Fetiši

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 14. Maj. 2018 14:14

Meni je čist navaden seksualni fetiš, nobena obsedenost. Mi je ravno tako važna ženska kakšna je. Najloke so samo tisti "extra" turn on, ki me ful zrajca. Nebi pa se dajal z čisto vsako dol zaradi tega. Mi mora bit všeč.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Maj. 2018 14:18

No saj to se mi zdi čisto ok, da je del celotnega kompleta. Nekak pa mam občutek, da je marsikdaj problem pri fetiših to, da eni enostavno ne znajo dosegat viška vzburjenosti, če ni zraven še tisti fetiš, ki jih rajca, vključen. In jim potem pri sexu vedno nekaj manjka. Sploh problematično lahko postane to takrat, ko se oseba sramuje svojega fetiša ali pa težko najde osebo, ki bi jo tak fetiš tudi vzburjal.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 14. Maj. 2018 14:55

Nevem kako je pri drugih. Naprime jast se lahko vzburim tudi brez tega, samo pač bolj se je treba potrudit pa dlje traja, kor naprimer če so vključene najlonke. Pač mi je res tolk sexy kos oblačila. Samo lahko pa tudi brez. Pa tuki je zdej tudi nekaj drugega. Odvisno ali gre samo za gol sex, se pravi, da se samo sprazneš, ali gre za zaljubljenost. Zame je to velika razlika. Pr zaljubljenost je zame sex res le nekaj ki je zraven ne pa glavna stvar.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Maj. 2018 15:38

Je Cryselle lepo povzela in se strinjam z njo.
Meni osebno bi bile najlonke na možu smešne in si ne predstavljam, da bi me to privlačilo. Tako da verjamem, da je najti nekoga, s katerim se ujameš na splošno plus da še ima pozitivno mnenje o tem fetišu zelo težko.
The world is as you are.
Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 14. Maj. 2018 16:08

Ja je bolj težko. Vem pa da so, samo gotovo bolj v manjšini. Samo saj ni ravno tolk pomembno ta ima tudi partner isti fetiš, važn je samo da mu ne predstavlja noben problem. Kot sem že napisal prej, če bi naprimer punca imela kakšen fetiš bi ji sigurno ustregel četudi ga sam nimam, razen če bi bilo res kaj bizarnega. Tudi jast imam neke meje kot vsak.
Pa tudi, jast rajši temu bolj pravim seksualna fantazija kot fetiš. In pomoje ima kr velik ljudi vsaj kakšno fantazijo.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Maj. 2018 16:56

Če prav razumem je tebi fetiš, da je ženska v najlonkah in/ali da si tudi ti v najlonkah?

Ker meni ne bi bil problem oblečt najlonke za mojega, če bi ga to rajcalo, samo on v najlonkah? Verjetno bi mi šlo samo na smeh, ker če si predstavljam tipa v najlonkah mi sploh ni seksi, pa mi je moj sicer zelo seksi. :D
No ja, je pa res, da bi občasno lahko zamižala na eno oko, če bi njemu to res toliko pomenilo in ga res vzburjalo.

Bi bilo pa definitivno moteče in ne vem, če bi se lahko šla to in imela zvezo, če bi šlo čez mejo neke "normale" ali kot omenjeno prej - če bi moral bit fetiš vedno uresničen in če se brez tega ne bi isto vzburil.

Drugo je, če par deli nek fetiš in oba vzburja, pa še to ne ves čas/vsak seks.
Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 14. Maj. 2018 17:22

Ananhas, oba, ženska in jaz. Samo ni to da bi tak ven okol hodil, to ne, To je čisto za rajc, občutek v njih mi je velik "turn on". Zakaj nevem. Pomoje zato ker je "ženski" kos oblačila ki je na ženskih nogah (in meni so ženske noge ful sexy) in to imeti na sebi mi je velik "turn on".
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Maj. 2018 17:36

Ananhas napisal/-a:Drugo je, če par deli nek fetiš in oba vzburja, pa še to ne ves čas/vsak seks.


Ja, če je vedno isto, rata dolgočasno, predvidljivo. Si ne predstavljam, da bi mi partner ves čas utrujal z enim in istim fetišem in da se brez tega ne bi znal do konca sprostit/vzburit/zares uživat. Bi mi blo čisti turn-off, ker zame so fetiši za popestritev, ne pa nekaj, na čemer bi seks temeljil.

Nylon_Fan, no veliko sreče pri iskanju ženske, ki jo bo vzburjalo te gledat v najlonkah. Nič ni nemogoče. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Maj. 2018 17:43

Meni je turn off, da tip nosi najlonke ali da sploh zahteva od mene da imam nekaj dolocenega obleceno. Nevem mojga tipa zadnjega se mi zdi da je malo bolu k kaj imam gor. Mu je blo kul ce sem mela kake bolj kao seksi cunje, ma je bil isto navdusen, ce sem mela cist navadne.. meni je v bistvu to blo ful turn on, da sem mu bla vedno do konca privlacna, tud ce nisem bla nic posebi nastimana.. Frendica mi je pravla d njen tip pa ful hoce, da nosi seksi spodnje perilo in cimveckrat tangice, meni je to prav cudno, k moj ni nikol mel nekih takih zahtev..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 14. Maj. 2018 17:55

Različni smo, enim paše nekaj enim drugo. Fetiši so zelo pogosti pri moških, tudi ženske jih imajo, samo ne toliko. Saj je bilo že tolko okoli tega napisano.
Zadnjič spremenil Nylon_Fan, dne 14. Maj. 2018 17:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Maj. 2018 17:56

Hayley, je blo pri mojem istu (mu je blo vseeno kaj mam oblečeno) in mi je to daleč najboljš in tudi najbolj turn-on, da sem moškemu privlačna zaradi svojega telesa, ne pa da rabi dodatne stimulacije z nekim perilom, petkami npr. Ni nič narobe s tem, če obema tko paše itak, samo me daleč najbolj vzburja spontan sex. Ne bi rada, da mi tip pošilja neke linke ''to mej naslednjič oblečeno, to si kupi''. Je ok, če ga občasno presenetiš, on tebe (da kej kupi), ampak načeloma mi je sex, kjer prav načrtuješ npr. ''danes boš tko oblečena, počakaj me v najlonkah na postelji'' nekak predvidljiv in nenaraven. Do sedaj mi je bil res najboljši takrat, ko je temeljil na spontanosti, si ne predstavljam, da bi nekaj načrtovala nonstop in bi mi on pred tem rekel ''obleči si to in ono''.

Ma ne vem, zgleda moraš bit tip človeka, da ti to načrtovanje ne ubije želje ampak je ravno kontra učinek. Samo jaz sem res takšna, da se hitro naveličam, zato mi je vse, kar je predvidljivo, tko nekak bv.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Maj. 2018 18:04

Pri meni sem jaz bla bolj za fetise kot tipi, moj recimo ni imel nobenega posebnega fetisa, meni so mi pa malo vezanje alpa bdsm, da tip zensko dominira ( ceprav ze mi zdi da ko sem bila mlajsa mi je blo vse to se bolj kot zdaj). Samo ce je kontra, da zenska tipa dominira alpa d tip ma kake obleke posebne mi je to samo antifetis in me odvrne od seksa ze ideja o tem..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Maj. 2018 18:07

Ja meni je tudi ženska dominacija a-a. Sploh me nič ne vzburja ob misli, da bi dominirala tipa, ga imela za nekega spolnega sužnja in se delala neko tigrico ali pa sexy učiteljico, ki mu ukazuje, kaj naj dela. :lol: mi je to bolj smešno kot pa karkoli druzga. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 14. Maj. 2018 18:28

Dominacija je tudi me zelo pogostimi fetiši.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Maj. 2018 18:33

Ja seveda, ampak vprašanje je, kdo to dominacijo izvaja. Če jo moški, potem je tudi meni fetiš...če bi pa moški hotel, da ga jaz dominiram z nekim bičem in mu ukazujem, kaj naj dela, med tem ko je on npr. suženj, bi blo meni smešno, ne pa vzburjajoče. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov