Je razdalja ovira?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 30. Avg. 2010 19:44

kataya napisal/-a:A ti veš, da obstajajo polnoletni ljudje, pa kljub temu nimajo svojega avta, niti ga nimajo možnosti si kje izposodit, kot tudi ne dovolj financ, da bi si privoščili neko zvezo na daljavo, sploh tako, da bi bilo potrebno potovat z letalom?


daj mi ti povej, kje bo eno kmečko dekle, ki živi 30km do prvega avtobusa, ki nima avta, si ga ne more izposodit, ki nima denarja, itd, itd, lahko sploh spoznalo tipa, s katerim bi se zaljubila in začela morda furat zvezo na daljavo...

sploh pa...da ti pade bradpitt z neba (ali vstavi poljubno)...pa ocean bi preplavala, samo da bi lahko bila z njim! :D
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 30. Avg. 2010 19:50

Jochie napisal/-a:daj mi ti povej, kje bo eno kmečko dekle, ki živi 30km do prvega avtobusa, ki nima avta, si ga ne more izposodit, ki nima denarja, itd, itd, lahko sploh spoznalo tipa, s katerim bi se zaljubila in začela morda furat zvezo na daljavo...
Mimogrede se lahko zgodi, da to kmečko dekle pride v stik z nekom, ki je od nekod drugod.

Jochie napisal/-a:sploh pa...da ti pade bradpitt z neba (ali vstavi poljubno)...pa ocean bi preplavala, samo da bi lahko bila z njim! :D
Dvomim :D
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 30. Avg. 2010 19:51

Kataya, sploh ne vem kaj bi ti zdej rada. :D Res ne. Če ne vidiš smisla v zvezi na daljavo, zakaj se pol sploh še pogovarjava o tem? Na začetku sem samo podala svoje mnenje o takih zvezah in povedala, v katerih primerih je to lažje izpeljat. Pol pa ti začneš in meni ni več nč jasno. :D Zjasni se, prosim. In res me zanima v katerih rovtah živiš, da nimaš avtobusa/vlaka/taksija 30 km okol? Prosim lepo. :) Še pod mojo hišo se ustavi večkrat pa sem res nekje bogu za hrbtom.
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 30. Avg. 2010 19:52

ja, če avion strmoglavi direkt na njeno njivo in je on edini preživeli....:D

ko ti bo padel, ne boš dvomila, le plavala boš! :)
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 30. Avg. 2010 19:54

Dodajam prešnjemu postu:

kataya napisal/-a:A ti veš, da obstajajo polnoletni ljudje, pa kljub temu nimajo svojega avta, niti ga nimajo možnosti si kje izposodit, kot tudi ne dovolj financ, da bi si privoščili neko zvezo na daljavo, sploh tako, da bi bilo potrebno potovat z letalom?


Đizs, kdaj pa kdaj se jim pa lahko tut to zgodi. Da bi bili pa čisto odrezani od sveta, bi pa mogli bit zaprti v kleti enga avstrijca. :roll:
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 30. Avg. 2010 19:59

kataya napisal/-a:
Alwaleed napisal/-a:Sorry, ampak če je tako, potem je bilo vse tvoje prerekanje z Elle zelo brez smisla, in nisem jaz tisti, ki ima probleme s funkcionalno pismenostjo. ;)
Spet tvoja funkcionalna nepismenost. Še kako ima smisla to prerekanje z Ello. Beri:

Nope, tvoja. :) Beri:

kataya napisal/-a:
Elle.* napisal/-a:Lažje je če si starejši npr, ker maš verjetno svoj avto, ali pa vsaj izpit. Drugače si odvisen od dobre volje in pripravljenosti nekoga, ki ga ima, da te odpelje, ali pa od vlaka/busa. Če je razdalja še večja govorimo o letalih. To pa NI poceni. Plus tega pa če imata ful različna življenja, mal težko uskladita tajming. Ampak ok, to se še da.
Najtežje je pa, če si še najstnik naprimer in imaš take starše, ki ti ne pustijo prespat pri fantu za par dni, ali pa samo za en dan. Potem sta omejena samo na par uric. Ni se pa fajn skos vozit več sto km sem pa tja. :)
A ti veš, da obstajajo polnoletni ljudje, pa kljub temu nimajo svojega avta, niti ga nimajo možnosti si kje izposodit, kot tudi ne dovolj financ, da bi si privoščili neko zvezo na daljavo, sploh tako, da bi bilo potrebno potovat z letalom?

Elle ni nikjer napisala ničesar, kar bi nasprotovalo temu, zaradi česar se repenčiš. :)
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 30. Avg. 2010 20:01

:zustimm:

Pomoje zadnjih par postov komplicira že samo iz principa.
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 30. Avg. 2010 20:02

Alwaleed napisal/-a:Elle ni nikjer napisala ničesar, kar bi nasprotovalo temu, zaradi česar se repenčiš. :)

Napisala je:
Elle.* napisal/-a:Lažje je če si starejši npr, ker maš verjetno svoj avto, ali pa vsaj izpit.
Jaz pa dvomim, da je to tako zelo enostavno, kot se sliši. To je tisto, kar je nasprotujoče.
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 30. Avg. 2010 20:03

Elle.* napisal/-a:Pomoje zadnjih par postov komplicira že samo iz principa.
Kakšnega principa? :lol:
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 30. Avg. 2010 20:03

kataya napisal/-a:
Elle.* napisal/-a:Lažje je če si starejši npr, ker maš verjetno svoj avto, ali pa vsaj izpit.
Jaz pa dvomim, da je to tako zelo enostavno, kot se sliši. To je tisto, kar je nasprotujoče.

Napisala je, da je lažje, če si starejši, ne da je vedno lahko.
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 30. Avg. 2010 20:06

kataya napisal/-a:
Elle.* napisal/-a:Pomoje zadnjih par postov komplicira že samo iz principa.
Kakšnega principa? :lol:

Ugibam samo, da je težko priznat da si se zmotil. Ampak pustmo zdej to, verjetno si že dojela, pol ko smo ti razčlenili in razložili vse moje poste.
Get it now? (ker jaz še zmeraj ne vem, kje je bla tukaj fora...)
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 30. Avg. 2010 20:06

(2x je objavilo)
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 30. Avg. 2010 20:18

Elle.* napisal/-a:Ugibam samo, da je težko priznat da si se zmotil. Ampak pustmo zdej to, verjetno si že dojela, pol ko smo ti razčlenili in razložili vse moje poste.
Get it now? (ker jaz še zmeraj ne vem, kje je bla tukaj fora...)
Yeah right :P
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 30. Avg. 2010 20:21

kataya, kaj ti furaš zvezo na daljavo??? meni se zdi da ja, kajti če si z dragim tako tečna kot tukaj in če bi te moral poslušati vsak dan, bi bila najverjetneje že zdavnaj samska... :roll: :eek: :D
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 30. Avg. 2010 20:22

Indeed. :D
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov