kako dolgo je trajal najdaljši sex?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Koliko je trajal vaš najdaljši spolni odnos?

1 uro ali manj
32
24%
1-2 uri
50
38%
2-3 ure
35
27%
več
14
11%
Skupaj glasov : 131

Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 05. Jun. 2007 14:25

ne mu je sam enkrat pršlo..sam tist dan sva že dvakrat sexala in je pč mal več rabu pa tud spiu je mau tko da je vse skp še podalšal...je pa včasih neverjetno kako se loh zadržuje :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 05. Jun. 2007 14:34

Najdalij je blo 3h. Po tistmu sva kr debel gledala. Sploh nisva vedla, d je že tok minil :D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 05. Jun. 2007 14:39

Zvečer začela...pa do jutra...ko sva ugotovila,da moram v službo...takrat nisem bil v službi ravno ne vem koliko koristen,haha
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 05. Jun. 2007 20:01

ma ja no stari ne nabijaj. ne boš reku d si mel 10 ur tiča notr no. pogovarjamo se o tem kok cajta si ga meu notr ne kok časa si prepričval babo d ti je sploh dala :twisted:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 05. Jun. 2007 20:06

5 ur 19 min 22 s

jao

pa mislim da je podobna tema že enkrat bila
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 05. Jun. 2007 20:08

^^je bla, samo jst je NE najdem ... bemu sunce ...
aaa, nekdo se je učil tantro vidim :lach:

nisem pristaš nekega dolgega, potenega ljubljenja ... jst sm za hitro hrano, hitra avtomobile in hiter, vroč sex ;) ... najdaljši? če sem imela voljo, 30min ... sam mi dolgčas rata kmau :lach:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 05. Jun. 2007 20:11

ne olepšuj pa raj reč da mu hitr pride :lol:
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 05. Jun. 2007 20:13

^^lool ... ja kaj nej naredim, če sem pa tok dobra, pa še tok prekleto hot :oops: :oops: :P :rofl:

jah enim se pač ne da mrcvart v postelji 5h :roll:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 05. Jun. 2007 20:20

a ti moj odgovor ne zgleda nič čuden :lol:
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 05. Jun. 2007 20:24

^^ ne zakaj?
ti se mi zdiš ful taka ... da vse do zadnje sekunde beležiš :rofl:

počaki dragi, da si naštimam uro ... Start! :rofl:

mislim ne vem, kdo ve točen čas sexa .. a ne gre tukaj za užitek in ne za merjenje časa LOL
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 05. Jun. 2007 20:38

punkie_ napisal/-a:ma ja no stari ne nabijaj. ne boš reku d si mel 10 ur tiča notr no. pogovarjamo se o tem kok cajta si ga meu notr ne kok časa si prepričval babo d ti je sploh dala :twisted:


Sej je možno. Pri nama se je zgodilo, da sva začela zvečer pa končala proti jutru. Mela sva pa recimo (na oko) po 2h al pa 3h urah 10min pauze, pa ene 2× po pou ure al pa mal več. Ampak ta sex sm si res zapomnala :D

Drugač pa pol ene 4 dni ni blo nč kej prijetno, kr sm komaj hodla, križ, rame in use skupaj je pa groooozno bolelo. Cela sm bla zlomljena. :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 05. Jun. 2007 21:10

renatka_ napisal/-a:
punkie_ napisal/-a:ma ja no stari ne nabijaj. ne boš reku d si mel 10 ur tiča notr no. pogovarjamo se o tem kok cajta si ga meu notr ne kok časa si prepričval babo d ti je sploh dala :twisted:


Sej je možno. Pri nama se je zgodilo, da sva začela zvečer pa končala proti jutru. Mela sva pa recimo (na oko) po 2h al pa 3h urah 10min pauze, pa ene 2× po pou ure al pa mal več. Ampak ta sex sm si res zapomnala :D

Drugač pa pol ene 4 dni ni blo nč kej prijetno, kr sm komaj hodla, križ, rame in use skupaj je pa groooozno bolelo. Cela sm bla zlomljena. :D


Meni se zdi malo smešno,da bi en človek 10 ur nabijal žensko v tamalo?A ni to logično...prvo kot prvo on ne bi toliko časa zdržal...kot drugo pa tudi njej to ne bi pasalo!
Pač seksala sva od večera pa do jutra...valjda se vmes malo spočiješ in pocrkljaš...pa pol spet nadaljuješ,ddd...itak sem, pa tudi ljubitelj lizanja...in sem med mojimi pavzami si malo pretegnil jezik...
Aja...pa še poletje je bilo...tako da sem, kar vmes med seksom pol vodo pil,ccc...meni je bilo super...pa saj se je dostikrat tako zgodilo,da sem po cel večer s punco se zabaval...samo v mislih sem imel točno določenega, ker mi je najbolj ostal v spominu!Ne vem kaj je tukaj nenavadnega?Mislim, da jih je tukaj kar nekaj ljudi,ki so po cel večer seksali do jutra...in se jim to ne zdi nič nenavadnega...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 05. Jun. 2007 21:21

ouki ouki. pol sva pa sam midva tok bedna d ne greva čez pol ure :)
bo treba mal poživit zvezo, sej je res že mal dolgcajt ratal
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 05. Jun. 2007 21:47

Jst tud ne maram unga nabijanja v neskončnost :D Jst mam raj predigro, oralca itd, sam seks s penetracijo mi je pa, če traja recmo več k pou ure, že dolgočasn in mi tud neha pasat uno nabijanje.

Pr nama je traju najdljši seks (s postanki) recmo od ene desetih zvečer pa tm do petih zjutri.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Jun. 2007 8:52

Yazmeen napisal/-a:Jst tud ne maram unga nabijanja v neskončnost :D Jst mam raj predigro, oralca itd, sam seks s penetracijo mi je pa, če traja recmo več k pou ure, že dolgočasn in mi tud neha pasat uno nabijanje.

Pr nama je traju najdljši seks (s postanki) recmo od ene desetih zvečer pa tm do petih zjutri.


Ja saj to sem jaz mislil!Ok..pustimo urco-dve več...tisto nima veze v bistvu...pač si v elementu in se celo noč igraš?!A je to ne vem koliko nenavadno za nekatere ali kaj?Saj to nimaš zdaj vsak večer...če si pa enkrat na teden ali pa parkrat na mesec tako si ga vzameš je meni čist špica!
Imam best frenda,ki je s punco cel vikend si vzel...in sta celi vikend imela za seks...samo pol ene 4-5 dni je bil čisto bogi...je rekel da ni fino to!Jaz priznam,da ne vem, če bi to zmogel...nimam toliko potence v sebi...oziroma se mi ne bi dalo verjetno...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]