Kako popestriti zvezo?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 13. Mar. 2008 21:41

LoveLy* napisal/-a:hm...heh..ja vem ja...ampak se bojim da bi me malo zasvojil tale aparatek..hehe...ker vem, da takrat ko se samozadovoljim niam neke želje po sexu več..in sem potem cela tečna...in mi ni do sexa...ahej...tipi.. :o


uf nevem no.. js ga mam doma, pa me ni zasvojil :) taprava stvar je tolko bolša :D sam je pa res da moj ni nevem kako kvaliteten ker sm ga dobila za roj. dan.. če ne se pa pred njim začneš z vibratorjem zadovoljevat, in grem stavt da bo spremenu mnenje ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
ma.me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ma.me » 18. Mar. 2008 9:08

ne vem iz kje sta... ampak pejta na izlet nekam na obalo... ko bo lepo vreme, lahko že podnevi, ponoči je pa skrajno romantično (vsaj meni). lahko gresta kam skupaj s kolesom, pa vzameš kakšno deko, pa se nekje mal ustavita, ....
kaj pa vem..... sprehod, kino, kakšna večerja. ne vem, ti najbolj poznaš vajino zvezo.
glede sexa pa.... lhko si zamisliš kšno smetano al pa čokolado, pa se mal posladkajta eden na drugemu, skupno tuširanje, .......... kaj pa vem.....
dajta si duška.....

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]