Fetiši

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jun. 2016 9:52

Usnjene pajkice so nekaj kar se samo dotaknem, in dobim mravljince po telesu.

Neprijetne mravljince.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 22. Jun. 2016 17:36

Ananhas napisal/-a:Drugače pa spada med seksi cunjice "za doma/za dragega", za ven ni to moj stil lih.

Saj meni je pomembno le, da to obleče za v posteljo. :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 29. Mar. 2017 17:50

Moja je rekla, da noče med posteljnimi aktivnostmi imeti na sebi kakšno krpico. Meni je pa res do tega, da bi jo videl v najlonkah in/ali pajkicah. Ker upanje umre zadnje, me zanima še kakšen predlog kako naj ji povem, da si jo res želim videti oblečeno v to. :)
cd_preoblačenje
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a cd_preoblačenje » 20. Sep. 2017 21:55

Kaj si ženske mislite o tipu ki mu je fetiš preoblačenje v ženska oblačila (samo za v postelji/spalnici)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Sep. 2017 22:57

Ja js s takim tipom ne bi bla skupi, kaj drugi počnejo med štirimi stenami me pa tudi prav nič ne briga.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 21. Sep. 2017 11:40

O njem nič - da se pač rad oblači v ženska oblačila. Mi pa to ni seksi. Če bi bil to moj fant, bi se tu in tam potrudila, da lahko z mano izživi ta fetiš, ne bi pa ravno vsakokrat tega uvajala. ;)
drivehip9
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a drivehip9 » 24. Okt. 2017 8:41

Če bi katera želela brezplačno masažo stopal (oba oblečena, brez napeljevanja na kaj drugega), naj sporoči ;)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Okt. 2017 12:31

Stari moj.. :lol: :lach:
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 13. Apr. 2018 11:33

2x
Zadnjič spremenil Cryselle, dne 13. Apr. 2018 11:36, skupaj popravljeno 1 krat.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 13. Apr. 2018 11:36

Cryselle napisal/-a:Mislite, da fetiši povejo kaj o tem, kakšen je človek v resnici (recimo njegove vrednote, kakšen kompleks iz preteklosti) ali je to samo nekaj, kar ostane med 4imi stenami in nima veze z vsakdanjim življenjem?

Jaz sem v kontaktu z enim tipom in sem iz njegovih sporočil razbrala, da ima rad dominanco, fetiš na vrat (trak za vrat ipd.). Meni osebno je dominanca kul, sem jo nekako pogrešala pri večini bivših (ne da sem jih imela veliko, ampak nekak sm pri večini dobila občutek, da hočejo, da sva si enakovredna v postelji ali celo, da jaz špilam dominantno žensko, kar me ne rajca ravno. :oops: ).

No zdaj po tem, kar ta piše, očitno on hoče nadzirati celotno stvar (grob sex itd.), kar mi je kul, samo s tem fetišem okoli vratu nimam nič izkušenj zaenkrat. :mrgreen:

Sem nekaj brala, da velikokrat moški, ki sicer v vsakdanjem življenju nimajo priložnosti biti dominantni, potem takšni hočejo biti v spolnosti. Ne vem, če ma to kaj veze. Ker recimo če sklepam po sebi: sama v vsakdanjem življenju nisem vodljiva, imam rada samostojnost, neodvisnost. Pri sexu me pa podrejenost nič ne moti, ampak prej vzburja. (Seveda ne mislim s tem, da bi delala nekaj, kar mi ne paše, ampak sem imela v mislih podrejenost, da on vodi vse skupaj, oralni sex še vedno mora bit obojestranski, torej da oba z veseljem dajeta in prejemata)

Kakšne izkušnje s tem? :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2018 11:51

Ne bi vedla, ali je kakšna povezava med fetiši in realnim življenjem, nisem nikoli nič raziskovala v tej smeri. Bi blo pa zanimivo vedet, če je kaj na tem.
Pri meni noben od partnerjev ni imel nobenega posebnega fetiša, razen da so bili vsi ful napaljeni, da bi provali analni sex, samo to verjetno ni lih fetiš :D . V glavnem so bili malo bolj dominantni ali 'enakopravni'. En s katerim sva samo parkrat spala skupaj je pa bil res ful tak 'nedominanten' in me je hitro minilo, ma tudi še zaradi drugih stvari..
Meni je seksi, da je tip dominanten in ženska podrejena in te stvari, sam v realnosti ne vem, če bi bla bolj za kake ekstreme, mogoče mi je to samo za gledat bol rajc..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 13. Apr. 2018 11:58

No saj jaz prej tudi nisem imela nobenga, ki bi mel kak fetiš (razen en na stopala :lach: ).

Zdej ta pa očitno gre v smer fifftyshadesofgrey ( :lol: ) in me zanima, če ma ta fetiš kaj veze z drugimi stvarmi v življenju. In niti ne vem, kako bi mi ustrezale te scene, ko si te nekdo že lasti med sexom. Bi probala, ampak obstaja tveganje, da bi me čisto odvrnil, če se tega ne bi znal lotit na pravi način in bi izpadlo awkward.

Sama ideja mi je huda, ampak je potem odvisno, kako fajn jo zna tip speljat.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Apr. 2018 12:32

Težko zagotovo reči, kakšen psihološki profil je v ozadju. Različno...
Moj rad pokaže dominanco v postelji (ne vedno), pa ne gre za kompenzacijo zaradi položaja v vsakodnevnem življenju (je na vodilnem položaju v službi pa tudi na splošno v odnosih ima močno hrbtenico). Težko potegnit vzporednice. Ga boš morala bolj podrobno spoznat, mogoče boš zaznala kaj bi lahko bilo v ozadju, če kaj.
Poskusi, večina žensk uživa v kakšnem takem seksu. :) Meni osebno sicer ne bi bilo kul, če bi bilo vedno tako. Potane predvidljivo in dolgočasno.
Se pa hitro vidi/začuti ali tip to počne, ker mu je všeč samo ideja tega (pa nima pravih prijemov in izpade awkward) ali ima to dejansko v krvi in je nekak spontano, iz strasti.
Je pa treba pazit, če rad veže vrat in stiska, ker grejo pri tem stvari hitro lahko predaleč.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2018 12:43

Lol, samo res , da ne boš potem naslednji dan plava okrog hodila :D ..
Glede stiskanja za vrat je bilo tudi pri meni občasno prisotno, ampak ni šlo nikoli čez mejo, da bi blo too much ali da ne bi mogla dihat, vezanja pa zna bit problem ja.. Kakšni tipi počnejo takšne stvari že instinktno, pa se zna zgodit, da se kdaj sploh ne spomnijo vsega po koncu sexa. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 13. Apr. 2018 12:59

Ja vrat je kar občutljivo področje in se hitro poznajo madeži...kao s tem pokažeš svoj ''teritorij'' in pustiš sled... Ker pač tole z vezanjem okoli vratu izhaja iz časov suženjstva in torej je ideja v ozadju, da si last nekoga (pač v samem seksualnem aktu). Zato me zdaj mal mantra, če je to samo nekaj, kar ostane med 4imi stenami, ali imajo takšne osebe velikokrat potrebo, da si osebo lastijo tudi na drugih področjih (ne bi rekla, da obstaja povezava med tem, ampak je pa za v razmislek).

Jaz po resnici povedano na vrat nikoli nisem gledala kot na erogeno cono...verjetno zato, ker noben od mojih dosedanjih ni izrazil/pokazal željo. Tale ima pa zdaj malo drugačen pristop, tudi kar se poljubljanja/otipavanja tiče in mi je všeč, na kak način se tega loti. Verjetno tudi zato imam željo probat kaj takega z njim, ker mi daje občutek, da ima feeling. Ampak ker verjetno se večina tipov kar malo razživi in pozabijo, da imajo močne roke, je fajn iti postopoma, ko imaš že neko zaupanje in potem samo stopnjuješ, raziskuješ do kje ti še paše.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]