blokada v sexu in zvezi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 04. Jan. 2016 16:25

Da se vam da... :hail:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Jan. 2016 16:41

govoril sem na splošno ("nekdo"), ne o ženi ;) in sploh nima veze. zaspi, in folk ki spi namest da bi opravil tisto kar mora ali si želi, je za moje pojme pač razvajen.

ananhas, ni lahko :P z marijo morva razčistit, da se bova imela lahko spet rada :D
hej norci :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 04. Jan. 2016 16:55

Ja, seveda. :lach: In ja, biti spolno aktiven, ko si mož želi, je nekaj kar žena "mora." :lach: :tot:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Jan. 2016 17:32

Slovenc,

Let it go, let it go!
Turn away and slam the door.
I don't care what they're going to say.

Modrost Disneya :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Jan. 2016 19:21

đizs lani.. razvajeni tud tistega, kar si sami želijo, ne počnejo, ker se jim ne da. res tipično po babje obrneš vse..

zdaj grem pa pisat matkosu, naj mal ženo pregarba :P mogoče jo bo pa zrajcal da jo mal grobo prime, pa bo stvar rešena :)
hej norci :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 04. Jan. 2016 19:36

Ti napišeš "mora," pol pa mene obtožaš obračanja, ko ga preberem. Aja, zato ker je sposobnost prebrati vse kar je nekdo napisal in ne samo manj nesmiselnih delov tipična ženska sposobnost obračanja. Okej. :lach: :lach:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Jan. 2016 19:49

ti bom probal s sliko pokazat :D

Slika
hej norci :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 04. Jan. 2016 21:53

Ja, saj sem že prebrala vse, kar si napisal; ni potrebno, da zdaj še zaokrožaš tiste dele, za katere bi raje, da bi bili edini, ki bi jih prebrala. :lach: :P
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 15. Mar. 2016 0:01

Sicer nisem šla vse od nazaj dal ampak moje mnenje je, da če enemu od partnerjev ne paše več toliko seksat, je to zato ker se druga polovica niti ne potrudi, ali pa imata kakšne druge probleme

Mi je slo res na živce pri bivšemu, ko je po nekem času v zvezi kovčau po 2 minutah (c'mon man kak lahk pričakuješ da mi bo to kul), če sva bla pri nemu so bli njegovi starši SKOOOS doma in to je zame velik turn off in še kej bi se najdl, sam čez neki časa mi sploh ni blo več do seksa, prej mi je skos sedl, z njim pa kdaj tut po ceu mesc nisva :cry: je biu res rdeč alarm
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Mar. 2016 8:09

manj seksajo tisti pari ki niso skupaj toliko zaradi seksualne privlačnosti, kot pa zaradi drugih stvari. pika.
Si ne morem niti zamisliti, da se svojega moškega ne bi želela cel mesec dotakniti.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Mar. 2016 13:02

Meni je že dolgo nazaj povedala prijateljica, da ji zadnje mesece več ne paše seksat z njenim(sedaj že bivšim) tipom in mi ni blo nič jasno, ker sta se mi zdela srečna skupaj, čeprav sem vedela, da se pogosto skregata. Ampak še vseeno, nisem je razumela, kako ji ne paše seksat, ker vem, da je bila (vsaj na začetku) nora na svojega tipa, vizualno jo je full privlačil. Ko pa mi je začela potem razlagati kakšne probleme imata, kakšne grde stvari ji je tip začel delati in je še vedno z njim ... no, potem se mi je začela jasniti celotna slika ... lahko je tip nenormalno privlačen pa bo tvoj libido na nuli že samo zato, ker te je v preteklosti že večkrat prizadel in je zveza že v k****.

Nekaj podobnega se je kasneje zgodilo tudi meni - sicer s partnerjem nisva nehali sexati, ampak enostavno so se čustva toliko spremenila, da si nisem več želela sexa tako pogosto kot prej - itak sem kmalu ugotovila, da je problem v tem, da me on več ne privlači, ne pa da je problem v mojem libidu nasploh, in končala vse skupaj.
Tako da jaz ne verjamem v te zgodbice ala partner me noro privlači, nič ne pogrešam pri njem, samo nikoli ne čutim želje po sexu. Bullshit. Če te nekdo privlači in si s to osebo srečen v zvezi, potem ti bo sex pasal celo življenje (v normalnih okoliščinah seveda, pustimo ob strani primere kot so smrt v družini, bolezen itd.)

Seveda obstajajo tudi takšni primerki, ki so v resni partnerski zvezi samo zaradi rednega sexa, torej sexajo zgolj zaradi lastne potrebe, čeprav je zveza celotno gledano katastrofa in jih partner sploh ne privlači. Seveda, f** frende je že treba iskat, je valda bolj komot sexati z nekom, ki ti je vedno na voljo pa čeprav to pomeni, da slepiš svojega partnerja. :roll:
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 15. Mar. 2016 18:01

Z enim bivšim sem bila v zvezi pet let in pol in je bilo na koncu že tako hudo, da nisem mogla niti pomislit, kaj šele, da bi dejansko seksala z njim. Prov zagabil se mi je - vsekakor je to izhajalo iz njegovega res gnilega odnosa do mene. Žal se je to precej časa vleklo (prvo razmerje, nisem vedela kaj naj storim), da sem dejstvo, da sva seksala enkrat na dva mesca, smatrala kot normalno. Je pa tudi res, da že na samem začetku seks ni bil dober. No... takrat niti nisem vedela, kaj je dober seks...
Prišlo je celo do tega, da sem mislila, da je nekaj z mano narobe, kar je on tudi veselo potrjeval (valda, da ni bil on kriv. ah kej pa. gospod perfect)
Sem pa potem v drugih razmerjih, tudi v kakšnem ONS, ugotovila kaj mi paše, in da sem prekleto dobra v postelji :D

Vsekakor sem pa mnenja, da mora obstajati tista kemija, privlačnost med obema, ko se ne morp odlepit drug od drugega. Treba pa se je tudi zavedati, da ta nora spolna privlačnost počasi zbledi, in da se je treba truditi, da si še partnerju privlačen (beri: se ne zapustiš, skrbiš za svoj videt...), malo popestriti zadeve. Pač je treba vsekakor aktivno delati na tem področju.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 15. Mar. 2016 19:49

Nesanica napisal/-a:Si ne morem niti zamisliti, da se svojega moškega ne bi želela cel mesec dotakniti.


sej to je biu zadnji mesec :lach:

Exit napisal/-a:(valda, da ni bil on kriv. ah kej pa. gospod perfect)
Sem pa potem v drugih razmerjih, tudi v kakšnem ONS, ugotovila kaj mi paše, in da sem prekleto dobra v postelji :D


word!!
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Mar. 2016 21:07

Ash. napisal/-a:Tako da jaz ne verjamem v te zgodbice ala partner me noro privlači, nič ne pogrešam pri njem, samo nikoli ne čutim želje po sexu. Bullshit. Če te nekdo privlači in si s to osebo srečen v zvezi, potem ti bo sex pasal celo življenje (v normalnih okoliščinah seveda, pustimo ob strani primere kot so smrt v družini, bolezen itd.)


:gut:
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 15. Mar. 2016 21:25

Ash. napisal/-a: lahko je tip nenormalno privlačen pa bo tvoj libido na nuli že samo zato, ker te je v preteklosti že večkrat prizadel in je zveza že v k****.


Exactly. To se je meni zgodilo. Tip mi je bil res top, kar se videza tiče in na začetku zveze je bilo dovolj, da me je že samo pogled na njega podžgal ... potem ko se je s časoma pokazal v pravi luči me je minilo v kratkem. Nobene želje po sexu. Mislila sem, da sem frigidna (malo pretiravam pa vseeno), ker mi ni do sexa s tipom, ki me je včasih noro privlačil. Ampak saj kmalu ugotoviš, v katerem grmu tiči zajec ... meni so šli na koncu že na živce njegovi dotiki, poljubi, ma vse. Dejstvo, da me ni znal zadovoljiti pa me je itak mučilo že od vsega začetka.

Tako da dober sex, ki temelji zgolj na spolni privlačnosti ima za moje pojme omejen rok trajanja. No, takim, ki nanj gledajo le kot potešitev neke potrebe, verjamem, da je vseeno. Smo si pač različni.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov