hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 22. Jun. 2016 19:44

Zanimiv pogovor. Včasih je bil glavni problem žensk dobit resnega, zvestega tipa. Da moški pogleda še za kako drugo (in včasih podleže) je (bila) pač moška narava. Zdaj pa ko ženske igrajo isto igro pa moški norijo. Ironično ane. :D :D :P

Drugače pa vsakemu svoje. Dovolj je samski punc ki si želijo resnega in lubečega fantiča ter se samo z njim predajati mesenim užitkom. Če jih ne najdeš očitno ribariš v napačnem ribniku (isto velja za oba spola).

Če malo bereš forume, ogromno takih babnic (in tudi tipov) ni preveč ekstrovertiranih in jih razni cirkusi in vaške veselice ne privlačijo. Prevečkrat se držijo poznanega kroga prijateljev in domačega vrta. Začnite po bajtah prodajat/delat ankete/razvažati pošto, itd. pa boste odkrili ogromno nikoli videnega folka :wink:
Zadnjič spremenil s0nckic4, dne 22. Jun. 2016 19:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Vsak raj ima svojo kačo.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 22. Jun. 2016 19:46

Fi-Fi napisal/-a:Kot prvo jaz nisem ne vem kaj posploševal. Sem pa odkrito skritiziral to "instagram-facebook-selfie mentaliteto", ker tega je postalo že resnično preveč, prava epidemija tega je.
Sej se še vedno najdejo normalne ženske, ampak tega je zmeraj manj. Resnično.

Kot sem rekel, na eni strani imaš afne s selfiji, na drugi strani je pa drug ekstrem, mlade mamice z otroki, ta stvar je pa še v razvoju. Da objavljaš na odprtem profilu slike svojega otroka in ga kažeš kot da je tvoja trofeja, to je rahlo noro.


Mislim, da si malo preobremenjen s facebookom, saj samo o tem pišeš. raje se posveti resničnosti in kakšnim hobijem, kjer je po možnosti tudi ženska populacija.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 22. Jun. 2016 20:57

Džeki napisal/-a: raje se posveti resničnosti in kakšnim hobijem, kjer je po možnosti tudi ženska populacija.


To imaš po svoje prav, priznam. Trenutno se ukvarjam samo z delom, edini hobi pa je bicikel...tam pa ne srečaš veliko ljudi.

Problem je, ker ne vem v kakšen hobi bi se moral vržt. Plesat pa ne maram. Akviziter pa tudi nisem haha :D
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 22. Jun. 2016 21:06

Fi-Fi napisal/-a:Mislm, wtf, kaj se vam je zgodilo ljudje?
In v takem svetu najti simpatično in hkrati še vedno vsaj približno normalno žensko je že prava misija nemogoče.


Fi-Fi napisal/-a:Prava redkost je najti človeka, ki ima facebook profil samo z nekaj profilkami in nekaj privatnimi fotkami. Vsi ljudje (predvsem pa ženske) ste dobesedno prilepljene na facebook. Tukaj se vam ljudje (predvsem pa ženske) tudi že rahlo kisa v glavi?


So ti že drugi povedali, da preveč posplošuješ... Če pogledam sebe in svoj krog prijateljic, kolegic, sošolk, soigralk, sodelavk, ki jih imam na FB (teh je recimo okrog 100), nima niti ena (!) takih slik, ki tebe tako blazno motijo. Pa niso vse mamice z otroki niti zasedene... Meni gredo take ženske na živce in se z njimi ne družim, pa imam kljub temu ogromno poznanstev.

Je pa res, da sem bila včasih zelo zaprta in sem si samo sanjala, kam vse bi šla in kaj bi počela, ker nisem imela toliko kolegic, s katerimi bi hodila okrog. Potem sem pa prvič šla sama potovat in odkrila, da ni nič groznega. Spoznala sem nove ljudi in krog se je samo še širil. In ko sem enkrat pregnala strah pred tem, da grem sama nekam, sem še vedno šla sama, vendar sem povsod spoznala še nekaj ljudi. In tako se krog širi ... Pa premagala sem strah pred komuniciranjem z neznanci, tako da mi zdaj ni več težko pristopit do nekoga in začeti pogovor ...

Bistvo tega, kar hočem povedat je, da najdi nekaj, kar ti je v veselje (seveda mora biti nekaj "živega", ne igranje igric ali brskanje po netu). Mene so potegnili izleti in potovanja, tebe morda zanima kak šport (treniranje, ogledi tekem ipd.) ... nekaj, kjer so ljudje. Potem pa lepo počasi, korak za korakom začni navezovati stike. Več ljudi, kot ogovoriš, večja je možnost, da najdeš nekoga, s katerim se lahko pogovarjaš in večja je možnost, da najdeš žensko, ki je resna. Pa znebi se občutka, da moraš najti punco, ker se ta obupanost v človeku vidi na daleč in se ti bodo vse izogibale v širokem loku. Spoznavaj ljudi ... videl boš, kako so zanimivi in sčasoma boš našel tudi resno punco :wink: FB in podobna družabna omrežja pa pusti na miru, saj si že sam ugotovil, da te spravljajo v slabo voljo.
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Jun. 2016 21:54

Predvsem pa si boste morali doloceni ljudje prej ali slej - pardon my french - potegniti stil iz riti in si priznati, da ljudje niso na svetu zato, da bi konstantno ugajali vam in vasim zeljam, ter se prilagajali vasim pogledom na svet :wink:

Svet se spreminja, ce ti to hoces ali ne. Razni facebooki, snapchati, instagrami, selfiji, ipd.. niso po nakljucju postali popularni, popularni so zaradi tega, ker so ljudem vsec in jih folk uporablja. Deal with it. Ene rade slikajo svoje otroke, drugi radi te slike pogledajo in ob njih krilijo z rokami. Ene zenske imajo rade casual seks, drugi jim bodo z veseljem ustregli. Again, deal with it. Ne vem zakaj si eni domisljate, da lahko drugim solite pamet in moralizirate, kako naj zivijo svoje zivljenje, samo zato, ker se vam taksno obnasanje zdi lajdrasto ali narcisoidno ali kajtijazvemkaj. Halo?
Na tebi je - ali bos sprejel svet, kakrsen je (ceprav tebi ni vsec), pustil ljudem, da zivijo svoj lajf in se osredotocil nase in na lastne cilje, zelje, itd,. Lahko pa ze na zacetku dvajsetih (ugibam) igras starega, namrscenega Gargamela, ki se zmrduje nad mladimi in nima cisto nic od tega.
Kot je ze Cauliflower rekla, zacni hodit malo v svet, nehaj se druziti s folkom, ki ti ne pase, iz facebooka izbrisi ljudi, ki ti grejo na jetra in tako dalje.. Na svetu je neskoncno ljudi, taki s selfiji in taki brez, in ni vrag, da se 'special snezinke' ne boste nasle med sabo. :flower:
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 22. Jun. 2016 21:55

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 15:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Jun. 2016 22:05

^sele ko za kak dan, dva, tri crkne internet, vidis koliko dejansko previsis za racunalnikom. Ni interneta--->kar naenkrat ful enega casa. :lol:

Lani poleti so nam ponesreci presekali en telefonski kabel in je bil velik del vasi kak teden odrezan od interneta. Kar naenkrat spet polna vas ljudi ob vecerih.... :lach:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 23. Jun. 2016 18:16

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 15:58, skupaj popravljeno 2 krat.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 23. Jun. 2016 18:17

s0nckic4 napisal/-a:Začnite po bajtah prodajat/delat ankete/razvažati pošto, itd. pa boste odkrili ogromno nikoli videnega folka

Imaš smisel za humor, hece. Morda res tako vidiš folk, toda ni za pričakovati, da boš po tej poti našel punco oz. dekle fanta.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Jun. 2016 18:52

nekogirl napisal/-a:a dj no.. sj usi jamramo pa se pritožujemo.. vsak od nas bi se mogu prilagajat, če ne, pride itak do konfliktov.
sam če bi se pa vsi brigal zase pa ne povedal resničnega mnenja, pa telih forumov tud nebi blo.


Verjemi, da prej izberem svet, v kateremu se ljudje med sabo spostujemo, si pustimo dihat in se osredotocamo nase ter na svoje bliznje namesto na zivljenja drugih, cetudi bi zaradi tega morala zrtvovati nekaj online forumov. :ja:

Hotela sem samo poudariti, da si z moraliziranjem in pritozevanjem nad 'danasnjim svetom' nekateri ne delajo popolnoma nobene usluge, ampak bodo zaradi tega sami cisto kisli. :D Ampak spet, to so razlicni mindseti, tu mora clovek sam pri sebi prestelat kable v glavi. Kronicni pozitivcki tega nekaterim, kot sta Fi-fi ali Bunk zal ne moremo cez noc vtupiti v glavo. ;D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jun. 2016 19:13

Večina tipov preveč razmišlja, in uporabljajo stvari kot je moderna družba, internet, plehke ženske samo kot izgovore da nič ne naredijo.

In potem ti tipi najdejo eno tiho miško, in jo frustrirajo dokler se še njej ne spuli, in potem so sami.

Jebiga, tko je.

Če hočeš najti žensko ki ima neko vrednost, in je privlačna in ženstvena, roko na srce, moraš najprej biti tak moški z katerim bo takšna ženska sploh bila.

Tako da najprej bi se jaz vprašal, kakšen jaz sem, kaj lahko dam,in zakaj bi bila top ženska z mano?

Samorefleksija je kurbarija.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 23. Jun. 2016 21:15

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 15:58, skupaj popravljeno 1 krat.
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 23. Jun. 2016 21:23

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 15:59, skupaj popravljeno 2 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 26. Jun. 2016 8:27

Fi-Fi napisal/-a:

To imaš po svoje prav, priznam. Trenutno se ukvarjam samo z delom, edini hobi pa je bicikel...tam pa ne srečaš veliko ljudi.

Problem je, ker ne vem v kakšen hobi bi se moral vržt. Plesat pa ne maram. Akviziter pa tudi nisem haha :D



Če boš samo izgovore iskal, res ne bo nič. Če si en, ki živi na relaciji služba- kolo, potem ne vem, zakaj se ne včlaniš v kakšno kolesarsko društvo. tudi dekleta kolesarijo. Ogromno ljudi kolesari...važno je, da v lajfu počneš nekaj, kjer lahko koga spoznaš in kjer obstaja interakcija med ljudmi. vse je boljše od tega, da pregleduješ fb-je neznanih žensk.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 27. Jun. 2016 16:18

Ker sem v podobni situaciji, se moram oglasit. Džeki, kje ti vidiš kakšne izgovore? Če so njegovi hobiji takšni, da ni možno spoznavati žensk, kaj naj? Če ne mara plesa, kaj naj? Mene ples ne zanima, pa pravijo da je tam možno spoznati največ žensk. Pred nekaj leti sem hodil na tečaj swinga in po 1 mesecu ugotovil, da to ni zame. Torej, s čim se ukvarjati, da boš imel stike z ljudmi?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov