Ali sem sploh pripravljen na resno zvezo?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Maj. 2016 13:24

Slika

meni je nekaj takega najbolj všeč :)
hej norci :)
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 07. Maj. 2016 13:25

slovenc79 napisal/-a:meni je pa všeč če ima punca nekaj kil več, predvsem v ritki :) ker običajna "sanjska postava" mi je definitivno presuha.


Tako! Problem pa je da velika večina (predvsem debelih žensk) ne loči med "imeti obline" in biti debel.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Maj. 2016 13:31

170 visoka ženska mora imeti vsaj 60-63kg
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Maj. 2016 13:52

Ja ok samo js ne bi rekla d je ta višina s to težo par kil več,ma tipi itak ne znajo ocenjevat kil, k vedno ocenijo veliko manj po mojih izkušnjah.. Ma doro sej nima veze,smo malo zašli s teme..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Maj. 2016 13:58

problem na sploh se mi zdi, da se vse samo v kilah gleda :P dve ženski z enako višino in do grama enako kilažo imata lahko čist različni postavi.
imaš fit ženske ki imajo pri 170 cm 70+ kil, in ženske ki pri 60kg izgledajo debele. to pa zato ker je mišična masa precej težja glede na volumen.

če bi npr. schwarzeneggerja samo po kilah ocenjeval, ko je bil v špici in imel 150kil, bi ga enačil z nekim 150kilskim debeluhom. s tem da en je imel 3% podkožne maščobe, drugi pa 60% :P tako da, idealne kile ne povejo nič, na podlagi kil IN podkožne maščobe se pa že da neki sklepat :)

smo ap globoko offtopic, ja :P
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 07. Maj. 2016 14:01

Določena kilaža še ne pomeni dobre postave. Predvsem je pomembna oblika postave, mora biti skladna. Peščena ura npr.

Jaz sem s par kilcami več mislila predvsem to, da ženske ponavadi občudujejo res vitke manekenke, medtem, ko moški raje vidijo malo več oblin (vsaj večina). (s poudarkom na obline, ne obilne :D)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Maj. 2016 14:51

Itak, tukaj je posredi biologija, ženska ki ima široke boke, in izgleda bolj zdrava in polna, bo lažje rodila zdrave otroke.

Nikoli nisem razumel ženske obsesije s suho postavo, ok..razumem fit potavo, ker je ponavadi vsaj funkcionalna, ampak suha postava nima nič privlačnega ne funkcionalnega.

Popolnoma razumem pa da so ženske, ki imajo tako genetiko da so suhe.
Govorim o obsesiji s suho postavo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 07. Maj. 2016 17:01

Vitka postava z nekaj oblinami = 1A. Po kilah je meni najbolj idealno tam pri 165 cm nekje 52 kg. Lahko par kg gor, nekaterim paše tudi manj (če pač so že naravno tako suhe) (rečem na približno, vem, da včasih kg niso realna slika postave)
Rit mora bit lepo skladno okrogla pa joški tam nekje polna B košarica.
Med suhicami so pa itak ogromne razlike. Ene so ravne od spredaj in zadaj kot deske in takšne so po navadi všeč redkim. Spet druga je lahko suha pa ima vseeno nekaj oblin. Vse je odvisno od proporcij postave.
Najbolj neprivlačno je, da ima ženske tanke noge potem pa jo raznese zgoraj (veliki joški in debel trebuh).

Mi pa ni lepo videti žensko močnejše postave v miniki/pajkicah/odkritim trebuhom ... tudi petke so na suhicah bolj hude. :oops:
vitka ženska lahko izbira med vsemi možnimi oblačili ... teoretično tudi debelejša ženska, a meni pač ni v užitek pogledat žensko s precej oblinami, ki paradira v kopalkah ali oprijetih pajkicah. Ampak nevermind, to je samo moj ženski pogled in vem, da se večina tipov ne strinja. :D

Pa še cute je, ker lahko vitko žensko tip z lahkoto dvigne. ;D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Maj. 2016 17:19

Hm ma meni ubistvu privlačnost in seksapil mi pri obeh spolih bolj naredi osebnost kot nek določen videz,postava. Drugače pa postava mi je pa pri puncah najboljša tko nekaj srednjega ali pa nekaj med suho in srednje,fit-ampak ne v kakšne ekstreme,peščena ura,da ima rit in joške tam nekje polna C..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 07. Maj. 2016 17:29

Ja to itak spada zraven in so odločilni faktorji, a če že govorimo samo o videzu ima skoraj vsak neko sliko v glavi, kaj mu je v osnovi najbolj všeč.
Nekdo se ne bo vzburil, če bi mogel seksati s koščeno suhico, ki se ji vidi vsaka kost, spet drugim bo to top pa bi jih mogoče odbila ženska, ki ima opazne maščobne blazinice. Vsakemu svoje. Redki so ljudje, ki pa res ne odstopajo od neke idealne slike. Večina se jih prilagodi, ker osebnost po navadi pretehta, a še vseeno od nekaterih stvari včasih ne moremo odstopati ... jaz osebno ne bi mogla imeti dobrega sexa z debelim človekom ali že z nekom, ki ima že spada med močnejše postave, ker se ne bi vzburila. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Maj. 2016 17:55

Po pravici povedano, zadnja leta je bil pri meni trend en in isti.

Visoka, obline, dolgi lasje.....same temnolaske.

Ženska za katero sem norel zadnje leto:

- 161
- 51
- A

Torej, je vse nekako brez smisla. Seveda, če bi mi nekdo rekel, ok, nariši si popolno žensko, bi bila čez 175, imela C košarico in lase do riti...ampak v realnemu svetu, ti pač nekdo klikne in potem hočeš biti z njo.

Tako da, resno me boli k, če je ženska zdrava, in če se počuti sexy v svoji koži, in če jaz polovico časa razmišljam kam bi jo pritisnil, in polovico časa kam jo bom peljal, je to to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 07. Maj. 2016 18:02

Nikoli nisem razumela, kako so lahko nekaterim moškim všeč visoke ženske ... ;D
malo za šalo, malo za res. :oops:

Pač tu mislim tam čez 175 cm, ko ima že telo v "povečani velikosti" (npr. številko noge) kot en srednje velik moški. :D pa še ne moreš je tako fajn stisnit k sebi ... razen če si visok tam čez 190 cm :D
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 07. Maj. 2016 21:18

Ash. napisal/-a:Osebno ne bi mogla imeti dobrega sexa z debelim človekom ali že z nekom, ki ima že spada med močnejše postave, ker se ne bi vzburila. :)

Osebno ne poznam ženske, ki ne bi razmišljala podobno kot ti. Temu se ne reče, da imajo vsake oči svojega malarja temveč se temu rečejo standardi lepote, ki so jasno definirani.

Also, ja, res je važno, da imaš z osebo dober sex. OK, si še v 20ih tak da te približno razumem. Ampak, kaj boš pa enkrat, ko boš stara 50/60 let? A bo takrat tudi važen sex ali bo bolj važna kompatibilnost med partnerjema? Res me zanima tvoje mnenje čez kakšnih 30 let. Sčasoma ljudje dozorimo.
Zadnjič spremenil Bunk, dne 07. Maj. 2016 21:20, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Maj. 2016 21:19

^^ ti mal glej, kere gumbe klikaš! :P

mislim da bi ženska prej zaobšla svoje standarde in se zaljubila v debelga moškega, kot moški v debelo žensko.

sploh pa, V KLEPETALNICO! :P
hej norci :)
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 09. Maj. 2016 7:36

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:18, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov