Ali sem sploh pripravljen na resno zvezo?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 09. Maj. 2016 13:02

Nelle napisal/-a:Nikoli nisem razumela, kako so lahko nekaterim moškim všeč visoke ženske ... ;D
malo za šalo, malo za res. :oops:


Za tisti del, ko misliš za res.. Wtf? Kaj pa je 'narobe' z visokimi ženskami? :D Visoke ženske s(m)o zakon :D Meni je dosti lepše in bolj hudo videt isto lepo žensko visoko, kot isto žensko nizko.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 09. Maj. 2016 13:15

nekogirl napisal/-a:pa nism mislila, da če je nekomu všeč debeluška ima čuden okus... js sem mislila da gledajo na čudne stvari, npr. večini je pomemben sex, drugim to da so gobčne, tretjim osebnost, itd.


Ja kaj pa zate recimo ne bi bila cudna stvar za upostevat pri zvezi?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Maj. 2016 22:15

sex mi ni najpomembnejši, zato pa tudi pravim, da mi je tud za postavo več ali manj vseeno.
pač super bi mi blo, če bi mela par kil več da bi jo fajn za rit zagrabil, ampak če ne pa pač ne :D (čeprav nafutrat se jo še vedno da :P )

drugač pa, postava je postava, videz.. kakšne druge vloge kot vizualna privlačnost ni :D drugo je pri tipih, kjer punce gledajo na to, da je poleg seksi postave še njihov varnostnik, hišnik itd..

najbolj poemmbno pri postavi meni osebno je, da je pokazatelj kako ženska za zdravje skrbi. zdrava postava bo VEDNO lepa. in s tem ne mislim ITM, ampak dejansko telo kot funkcionalen organizem. glede na to da si želim družino in mi ni v interesu bit vdovec, si ne želim punce z "boli me k za vse" odnosom.
hej norci :)
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 10. Maj. 2016 9:16

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:18, skupaj popravljeno 1 krat.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 18. Maj. 2016 13:00

Nelle napisal/-a:Nikoli nisem razumela, kako so lahko nekaterim moškim všeč visoke ženske ... ;D
malo za šalo, malo za res. :oops:

Pač tu mislim tam čez 175 cm, ko ima že telo v "povečani velikosti" (npr. številko noge) kot en srednje velik moški. :D pa še ne moreš je tako fajn stisnit k sebi ... razen če si visok tam čez 190 cm :D



Jaz imam že skoraj 2m in me tudi ne privlačijo ženske višje od 175. Ne vem zakaj, ampak mi manjše ženske bolj sedejo. Sploh so mi pa odbijajoče ženske, ki so visoke in povrh vsega še bolj obilne. To mi je popolnoma neženstveno, izgledajo kot neki "ramboti".

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]