Fant si zeli v troje

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zvezdica29
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 14. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica29 » 14. Dec. 2016 17:29

Zadnje case me muci predlog,ki mi ga je dal fant. Zeli si namrec poskusiti v troje, med nama pa bi povabil se enega tipa, ker bi rad tudi sam poskusil s tipom. Moram rect, da me je vse skupaj kar presenetilo v vezi pa sva ze dobra 4 leta. Ima katera podobne izkusnje?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Dec. 2016 18:16

Pa si že prej vedela, da ga privlačijo tudi moški?
Zvezdica29
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 14. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica29 » 14. Dec. 2016 18:20

Omenil je da ima to fantazijo...mislila sem da bo ostalo le pri fantaziji
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Dec. 2016 20:12

ufff tole pa ni dobro... ampak po drugi strai ti ne prikriva kar je tudi v redu.

Kaj pa si ti želiš?
Zvezdica29
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 14. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica29 » 19. Dec. 2016 12:23

Hm...tako bom rekla ce nebi bila v vezi bi sprejela to 'povabilo' tako pa sem zaskrbljena predvsem zaradi tega,ker si tudi on zeli s tipom.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 24. Dec. 2016 15:38

če si želiš tega, potem poskusi pa boš videla kako bo.
InFelix
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a InFelix » 15. Jan. 2017 16:56

pozdravljena Zvezdica29!

Da ti odgovorim, na vprašnje. Tvoj fant ima v sebi skrito fantazijo. To fantazijo je delil z teboj. Pomeni da je odprt z teboj.

Da si želi sex v troje pomeni da mu v spolnosti nekaj manjka. Predvidevam (in mislim da se ne motim) je imel strogo otroštvo, starši prepovedovali ogromno stvari. Mislim da se tudi ne motim če rečem da tvoj fant nima ogrmno moških prijateljev, kolegov, veliko vikendov z negovimi prijatelji ki jih poznaš.

Največje napačno mišljenjeje da ženska takoj pomisli da gre za homoseksualnost. Tvoj fant o tem že dogo fantazira, že dolgo je mislil na to in ugotovil je da ga to vzburja.

Če ti to ustreza, se ne zadržuj. Prvo svetujem da se posvetuješ z njim, naj ti obrazloži kako si je to predstavljal. Če si želi te gledati z drugim moškim, ali želi sodelovati, ali pa želi sodelovati tudi z njim intimno.

Predlagam da se z njhim pogovoriš in spročiš kako si je to zamislil. Lažje ti svetujem če slišim obe strani pogovra. Najbolj važnop pa je kaj si ti misliš? Ne opradeljuj se na to kar govorijo drugi.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Jan. 2017 21:46

če si želi poskusiti s tipom pomeni da je v najboljšem primeru biseksualen.
To ne pomeni nič slabega, vprašanje je bolj kako ti to sprejemaš.

Iskreno mene bolj moti, da želi v vajin odnos vplesti tretjo osbeo, ne glede na to ali je to moški ali pa ženska.
InFelix
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a InFelix » 16. Jan. 2017 19:50

Ne bi se strinjal z biseksualnostjo še. Dokler niso vse karte na mizi težko špekuliramo o seksualni usmerjenosti.

Poznam 3 pare kateri so šli skozi to. Lahko ti pa povem da je vsak primer drugačen, prvi primer jih je zveza še bolj zbližala, drug primer je nesrečen, ker je ona z drugim moškim bolj uživala kot s svojim tipom, tretji primer ko je zveza propadla zaradi tega.

Težko je svetovati/špekulirati če ne veš kakšen odnos imata. Dejstvo pa je da se je treba vprašati, kaj se zgodi ko je trojček mimo?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Jan. 2017 19:51

Da mi to predlaga moj mož...ah ja :D zagotovo bi mu rekla v stilu da dragi, seveda, lahko in niti malo pomislekov nimam, da si biseksualne oziroma prikrite homoseksualne usmerjenosti. Razen, če mu ne bi.
The world is as you are.
pofukljivcek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a pofukljivcek » 18. Jan. 2017 15:19

(izbrisan spam)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron