blokada v sexu in zvezi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 15. Mar. 2016 21:46

mene je pri bivšem uničlo to, da ko si ga dlje časa nisem želela (ali drugega ali sebe, tudi po mesec, dva), je postal žalosten, ker je mislo, da je kaj narobe z njim, in pol mi je blo hudo in sem pač odmislila svoje želje in uresničila njegove, čeprav kdaj pa kdaj se je končalo s solzami, ker se pač nisem mogla zadržat, in potem je blo samo še hujše. vem, da je bla to moja napaka in da sem grozna oseba, da mu grem to naredit, ampak takrat sem htela samo dobro, na koncu se pač ni izšlo.

in pa seveda spomini na določena dogodka, ki sta pustila ogromne posledice, tak da kadar se spet spomnim tega, ni šans da bi v bližnjih dneh imela spolne odnose, ker lahko samo še bruham, ne bi prenesla nobenega dotika ali poljuba.

to pišem zato, da vidite da ni vedno problem v obeh osebah, lahko je samo v eni.
bom pa mogoče to čez čas zbrisala, ker še ne vem kak se počutim ob tem, ko je to zapisano, tak da se opravičujem, ker vem da ni primerno pol nekaj brisat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Mar. 2016 22:42

hmmm pri tebi je to očitno posledica nečesa in je normalno in nima toliko veze z vaijinim odnosom.
Upam pa da si vseeno v redu in da se stvari urejajo.... Mogoče tudi kakšna strokovna pomoč ne bi škodila?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 15. Mar. 2016 23:13

jo prejemam ja, ampak dost bolj pomaga pogovor z osebo, ki ima enake ali podobne izkušnje :ja:


aja pa seveda, kadar en partner opazi, da je težava v njem samem, je fajn če se z drugim o tem pogovori in mu razloži, tak da bo vsaj približno razumel, prihraniš kar nekaj prepirov in žalostnih obrazov :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 16. Mar. 2016 8:08

jse pa strinjam. Ampak pogovor je itak osnova za vse.

Ti pa upam da čimprej razrešiš svoje težave aja to se pa strinjam. Ampak pogovor je itak osnova za vse.

Ti pa upam da čimprej razrešiš svoje težave ali pa vsaj ublažiš posledice.li pa vsaj ublažiš posledice.
LoveIvy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 4. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveIvy » 16. Mar. 2016 22:41

Ljubezen je čustvo , sex pa dejanje....
dolgolaska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dolgolaska » 15. Avg. 2016 18:36

....
GeliNaVoljo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 2. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a GeliNaVoljo » 04. Feb. 2023 22:08

Za vse ki želite Kamagra izdelke,
lahko naročite na email ali tel:

ziiggaa4321@gmail.com
051470460

Cena za gele 1 škatla (7kom) 10€, 6 škatel 50€, 10 škatel 80€.
Osebni prevzem Lj ali po pošti.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov