hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 03. Jul. 2016 22:21

saarijarvi napisal/-a:Ze na forumu imamo temo s 150 stranmi postov ljudi, ki iscejo nova poznanstva

Misliš tema Iščem prijateljico?


@Mclarnovc, če nimaš kaj pametnega napisat, ne teži.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Jul. 2016 23:05

Jap
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Jul. 2016 17:09

Vse, o čemer se sprašuje, je bilo že podano, a zavrnjeno kot neutemeljeno, z raznimi pomisleki..Punce imajo rade razne tipe, čist nobena pa ne pada na večne dvomljivce, ki samo sprašujejo druge, kaj naj delajo in ne znajo prevzeti iniciative za nič. Lahko našteješ, kae hočeš, vedno pride tisti izgovor: mene to ne zanima...Vredu, vas pač nič ne zanima. Če bi vas kaj zanimalo, bi šli tja, kar vas zanima in ne bi tu spraševali, kje koga spoznati...Slaba novica za vas pa je, da tudi kakšne sramežljive bolj asocialne punce ponavadi pričakujejo malo več moške iniciative in odločnosti, saj ob sebi želijo moškega, ne pa še eno sramežljivo žensko. Še slabša novica: dokler se ne boste radikalno spremenili, je situacija brezupna.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Jul. 2016 19:42

Jaz ne bom pametoval, ker sem šele zadnje dve leti konkretno naredil spremembe, ki so mi izboljšale socialno in ljubezensko življenje. Pri 26ih imam šele občutek da praskam po površju, in razumem neke stvari.

Tipi ki imajo probleme tu, so si sami krivi, tako kot sem si bil jaz sam kriv.

Kar je Džeki napisal, je absolutna resnica, na temu svetu sta samo dve vrsti moških, moški z vrednostjo, in moški brez.

In razlika je samo ena, drugi govorijo, prvi naredijo. Več kot govoriš, manj narediš, več kot sprašuješ, manj odgovorov dobiš, več stvari kot polagaš na denar, videz in umetne dodatke vrednosti, manjšo vrednost imaš.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Jul. 2016 22:24

Moški pač moramo prevzeti iniciativo. Velja isto, pa če hočeš žensko ali šiht. Šibkejša kot je ženska, ranljivejšo kot se počuti na tem svetu, močnejšega moškega želi. Socialno , umsko ali pač fizično. Sej je res marsikaj zmedeno na tem svetu, ampak od deda se še vedno pričakuje, da bo ded, vsaj v smislu resne zveze, če jo želi seveda. Obstajajo sicer možače, te so mogoče celo zadovoljne s šibkim moškim, ampak vprašanje, ali bo naša forumska mladina zadovoljna s tako vlogo.

Dec mora dat jajca na mizo in se izpostavit družbeno, to se enostavno pričakuje. In ko to naredi, čudežno kot po pravilu dobi tudi primerno partnerico. Ko si star 19 let, lahko sprašuješ okoli, kako punco dobit, če pa to sprašuje nekdo, ki je star tam nekje proti 30, pa pomeni, da je za volanom lajfa malo zaspal in da socialno ni opažen oz. nima nobenih skilsov.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 08. Jul. 2016 16:01

Džeki napisal/-a:Vredu, vas pač nič ne zanima. Če bi vas kaj zanimalo, bi šli tja, kar vas zanima in ne bi tu spraševali, kje koga spoznati.

Plesni tečaji in koncerti me ne zanimajo. Zanimajo me druge stvari, pri katerih pa ni moč spoznavati žensk, ker se one s takimi zadevami ne ukvarjajo. Ne vidim pa smisla se ukvarjami z nečim samo zato, da bi tam spoznaval ženske.

Led Zeppelin napisal/-a:Jaz ne bom pametoval, ker sem šele zadnje dve leti konkretno naredil spremembe, ki so mi izboljšale socialno in ljubezensko življenje. Pri 26ih imam šele občutek da praskam po površju, in razumem neke stvari.

Welcome to the club.


Pa BTW Džeki, na tvojem mestu ne bi bil tako glasen. Na enem drugem forumu so o tebi zapisali: Te lahko vprašam, kaj je s tabo, da se za vsemi temi nicki skrivaš in na vseh forumih pametuješ ljudem o moških in ženskah. Začel si na forumu poljubPIKAcom po vzdevkom Neviden, nadaljeval tu pod Amortius, potem pod Jaka in xxxy in še pod Dzeki na Cosmopolitan forumu. Osebno te ne poznam, vendar kolikor sem slišal od ljudi, ki te poznajo baje si bil v ljubezni že marsikdaj razočaran. To je najbrž posedica tega, da si tako penast okrog ust na vseh forumih. Čeprav praviš kako si poročen, vem da si samski, star pa si čez 30 let. Večkrat si tudi zmišljuješ kakšne ljudi poznaš in zgodbe.

Toliko o tem, kdo je za volanom lajfa zaspal.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 23. Jul. 2016 15:28

Džeki, še to; iz tvojega pisanja kar veje, da ti ni šlo pri ženskah, pa mogoče ti še vedno ne gre. Moral si prehoditi trnovo pot, da ti je uspelo prebiti led, zdaj bi pa rad izigraval guruja. Morda si se res moral po težji poti naučiti, kaj in kako glede žensk toda rekel bi, da nekega preskoka nisi dosegel. Da imaš še vedno težave pri vzpostavljaju stikov z ženskami. Tisti zapis datira v leto 2011, pa si bil takrat star že preko 30, zdaj greš menda že proti 40 ali si morda že celo 40+? Res, ne vem od kod si jemlješ pravico špilati guruja, če ti pa pri teh zadevah ne gre.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jul. 2016 16:29

Ne poznam Džekija, kaj je res in kaj ni, je vseeno.

Džeki ti je dal konkretne nasvete, in se ni nikjer dvigoval nad tabo, ali pametoval. Povedal je kar je res, in kako ti lahko rešiš svoj problem.

To pa da ti vlačiš nekoga po zobeh, in brskaš po nekih postih iz preteklosti,in postavljaš neke Zeitgeist teorije,kaže samo na nesposobnost da sam nekaj spremeniš v svojemu življenju.
Če svoj čas porabljaš zato da se izogibaš odločitvam, in porabljaš čas zato da diskreditiraš nekoga, te samo odmika od nekega zdravega in logičnega mišljenja.

Kdo je Džeki je vseeno,kar je on povedal je resnično.

To da se po 15 dneh vračaš napisati še en post po nobenemu odzivu, je samo dodaten pokazatelj lastne nemoči.

Džekija boli k***c, kdo je on je nepomembno, v petih letih ko sem ga bral je vedno držal nek nivo, in to da se ne odziva na te oslarije, pove več o njemu kot o tebi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 23. Jul. 2016 21:08

LZ, boli mene k****, kaj ti tukaj pišeš. Ne rabiš mi špilat psihologa, ker ni nobene potrebe po tem. Prišel sem pogledat na forum, če je kaj novega in ob branju svojega zapisa sem samo nekaj pripomnil.
Če je Dž pametoval ali ne, ne bom sodil. Nisem prišel gor, ker mi on že 2 tedna ne bi dal miru. Samo hecno je, ko bi rad drugim svetoval nekdo, ki ni uspešen. Pa brez skrbi, pometam pred svojim pragom in uspešno rešujem svoje zadeve.

In ne, nisem jaz brskal za njegovimi zapisi drugod, temveč so ga drugi prepoznali in izpostavili. On samega sebe izpostavlja vlačenju po zobeh, glede na to da je njegovo pisanje tako očitno, da ga ni težko prepoznati. Ne piši na vseh mogočih straneh svojo življenjsko zgpdbo, pa boš imel mir.
Kulu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 12. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kulu » 04. Avg. 2016 12:56

Waw, kako dobro napisano. Aj lajk a lot.
In še res je. Ljudje smo si sami krivi, samo mi in noben drug ni odgovoren za naša dejanja, naše odločitve, naše napake ..

Led Zeppelin napisal/-a:Jaz ne bom pametoval, ker sem šele zadnje dve leti konkretno naredil spremembe, ki so mi izboljšale socialno in ljubezensko življenje. Pri 26ih imam šele občutek da praskam po površju, in razumem neke stvari.

Tipi ki imajo probleme tu, so si sami krivi, tako kot sem si bil jaz sam kriv.

Kar je Džeki napisal, je absolutna resnica, na temu svetu sta samo dve vrsti moških, moški z vrednostjo, in moški brez.

In razlika je samo ena, drugi govorijo, prvi naredijo. Več kot govoriš, manj narediš, več kot sprašuješ, manj odgovorov dobiš, več stvari kot polagaš na denar, videz in umetne dodatke vrednosti, manjšo vrednost imaš.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 08. Avg. 2016 19:43

Ne pravim, da LZ nima prav. Pravim samo da se mi zdi smešno, ko skuša guruja špilati nekdo, ki mu pri teh stvareh - kot kaže - še vedno ne gre. S tem mislim Džekija.

Pa še v razmislek: kdo je odgovoren, da so npr. umrli ljudje v Nici? So sami odgovorni za svojo smrt s tem, ko so bili ob napačnem času na napačnem mestu? Je odgovoren sicer tudi pokojni terorist? Ali pa so odgovorne varnostne sile, ki so zatajile?
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 12. Avg. 2016 19:57

Mataio_1 napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:Skratka, v vsakem primeru bos moral stopiti izven svoje cone udobja in zaceti pristopati do ljudi, druge zal ne bo, ce hoces siriti svoje kroge.

Kako se priključiti k skupini ljudi, ki jih ne poznaš in te nikoli niso videli, ali pa v primeru ko tvorijo zaprt krog?



Mataio ti je že kaj uspelo najti?

Podobna situacija je pri meni... čeprav zadnje čase se mi dozdeva, da je družba postala naravnana tako, da se nekaj časa vzdržujejo stiki, potem gredo pa poti vsakega posameznika narazen.

Skratka, stalno moraš iskati nova poznanstva in menjati prijateljstva kot gate. Ker če nisi na tekočem in ne pridobivaš dovolj hitro poznanstev se kmalu zgodi, da ostaneš nekako sam.


Tudi če danes misliš, da si našel družbo, kolegico ali kolega, ga čez nekaj mesecev po vsej verjetnosti ne bo več oziroma bodo stiki pretrgani.
Ženskam je nekako lažje glede tega in lažje vzdržujejo neko družbo, ker so pač bolj "zaželjene" v družbi kot posamezne osebe v primerjavi z moškimi. Moških se vsi otepajo, pri ženskah je pa že dovolj njena atraktivnost četudi govori same neumnosti, za družbo je že dobra.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 18. Avg. 2016 14:51

^^se povsem strinjam!


Zdi se mi, da se začetek(poleg ljudi s katerimi odraščaš na ulici) z druženjem začne nekje v osnovni šoli in potem pride valeta in vsak gre po svoje v srednje šole. Novo okolje, nova družba, nova poznanstva. Mine srednja šola in evo ti faks, kjer se moraš že malo bolj potrudit, da prideš v družbo ampak gre. Spet novi ljudje in ker po faksu si že veliko ljudi išče službo in ko prideš tja je spet ista zgodba.
Če povzamem zgoraj napisano sem hotel povedati, da se z okoljem v katerem smo spreminja tudi družba s katero smo "prisiljeni" biti skupaj in se potem družiš s tistimi. Potem so skozi življenje ljudje s tabo v istem kraju in se tudi s tistimi družiš, vendar je problem, ker ima pač vsak svoje obveznosti.

Iz prve roke povem, da se z ljudmi s katerimi smo se včasih družili ogromno, se sedaj na ulici le pozdravimo ali pa si izmenjamo par besed. Vsakemu se nekam mudi. Nekateri pa so se preselili v oddaljene kraje. Trenutno sem na faksu in delam. Družim se praktično z ljudmi s šole ter s sodelavci. Sošolci s srednje so postali le še prijatelji na Facebooku, ki ti tu pa tam pustijo kak lajk ali pa kako sporočilo... ampak tisto je že redko.

Ne trdim, da je glede družbe pri vsakem tako, ampak ker mi je že par ljudi v pogovoru o tej tematiki reklo enako in sam doživljam enako predvidevam, da se večini ljudi dogaja enako...


Kaj pravite o tem?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 18. Avg. 2016 18:25

Imam podobne izkušnje kot trust.
Z ljudmi z OŠ se nisem videla že desetletje, s folkom s srednje pa samo sem pa tja (mogoče 3-4x na leto, pa še to samo s tistimi, ki naj bi bile takrat moje najboljše prijateljice).
Večinoma se družim z ljudmi s faxa in s parimi osebki, s katerimi se poznam preko drugih ljudi, a živimo zelo blizu drug drugega in se dobro razumemo, tako da se večkrat dobimo za kako srečanje.
Drugače pa res ni najbolj enostavno spoznati nove dobre družbe. Če si tega želiš se moraš res vzet skupaj in se resno pridužit kaki novi skupini, ki se redno srečuje / se strastno zavzet za kak nov hobi in podobno :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2016 19:34

Hm js pa se izven faxa (z izjemo fanta,ki je sošolc)več družim s par osebki,s katerimi sem bila skupaj v osnovni,srednji,pevskem zboru. Najboljša prijateljica je bila moja sošolka v osnovi šoli,druga najboljša je bila sošolka v srednji. Z veliko ljudmi,ki so nekdaj bili moji sošolci tudi nisem v stiku,z nekaterimi se tudi pozdravljamo ne. :D Sem pa ravno ta teden srečala po dolgem času sošolca iz osnovne in sva malo poklepetala in je bilo prav fajn. :)
Je pa res, da smo z omenjenimi prijateljicami vsaka po svoje zaposlene, na različnih faksih in se na žalost ne utegnemo družiti toliko kot nekoč.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov