Kako naj vem, pri čem sva

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 05. Avg. 2010 14:37

Definitvno si mu všeč, :flower:
jst na tvojem mestu bi šla kam v kino, pa potem na kakšno pijačko in mogoče sprehod. Al pa na kakšno bolj obiskano jezero. Na bazenu oziroma toplicah je pa že malo preveč ljudi.
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 08. Avg. 2010 17:22

Amm... ne vem za druge tipe, ampak če bi jaz kakšni prijateljici namignil, da mi lepo diši, to pomeni, da bi jo hotel imeti slečeno v postelji.

Če je tip to rekel kasneje, na lastno pobudo, to pomeni, da ga mika, da je razmišljal o tem.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 11. Avg. 2010 22:59

purple_rain napisal/-a:
rokerca napisal/-a:no in sva se ful navadila eden na drugega in na to računalniško imaginarno podobo,
Pazi, da te tole ne bo zavedlo - da ne boš na podlagi tega preveč pričakovala (mene je že).
[quote="rokerca"]

Evo točno tole je bil problem. Eh ena izkušnja več.....
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 12. Avg. 2010 23:41

Saj je bila beseda polomija že skor vnaprej vprogramirana v te chat-msn zmenkarije. Saj sem pol čez čas zaslutila, da to ni to. Ni panike, poskusila pa sva.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Chihuahua
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 26. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Chihuahua » 13. Avg. 2010 14:45

rokerca napisal/-a:aja on je 21 jaz pa 19, pa oba nekako bolj "resna"v glede zvez in vsega, vsaj meni se zdi, da nisem tako otročja, kot so nekatere pri mojih letih, pa približno vem, kaj želim.


Kaj točno pa želiš? Najprej si sama pri sebi razčisti (ne pravim, da še nisi, govorim v primeru če še nisi :)) kaj pričakuješ od tega odnosa oz. od njega, nato pa ga odkrito vprašaj kakšne namene ima on s tabo. To se najbolj obnese, vsaj pri tistih z resnimi nameni. Če se ne bo, potem takem fant ni resen, ali pa mu nisi zares všeč. :wink: Itak sta v kontaktu že kar lep čas, tako da mislim, da nisi prehitra s takimi in podobnimi vprašanji.
hobotnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 7. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hobotnica » 14. Avg. 2010 15:06

Jst mislim, da so taki zmenki in pa tudi taka prijateljstva, malo reskantna (moje izkušnje v + in -).

Če sta že oba razčistila (oz že bila na drugem zmenku) najbrž že malo več veš kje kaj stoji.
Čeprav imam sama zelo zelo lepo izkušnjo s takim zmenkom...ki še kar trajajo :D, ni nujno da bo pri tebi ali pri kom drugem enako.
Malo pazljivosti in nenapadalnosti (v smislu da mu takoj poveš da ti je všeč) in boš odkrila kakšen je fantov namen.
Ves čas bodi nasmejan pa bo vse fajn!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov