenju marsikaj. FF, friends with beenfits, ONS, zveza, poroka..

Kaj uspeva tebi in zakaj je vsa ta tvoja teorija brez praktične eksistence? Se kdaj vprašaš?

Zakaj nimaš ene, ki bi se samo božala in objemala s tabo? Se kdaj vprašaš?

Biti večno sam in zagrenjen, ter se samoprepričevati, da normalnih žensk ni..to so občutki, ki si jih želiš v lajfu?

Sej ene ideje maš dobre, lepo je, če je tip romantičen..samo ej, nobena ne bo šla s tabo na foro..jaz bi se malo objemal s tabo...

Najprej ji moraš biti všeč, nato pa jo boš lahko objemal, kolikor boš hotel. Se kdaj vprašaš, zakaj nisi nobeni všeč in kako spremeniti, da boš?

Za konec se vprašaj še, zakaj bi ena punca sploh bila s tabo in kaj bo s tabo doživela, ter kaj imaš za povedati o sebi, razen, da bi s emalo božal in da želiš, da te ena poščije?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Sep. 2012 1:46

v klepetalnici
hej norci :)
pohorc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 169
Na forumu od: 22. 8. 2011
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a pohorc » 22. Sep. 2012 11:50

Jochie napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:moj point je da nismo VSI fukači in enim več pomenijo čustva kot fukarjenje. TO je moj point.



slovenc, ko boš fukal, bodisi iz strasti, bodisi rekreativno in doživel občutke, ko ga namočiš v ekstazo, ko boš dobil nohte v hrbet, ko bo vzdrhtela pod tabo, na tebi, pred tabo, ko ne bo vedela, kje je, kaj počne, ko ji boš lahko medtem prepeval partizanske pesmi, pa tega ne bo registrirala, ko ji boš pa potem povedal, kaj si počel, te bo pa gledala, kot da si največji lažnjivec, itd, itd.

ko boš doživel te občutke, ki nastajajo tudi med rekreativnim seksom, potem boš videl, kaj je fukarjenje. in potem boš dejal: seks s čustvi je vrhunski, ampak rekreativni seks je pa tudi odličen - saj ni važno, samo da je vlažno! :wink:


Za moje pojme je to pretirano. Namočiš ga v ekstazo? Oh, come on ... :roll: Sploh seksati z nekom brez ljubezni, ki ti ni seksi, privlačen, je neumno. Se mi dogaja, da ko je kolegica pri meni po nekaj dni, seksava le enkrat, mogoče dvakrat, če sem reeeees potreben, sicer si ga raje vržem na roko in pozabim na to. Pa ni neka grdavša. Ampak mi ni. Nočem, da se me dotika, nočem, da me poskuša poljubljat, nočem, da me strastno gleda v oči ... Tudi pri prejšnji je šlo bolj za to, da sem jaz njej delal usluge. Če mi ženska ni toliko všeč, da bi jo najraje pojedel, mi tudi do seksa z njo ni preveč. Potem je pa vse odvisno od tega, koliko sem potreben. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Sep. 2012 11:53

^^kje ti je logika, da pač malo seksaš s kolegico?
Aja, potreben si. Maš pa ekstra brihtne kolegice, ki čakajo, kdaj ti bo :P
The world is as you are.
pohorc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 169
Na forumu od: 22. 8. 2011
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a pohorc » 22. Sep. 2012 11:56

Nekaj takega, ja. :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Sep. 2012 15:42

pohorc napisal/-a:
Jochie napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:moj point je da nismo VSI fukači in enim več pomenijo čustva kot fukarjenje. TO je moj point.



slovenc, ko boš fukal, bodisi iz strasti, bodisi rekreativno in doživel občutke, ko ga namočiš v ekstazo, ko boš dobil nohte v hrbet, ko bo vzdrhtela pod tabo, na tebi, pred tabo, ko ne bo vedela, kje je, kaj počne, ko ji boš lahko medtem prepeval partizanske pesmi, pa tega ne bo registrirala, ko ji boš pa potem povedal, kaj si počel, te bo pa gledala, kot da si največji lažnjivec, itd, itd.

ko boš doživel te občutke, ki nastajajo tudi med rekreativnim seksom, potem boš videl, kaj je fukarjenje. in potem boš dejal: seks s čustvi je vrhunski, ampak rekreativni seks je pa tudi odličen - saj ni važno, samo da je vlažno! :wink:


Za moje pojme je to pretirano. Namočiš ga v ekstazo? Oh, come on ... :roll: Sploh seksati z nekom brez ljubezni, ki ti ni seksi, privlačen, je neumno. Se mi dogaja, da ko je kolegica pri meni po nekaj dni, seksava le enkrat, mogoče dvakrat, če sem reeeees potreben, sicer si ga raje vržem na roko in pozabim na to. Pa ni neka grdavša. Ampak mi ni. Nočem, da se me dotika, nočem, da me poskuša poljubljat, nočem, da me strastno gleda v oči ... Tudi pri prejšnji je šlo bolj za to, da sem jaz njej delal usluge. Če mi ženska ni toliko všeč, da bi jo najraje pojedel, mi tudi do seksa z njo ni preveč. Potem je pa vse odvisno od tega, koliko sem potreben. :D


pohorc...samo ne mi reči, da si na Pohorju kdaj priložnostni pastir pa mimogrede kakšno ovco nabrišeš... :D :D :D :D

lej, za razliko od tebe jaz o ženski, ki spada v kategorijo roka (ko se zjutraj ob njej zbudiš in leži na tvoji roki...si raje roko odsekaš in pobegneš, kot pa da bi jo zbudil...) nikoli niti pomislil nisem, kaj šele da bi seksal z njo, tako da...to, da poseksaš kar leze in gre, je tvoj problem... :wink:
pohorc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 169
Na forumu od: 22. 8. 2011
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a pohorc » 22. Sep. 2012 17:05

Kaj si zdaj užaljen. Sam si tako opeval to famozno magično luknjo, da se je dalo razbrati, da podreš vse, kar leze in gre. Če so tvoje fukfrendice same top pi***, kapo dol. Sem imel tudi sam že kako hudo in se je že tudi zgodilo, da sem moral biti fino napaljen, da nisem iskal izgovorov. Torej rekreativni seks je super, ampak s pravo osebo. Sva dosegla soglasje? :D

Tistega pojma "roke" pa sploh poznal nisem, to so tako po moje izrazi nakladačev, ker če si tako pijan, da še ženske ne vidiš razločno, kako boš potem sploh seksal. :lol:
pohorc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 169
Na forumu od: 22. 8. 2011
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a pohorc » 22. Sep. 2012 17:10

Sicer pa glede tega:

Jochie napisal/-a:
slovenc, ko boš fukal, bodisi iz strasti, bodisi rekreativno in doživel občutke, ko ga namočiš v ekstazo, ko boš dobil nohte v hrbet, ko bo vzdrhtela pod tabo, na tebi, pred tabo, ko ne bo vedela, kje je, kaj počne, ko ji boš lahko medtem prepeval partizanske pesmi, pa tega ne bo registrirala, ko ji boš pa potem povedal, kaj si počel, te bo pa gledala, kot da si največji lažnjivec, itd, itd.

ko boš doživel te občutke, ki nastajajo tudi med rekreativnim seksom, potem boš videl, kaj je fukarjenje. in potem boš dejal: seks s čustvi je vrhunski, ampak rekreativni seks je pa tudi odličen - saj ni važno, samo da je vlažno! :wink:


Nisem še slišal nobenega tipa, da bi mu rekreativno seks toliko pomenil. Nohti v hrbet, drhtenje pod tabo, petje partizanskih pesmi ... Si ti siguren, da nisi seksal s svojo drago? Ali kakšno, ki si jo imel za drago? Ali mogoče celo sanjal vse to skupaj. :D Ne vem, no, rekreativni seks za zabavo je pogosto celo brez predigre, brez nekih poljubov in strasti. Pač počiš jo in je. :D :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Sep. 2012 18:15

pohorc, ti si še amater....

da ti malo razložim...obstajajo 3 kategorije žensk:
1. kategorija oltar - pač to je ženska, s katero si predstavljaš biti skupaj. ti ustreza tako vizualno, kot karakterno...
2. kategorija seks - ženska ti je privlačna, ampak bodisi je kokoš, bodisi neumna ali pa preprosto karakterno nista na isti valovni dolžini. med vama je strast, privlačnost, ampak ni šans, da bi si jo predstavljal ob sebi celo življenje. tak tip žensk je material za ONS, FF, karkoli. pač s to žensko je ta rekreativni seks prav tako strasten, itd, itd.
3. kategorija pa je kategorija roka, o kateri sem pisal prej. to je tip žensk, katerih ne bi "prošetao ni daljinskim upravljačem".

ti očitno te tretje kategorije nimaš ali ne poznaš ali nočeš poznati,

kakorkoli, če ti paše, ti kar daj...

mimogrede, tisto petje partizanskih pesmi je bila prispodoba, dejstvo je, da ko je ženska do konca zrajcana, nima pojma, kaj se dogaja okrog nje. to sem hotel s tem povedati.

fukfrendic pa ne smem imeti... :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 23. Sep. 2012 22:46

Na urgenci lovi tipe?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]